Atbildēt pie šī temata 7 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
iespējams gribu sev alfu 159(padomi,ieteikumi)
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nemot vera to faktu, ka 2.4JTDm ir loti un loti labs motors un tas ir pieejams ar Q4, es par gazi pat nerunatu)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bet te klīst baumas, ka tas terē 16l/100km...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Gunča rakstīja:
Bet te klīst baumas, ka tas terē 16l/100km...

Nu nezinu, 16l diez vai... bet ja mes runajam par pilnpiedzinjas versiju, tad pilsetas rezhima, braucot aktivi, teres laikam savus 14-15l. Bet videjam ir jabut ap 11 litriem. 3.2 nekada gadijuma tadus ciparus neradis

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:
Gunča rakstīja:
Bet te klīst baumas, ka tas terē 16l/100km...

Nu nezinu, 16l diez vai... bet ja mes runajam par pilnpiedzinjas versiju, tad pilsetas rezhima, braucot aktivi, teres laikam savus 14-15l. Bet videjam ir jabut ap 11 litriem.


šis viss ir par 2,4 TD ???? 11 litri vidējais 2,4 Q4???  neesat neko sajaukuši? jeb tas viss par 3,2?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
Quattordici rakstīja:
Gunča rakstīja:
Bet te klīst baumas, ka tas terē 16l/100km...

Nu nezinu, 16l diez vai... bet ja mes runajam par pilnpiedzinjas versiju, tad pilsetas rezhima, braucot aktivi, teres laikam savus 14-15l. Bet videjam ir jabut ap 11 litriem.


šis viss ir par 2,4 TD ???? 11 litri vidējais 2,4 Q4???  neesat neko sajaukuši? jeb tas viss par 3,2?

tak 200 zirgi... huļi tu gribi Very Happy +tomāts + pilnpiedziņa arī dod savu ieguldījumu patēriņā Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:
+tomāts


 nono

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:
zeenjaa rakstīja:
Quattordici rakstīja:
Gunča rakstīja:
Bet te klīst baumas, ka tas terē 16l/100km...

Nu nezinu, 16l diez vai... bet ja mes runajam par pilnpiedzinjas versiju, tad pilsetas rezhima, braucot aktivi, teres laikam savus 14-15l. Bet videjam ir jabut ap 11 litriem.


šis viss ir par 2,4 TD ???? 11 litri vidējais 2,4 Q4???  neesat neko sajaukuši? jeb tas viss par 3,2?

tak 200 zirgi... huļi tu gribi Very Happy +tomāts + pilnpiedziņa arī dod savu ieguldījumu patēriņā Wink


vnk iepriekš forumā par šo kombināciju rakstīja, ka vidēji 8-9 atkarībā no braukšanas. nu lab 10, bet tad tīri 100% pilsētas režīmā pedāli grīdā turot.
arī tīri matemātiski. manam CW ar četriem podiem 50/50% pilsēta šoseja =6,5 nu lab max 7 litri. tad uz 5 cilindriem sanāk 8,1-8,7. bet kur tad 11?  Shocked
iesaistījos diskusijā, jo pašam kautkad ir doma par 159 2,4 Q4 un pirmo reizi dzirdu šādus ciparus.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pilsetas rezima pedali grida nekas need 10l. Nav tadu masinu ne ar kadu motoru, kas ar pedali grida estu 10l. Aizmirsti! Pat prius vairak apedis Wink


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Pilsetas rezima pedali grida nekas need 10l. Nav tadu masinu ne ar kadu motoru, kas ar pedali grida estu 10l. Aizmirsti! Pat prius vairak apedis Wink

nu labi bet nu braucot normālā režīmā bez agresijas un spolēšanas pa pilsētu vai tiešām tas 2,4 Q4 tik daudz ēd kā raksta iepriekš (11-15)???
varbūt tad kāds kurš ikdienā brauc ar tādu komplektāciju varētu padalīties pieredzē un uzrakstīt ciparus (šoseja, pilsēta, kombinēti, atkarībā no braukšanas), lai vienreiz ir skaidrība   Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
elbee rakstīja:
Pilsetas rezima pedali grida nekas need 10l. Nav tadu masinu ne ar kadu motoru, kas ar pedali grida estu 10l. Aizmirsti! Pat prius vairak apedis Wink

nu labi bet nu braucot normālā režīmā bez agresijas un spolēšanas pa pilsētu vai tiešām tas 2,4 Q4 tik daudz ēd kā raksta iepriekš (11-15)???
varbūt tad kāds kurš ikdienā brauc ar tādu komplektāciju varētu padalīties pieredzē un uzrakstīt ciparus (šoseja, pilsēta, kombinēti, atkarībā no braukšanas), lai vienreiz ir skaidrība   Confused


Aprunajies ar savu kaiminu http://www.alfisti.lv/profile.php?mode=viewprofile&u=1627 Wink


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man 2.4 JTDm ar manuālo kārbu un priekšpiedziņu pilsētā tērē ~ 10.5l/100km ( ne korķos ). Tas nozīmē, ka ~ +1l nāks no tomāta un ~ +1l nāks no Q4. Man tā vismaz domāt Smile
Tas nav Volvo D5 kurš man patērēja ~ 7-8l/100km Very Happy Kaut kur tai jaudai jau arī ir jārodas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ta nevaig te lja lja. Tam pasam volvo d5 jaudas ir vairak ka alfas 2.4 un eed vinjs ka alfas 1.9. Ar visu tomatu un q4 (volvo style).

Alfas 1.9 ir labs, 2,4 ari nav slikts, bet busim godigi 2015 gada braukt ar 200 hp dizeljmasinu ar 15 litru Shocked paterinju ir kaut ka loooooti oldskuuliigi. Autobuve sen ir gajusi uz prieksu un sie cipari ir maigi izsakoties nozelojami.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es biju domājis pirmās paaudzes Volvo S60 ar D5 kuram ir 163hp, kas man liekas ir mazāk kā 210 hp. Volvo D5 pret Alfas 2.4 jtdm ir kā kamielis pret gepardu.
Būsim godīgi autobūve ir gājusi uz priekšu - jābrauc ar 2014. gada BMW 740d x-drive bi-turbo dīzeli ( 313 hp ) un patēriņu 9l/100km ne ?
p.s. kaut kā ļoti neticas, ka 2.4 Q4 patērē 15l/100km ar pieņēmumu, ka konstanti netiek pārkāpti CSN

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kas jus vispar esat par cilvekiem, ja perkat Alfa Romeo un pec tam stastat par 8-9 litriem pilseta?!?! Liekas, ka tikai man un elbee mashinas tere tik, cik tam ir jatere)))
2 tonnas + 200 z.s. + full time awd + gaze grida + korki = NAV nekadi 8-9 litri, ja vien tu nedzen savu mashinu katru ritu un vakaru cita pilseta, pec tam skaitot videjo paterinu)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es protams nesaprotu, kā ir jābrauc, lai tas 2.4 tērētu 15l/100km. Galīgi neteiktu, ka esmu gliemis, bet gluži F1 pilots ar nēesmu. Man tomēr liekas, ka ja auto patērē tik daudz, kaut kas tur nav kārtībā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 7 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database