Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
BMW X3 vai X5
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Patestējot dažādus X5 un x3 vairāk tomēr sliecos uz x3 budžetā ap 8k. Kkā x5 bik pa lielu, lai vnk ikdienā vizinātos pa centru. Lai arī x5 ir iespaidīgāks, nepamet old school sajūta salonā, vecs bumers tomēr, x3, lai arī vienkāršāks, rada svaigāka auto sajūtu. Redzēs, kas beigās noprksies. Principā vienīgā prasība ir klīrens, marka, izskats, patēriņš, ietilpība, Pahazuha nav vajadzīga

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kakova dzimumloceklja pec vispar ir vajadzigs dzhips lai ikdiena vizinatos pa centru?vot shito es gan nevaru saprast Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
krods rakstīja:
Kakova dzimumloceklja pec vispar ir vajadzigs dzhips lai ikdiena vizinatos pa centru?vot shito es gan nevaru saprast Confused


Kopš uzplēsu 166tai karteri, standarta zemi auto mani vispār neinteresē gan no iekāpšanas, gan cita viedokļa, turklāt ir vēl lauku īpašums kur vnk vajag pārliecinoši iebraukt ziemā, nevis vnm mest kauliņus, vai paliksi pa vidu mežam

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
alfa166 rakstīja:
krods rakstīja:
Kakova dzimumloceklja pec vispar ir vajadzigs dzhips lai ikdiena vizinatos pa centru?vot shito es gan nevaru saprast Confused


Kopš uzplēsu 166tai karteri, standarta zemi auto mani vispār neinteresē gan no iekāpšanas, gan cita viedokļa, turklāt ir vēl lauku īpašums kur vnk vajag pārliecinoši iebraukt ziemā, nevis vnm mest kauliņus, vai paliksi pa vidu mežam


moš subāru, tam vismaz pilnpiedziņa ir aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:
alfa166 rakstīja:
krods rakstīja:
Kakova dzimumloceklja pec vispar ir vajadzigs dzhips lai ikdiena vizinatos pa centru?vot shito es gan nevaru saprast Confused


Kopš uzplēsu 166tai karteri, standarta zemi auto mani vispār neinteresē gan no iekāpšanas, gan cita viedokļa, turklāt ir vēl lauku īpašums kur vnk vajag pārliecinoši iebraukt ziemā, nevis vnm mest kauliņus, vai paliksi pa vidu mežam


moš subāru, tam vismaz pilnpiedziņa ir aiwa

Vot vot, daudz uzticamāks par bmw, normāla tālāk pārdošanas cena. Forester pati vienkāršība salonā var nepatikt, bet iebrauks visos laukos. Outback arī ļoti liels klīrens, bet salons labāks. Šo parasti makšķernieki izvēlās, nez kapē iemīlējuši.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
ega rakstīja:
alfa166 rakstīja:
krods rakstīja:
Kakova dzimumloceklja pec vispar ir vajadzigs dzhips lai ikdiena vizinatos pa centru?vot shito es gan nevaru saprast Confused


Kopš uzplēsu 166tai karteri, standarta zemi auto mani vispār neinteresē gan no iekāpšanas, gan cita viedokļa, turklāt ir vēl lauku īpašums kur vnk vajag pārliecinoši iebraukt ziemā, nevis vnm mest kauliņus, vai paliksi pa vidu mežam


moš subāru, tam vismaz pilnpiedziņa ir aiwa

Vot vot, daudz uzticamāks par bmw, normāla tālāk pārdošanas cena. Forester pati vienkāršība salonā var nepatikt, bet iebrauks visos laukos. Outback arī ļoti liels klīrens, bet salons labāks. Šo parasti makšķernieki izvēlās, nez kapē iemīlējuši.


Būtu man 50, ņemtu subāru, bet šobrīd kkā vēl nejūtos tik pensisks

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ir ari Turbo Foresteri, iet lopa, neluzt vispar, izskatas pec suda, tapec nav zel aiwa Vienigi rusai vini garso, cik redzets... Un, ja jau Alfa noeda visu naudu, tad no veca X5 dizela labak tureties pa gabalu.


