Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
alfām atkal cenas nokritušas
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: alfām atkal cenas nokritušas 
alfa166 rakstīja:
atceros to laiku, kad 166 skaitījās kosmos pēc cenas, pirms 2 gadiem 159 arī bija vēl kosmosā, tagad 159, GT (no 2004 gada) jau sviestmaizi maksā. +/- pa 4500 ēriki viss notiek

atziņai: jēga pirkt auto pa 10 K mūsdienās jau ir nedaudz pastulbi, divi gadi un tas pats modelis pa 5 K jau


159 (2005.gada) - ~ 4.5k Eiro
159 (2011.gada) - ~ 8-10k Eiro
159 2,4 Q4 manuprāt vēl joprojām cena labi turās, jo maz un pieprasījums ir.
pat TBi elbee pareiz uzrakstīja.

manuprāt šīm divām izvēlēm ir milzīga starpība un IR jēga pirkt  6 gadi jaunāku (svaigāku), tehniski uzlabotāku, pārbaudītu auto, nevis pirmo gadu, kad vēl pilns ar nepilnībām.

tad jau vispār nav jēga arī apavus pirkt jaunus, jo vecie, caurie jau arī ir un paliek apavi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: alfām atkal cenas nokritušas 
zeenjaa rakstīja:

manuprāt šīm divām izvēlēm ir milzīga starpība un IR jēga pirkt  6 gadi jaunāku (svaigāku), tehniski uzlabotāku, pārbaudītu auto, nevis pirmo gadu, kad vēl pilns ar nepilnībām.

Jēga ir, ja, protams, nestāv naudas jautājums Very Happy Un tik laimīgu cilvēku mums nav daudz, diemžēl.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pērkot vecu auto summā var sanākt iztērēt vairāk, nerunajot par nočakarēto laiku servisos


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
elbee rakstīja:
Un 1.8 TBI cenas vispar nekrit, es jau sen gribu tadu nopirkt, bet nekadi nesanak ta lai butu interesanti...


nu jā, pēc TBi varētu būt paliels pieprasījums - vienīgais motors, ja negrib traktoru  Rolling Eyes
traktors ir lieta kad brauc ka es, respektivi 60+ kkm pa gadu, pilsetai dizelis nafig nav vajadzigs,


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es vairāk par to, ka pērkot auto pa 10 K mēs ceram, ka esam sasnieguši savu sapni, bet paiet trīs gadi un mūsu sapnis ir jau miskaste ar kuru braukā puse pilsētas.

lai būtu topā savā ciemā visu laiku jāmaina auto ik pēc 3 gadi, pretējā gadījumā brauc ar Opeli pa 3 eiro un bēdu nezini

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es protams negribu tēlot augstprātīgu, bet man neviena mašīna nav bijusi ilgāk par ~ 3 gadiem. Lai arī cik laba tā mašīna ir, man viņa morāli apnīk, gribas kaut ko jaunu Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Esmu neizpratne kapec visi tik loti fano par dizeliem. manuprat lai cik labs vinjs butu agrak vai velak bus sajuta ka traktora esmu izbraucis ar 4 dazadam 159 3 no tim bija dizeli nu nebija stapibas vai brauc ar vecu dizela opeli vai alfu vienigi panelis smukaks. 4 bija  alfa romeo 159 3.2 JTS V6 Q4 protams ka starpiba ir juties ka pilnvertiga un laba automasina.


_________________
Destroy and Dominate
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TTL rakstīja:
Esmu neizpratne kapec visi tik loti fano par dizeliem. manuprat lai cik labs vinjs butu agrak vai velak bus sajuta ka traktora esmu izbraucis ar 4 dazadam 159 3 no tim bija dizeli nu nebija stapibas vai brauc ar vecu dizela opeli vai alfu vienigi panelis smukaks. 4 bija  alfa romeo 159 3.2 JTS V6 Q4 protams ka starpiba ir juties ka pilnvertiga un laba automasina.


+1
Lai arī nebūt neesmu sajūsmā par to Holdena V6, tomēr tas joprojām ir labāks par gandrīz jebkuru dīzeli.  :driving:


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database