Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Pulēšana
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Pulēšana 
Nu te bija interese par auto pulēšanu
Manu sarkano pulēja šo kontaktu īpašnieks
2 9388713 - otto@is.lv
Ar darbu biju ļoti apmierināts!


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
cik $, kur, cik ilgi?

pavasarī vajadzēs izveikt šito procesu piip

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
cik $, kur, cik ilgi?

pavasarī vajadzēs izveikt šito procesu piip


Man taisīja Jaunjelgavā Ls 30

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man 166 pulēja pie mājas (Katrīndambja un Lugažu stūris, pie Tresta tanka) moikā. Samaksāju Ls 35, bet tas bij ar salona tīrīšanu (ieskaitot ādas beņķu netīrās krunkas), mazgāšanu etc.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man sarkano GTV puleeja kraasotaajs Jaanis Skanstes ielas garazhaas pa 10ls. bet viena lieta ir puleet, cita apstraadaat ar kaukaadaam kraasu saglabaajoshaam un aizsargaajoshaam kjiimijaam. un to shkjiet dara tikai tas Mr.Propers vai Hujopers. it kaa simtiem latu maksaa, bet esot to veerts. kur tas Mr. atrodas, es nez, palaidniex shito gan vareetu zinaat.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Saucas Mr. Cap


"Mr.CAP", automobiļu vizuālās apkopes darbnīca
Beberbeķu 58, Rīga, LV-1029
Tālrunis    7414121

Apstrāde maksā simtiem latu...

A, tas Ikšķilē bija kādi 35 vai 40 lati...
Tas bija sen - kādas cenas šodien - jāzvana un jāprasa...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Laikam tu domaji MR. CAP, un redzets vinjs ir kadu laiku atpaklaj uz cesu ielas, tagad laikam tur vairs nekas nenotiek, un ir parcelies uz Jurmalas shoseju, pretii Verdinjam. blakus tai shashlicnajai

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
man sarkano GTV puleeja kraasotaajs Jaanis Skanstes ielas garazhaas pa 10ls. bet viena lieta ir puleet, cita apstraadaat ar kaukaadaam kraasu saglabaajoshaam un aizsargaajoshaam kjiimijaam. un to shkjiet dara tikai tas Mr.Propers vai Hujopers. it kaa simtiem latu maksaa, bet esot to veerts. kur tas Mr. atrodas, es nez, palaidniex shito gan vareetu zinaat.

Mr.Cap droši vien vai ne? Uz Jūrmalenes viņš mitinās. Pretīm Vērdiņam. Laikam tā to kafūzi sauca. Tur vēl visi griežas apkārt un sit mašinas. Bet tur būs 3 ciparu skaitlis. 5 gadus atpakaļ jau bija 140.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Re kaa visi zin to Mr. Cap. Smile
Es teiktu, ka par 140 Ls vinji var 45
Parastaa puleeshana noveersh un aizsmeeree visaadas shviikas utml. un padara auto dailju un spiizdiigu. Par 1 gab. mistera vaacinja apstraadi samaksaajam 4-5 gab. puleeshanas cenas. Puleet to dzelzi imo nav jeegas vairaak kaa 1x gadaa. Cik no mums brauc 4-5 gadus ar vienu un to pashu shrotu? Aizsargaa vinsh tur droshi vien no AIDS un neveelamas gruutnieciibas, kas rodas braucot tuvu garaam meeteliisha virinaataajam velocelinja malaa, bet man liekas, ka fufels tas viss. Razhotaajs vairumaa gadiijumu dod garantijas n gadus kraasojuma noturiibai. Laka saak lobiities vashe peec padsmit gadiem. Un tad jau nekaads properis neliidzees. Tad uz kraasoshanu. Kas, dabiski, ir tikpat daudz reizhu daargaaka par misteru miciiti... Hvz.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vasarā rimi nopirku kautkādu turtle vasku ar pulēšanas efektu vai ko tamlīdzīgu. rezultāts - labāk kļuva, bet man trūkst pacietības, lai vairākas h ar lupatiņu nēsātos ap auto....pavasarī nopulēs un miers, bez Mr.Capa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Re kaa visi zin to Mr. Cap. Smile
Es teiktu, ka par 140 Ls vinji var 45
Parastaa puleeshana noveersh un aizsmeeree visaadas shviikas utml. un padara auto dailju un spiizdiigu. Par 1 gab. mistera vaacinja apstraadi samaksaajam 4-5 gab. puleeshanas cenas. Puleet to dzelzi imo nav jeegas vairaak kaa 1x gadaa. Cik no mums brauc 4-5 gadus ar vienu un to pashu shrotu? Aizsargaa vinsh tur droshi vien no AIDS un neveelamas gruutnieciibas, kas rodas braucot tuvu garaam meeteliisha virinaataajam velocelinja malaa, bet man liekas, ka fufels tas viss. Razhotaajs vairumaa gadiijumu dod garantijas n gadus kraasojuma noturiibai. Laka saak lobiities vashe peec padsmit gadiem. Un tad jau nekaads properis neliidzees. Tad uz kraasoshanu. Kas, dabiski, ir tikpat daudz reizhu daargaaka par misteru miciiti... Hvz.


Nu ķip tas Mr. Cap ne gluži vienkārši pulē.
Tiem tur alķīmiķu cienīgs arsenāls
Visāsi - pjatnovivoģiķeļi Pinkertona, ržavčinasņimaķeļi Vatsona utt.
Esmu redzējis pavecu Volgu - Do i posļe - Ar mani ilgi runāja, lai es pārstātu bļaut, ka tā ir cita mašīna vai to ir pārkrāsojuši utt...
Savu lietu viņi zina...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu es piemeeram NEKAD neticeeshu, ka sashviikaatu, saplaisaajushu shrotu var "pacelt" ar kjiimiju vien. Tas izklausaas apmeeram kaa meeginaat mainiit filtru, peec tam sveces, peec tam veel kaut ko, ceriibaa ka tomeer tas buus kaut kas no taa visa, nevis gaisa meeriitaajs. Un beigaas tik un taa visam pa virsu veel nopirkt gaisa meeriitaaju (nokraasot virsbuuvi) smokin
Bet pa lielam man pofig shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
protams viņi auto nepārkrāso, bet efekc ir uz ģīmja...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Piezvani vinjiem - varbuut, ka vini gatavi par paardesmit Ls ar kjiimiju uzorganizeet Tev to sarkano viduskonsoli crazy


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Piezvani vinjiem - varbuut, ka vini gatavi par paardesmit Ls ar kjiimiju uzorganizeet Tev to sarkano viduskonsoli crazy

viņiem krāsu bundžu nau Sad


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database