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
3 litru outback nav penšu auto. Ar standarta izplūdi tikai skan kā blenderis.
Par makšķerniekauto piekrist... Ar to piebraukt pie ūdens, piemēram, pa taisno pāri pļavai   Twisted Evil

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
ega rakstīja:
alfa166 rakstīja:
krods rakstīja:
Kakova dzimumloceklja pec vispar ir vajadzigs dzhips lai ikdiena vizinatos pa centru?vot shito es gan nevaru saprast Confused


Kopš uzplēsu 166tai karteri, standarta zemi auto mani vispār neinteresē gan no iekāpšanas, gan cita viedokļa, turklāt ir vēl lauku īpašums kur vnk vajag pārliecinoši iebraukt ziemā, nevis vnm mest kauliņus, vai paliksi pa vidu mežam


moš subāru, tam vismaz pilnpiedziņa ir aiwa

Vot vot, daudz uzticamāks par bmw, normāla tālāk pārdošanas cena. Forester pati vienkāršība salonā var nepatikt, bet iebrauks visos laukos. Outback arī ļoti liels klīrens, bet salons labāks. Šo parasti makšķernieki izvēlās, nez kapē iemīlējuši.


Būtu man 50, ņemtu subāru, bet šobrīd kkā vēl nejūtos tik pensisks

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
3.0 outback vs x3 .0i visu naudu ko pret bmw ietaupa remontos atstāj benzīntankā...

Turbo Forester - 4-pakāpju automāts turbo ņiva... Bet auto lielisks, tikai nevajag prasīt salona apdares skaistumu...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
GirtzB rakstīja:
3.0 outback vs x3 .0i visu naudu ko pret bmw ietaupa remontos atstāj benzīntankā...

Turbo Forester - 4-pakāpju automāts turbo ņiva... Bet auto lielisks, tikai nevajag prasīt salona apdares skaistumu...


vizuāli pretīgs auto Forester

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
arba rakstīja:
Pirmais no džipveidīgajiem, kas mani uzrunā
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/porsche/macan/blkdef.html


nez kurš tur paneli zīmējis?  smokin milzīgs tahometrs, bet spidometrs iespiest malā? wtf?  Shocked

Spidometrs tak tikai tugrikiem pa visu paneli vajadzīgs, ideālais panelis - tahometrs pa visu, labajā pusē turbīnas spiediens, kreisajā dzesēšanas šķidruma temperatūra. Spidometru var kā mazu digitālo ekrāniņu tahometra stūrītī ielikt.

X5 vadītājam uz ceļa būs nelāga aura Smile Ja vēlas caurgājamību, tad Land Rover Discovery, ja negribas bobiku, tad Volvo XC90, a nafig pērk X5, nesaprotu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Campagnolo rakstīja:
MartinsT rakstīja:
arba rakstīja:
Pirmais no džipveidīgajiem, kas mani uzrunā
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/porsche/macan/blkdef.html


nez kurš tur paneli zīmējis?  smokin milzīgs tahometrs, bet spidometrs iespiest malā? wtf?  Shocked

Spidometrs tak tikai tugrikiem pa visu paneli vajadzīgs, ideālais panelis - tahometrs pa visu, labajā pusē turbīnas spiediens, kreisajā dzesēšanas šķidruma temperatūra. Spidometru var kā mazu digitālo ekrāniņu tahometra stūrītī ielikt.

X5 vadītājam uz ceļa būs nelāga aura Smile Ja vēlas caurgājamību, tad Land Rover Discovery, ja negribas bobiku, tad Volvo XC90, a nafig pērk X5, nesaprotu.

+3.14159


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xc 90 ir ok,bet dizeļdzinējs tieši ir baigi nīkulīgs Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
krods rakstīja:
xc 90 ir ok,bet dizeļdzinējs tieši ir baigi nīkulīgs Sad

Nu ok, pēc 156Ti visa pasaule ir nīkulīga Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database