Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
krods alfa 156 sw
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs krods alfa 156 sw 
hei!esmu iepircis šo alfu!alfa piederēja alficinas mehāniķim!auto normālā stāvoklī!
uzcepu šo topiku lai var rakstīt kas izdarīts kas nē,atsauksmes un citu info,priekš citiem,vai pamašam priekš sevis!




Pirmie jautājumi,un defektu novēršana..

Rādio slikti uztver,arpus pilsētas neskan nekas,kur var būt problēma?

Lēnām pātrinoties ir vibrācija,ex saimnieks teica ka mironene,cerams nimainīs bus ok!

un ko darīt ar audio?skan tiešām nekāSad likt bose?vai tomēr kko citu?citas tumbas+subis?es neesmu baigais mūzikas fanāts kuram tur vajag lai vis rajons skan,bet te ir tiešām traki Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nevaru palīdzēt ar problēmu novēršanu, bet es ar 156Ti SW šodien braukšu cauri Jēkabpilij. Ja esi pilsētā, varētu abas māsas nobildēt Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Radio neķer  - bojata antena, nekontakts antenas spraudnī vai nomiris antenas pastiprinātajs, vai nepienāk barošana antenas pastiprinātājam.

Ja ar to pašu antenu cits radio uztver - beigts ir kaut kas tajā oriģinālajā bļaujpunktā...

Būtiski skaņu uzlabot var nomainot "skaļruņu izstradājumus" pret skaļruņiem...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: krods alfa 156 sw 
krods rakstīja:
un ko darīt ar audio?skan tiešām nekāSad likt bose?vai tomēr kko citu?citas tumbas+subis?es neesmu baigais mūzikas fanāts kuram tur vajag lai vis rajons skan,bet te ir tiešām traki Very Happy

Standarta galva diemzel nedos iespeju butiski uzlabot skanu. Butu velams sakt ar magonu mainu, pec tam tumbas un pastuzis ar subi. Es tsavai 156 nomainiju galvas ierici un palika labak



bet tomer talu no velamiem rezultatiem, kuri ir sasniedzami ar budzetu ap 1K EUR

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Skanējuma uzlabojumi ir bezgalīgi, bet... bet finansējums tam pieaug ekspotenciāli!!!

Vislielākās skanējuma kvalitātes izmaiņas varēs dzirdēt jau nomainot "skaļruņu izstrādājumus" pret SKAĻRUŅIEM!
Katrs nākamais līdzvērtīgais skanējuma uzlabojums būs kārtām dārgāks par pirmo uzlabojumu...

Gluži kā ar dzinēja jaudas palielinājumu - pirmais zirgspēku jaudas pieaugusm būš lētāks, kā jebkurš nākamais papildus jaudas pieaugums tam pašam dzinējam...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Skanējuma uzlabojumi ir bezgalīgi, bet... bet finansējums tam pieaug ekspotenciāli!!!

Vislielākās skanējuma kvalitātes izmaiņas varēs dzirdēt jau nomainot "skaļruņu izstrādājumus" pret SKAĻRUŅIEM!
Katrs nākamais līdzvērtīgais skanējuma uzlabojums būs kārtām dārgāks par pirmo uzlabojumu...

Gluži kā ar dzinēja jaudas palielinājumu - pirmais zirgspēku jaudas pieaugusm būš lētāks, kā jebkurš nākamais papildus jaudas pieaugums tam pašam dzinējam...

Tur tas Blaupunktins ir baigi prastais... bet tev, muzikas jautajumos, paliek tikai piekrist!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kāda galva būtu vislabākais replacements Travelpilotam pēc izskata? Tā arī nav laika aizvest Travelpilot DX uz remontu, bet moš uzreiz paņemt ko citu?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Campagnolo rakstīja:
Kāda galva būtu vislabākais replacements Travelpilotam pēc izskata? Tā arī nav laika aizvest Travelpilot DX uz remontu, bet moš uzreiz paņemt ko citu?


HVZ - meklē pats 2DIN galvas - "na fkus I cvet sabutiļņika ņet" ->  kodiens

prasības skaņai, izpildījumam un funkcijām ir tik individuālas...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sanaaca patestet bose sistemu ieksh 156tas.un skan 20x labak ka man  Very Happy ss.lv apzvanits.visiem kam ir binushas boses ir izpardotas.aiziet uzreiz prom.mozh kads no shejienes ir licis bosi?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
No bose man palicies ir pastiprinātājs un subis. Ja interesē, tad varētu nogrūst.
Bet nu jā, jāsāk ar paša magnetafona maiņu, jo zilais punkts der tikai autobusos gidam ekskursijas vadīt.

P.S. Nevaru Tev krods nosūtīt ziņu, pilna kaste vai kas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database