Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 11 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Nākošais
AR159 dima.a
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kam LV vēl ir dyno izņemot Roli?  Cik $? intereses pēc varētu nomērīt  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
marciss rakstīja:
kam LV vēl ir dyno izņemot Roli?  Cik $? intereses pēc varētu nomērīt  Rolling Eyes

Jelgavā?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:
не порти чиповщикам бизнес)


nu kapec ta uzreiz? Es ari savejo 1,9 d cipoju. Pec sajutam gaja labak.
Man tiri zinkaribas pec butu interesanti pastities uz grafikiem.


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
marciss rakstīja:
kam LV vēl ir dyno izņemot Roli?  Cik $? intereses pēc varētu nomērīt  Rolling Eyes


es ar GTV6 2-reiz biju pie http://www.chiptuning.lv/. Cenu neatceros, bet noteikti lidz 50 eur bija.


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
marciss rakstīja:
kam LV vēl ir dyno izņemot Roli?  Cik $? intereses pēc varētu nomērīt  Rolling Eyes


es ar GTV6 2-reiz biju pie http://www.chiptuning.lv/. Cenu neatceros, bet noteikti lidz 50 eur bija.


Es laikam arī gribētu parbaudīt uz stenda!!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jus jaunam masinam pie dilera ari stenda izdruku prasat? aiwa

Stends, protams, ir forsi, uz stenda regulejot masinu redzi jaudas liknes, redzi ka tas mainas mainot parametrus. Un izbraucot kadas 10 reizes vari atrast optimalu variantu. To mes daram ar sporta masinu Jelgava. Vinai ir sporta motors un regulejams sporta dators, vina tere ~30l uz 100km un dzineja resurss pagaidam ir max ~1000km (cerams, bus drusku vairak).

Ko tiesi jus gribat ar ielas masinu darit uz stenda? Nomerit jaudu? Katrai masinai tie cipari bus atskirigi, liknes savadakas. Katram stendam vienai un tai pasai masinai bus citi cipari. Tos pat nevar saukt ne par zirgaspekiem, ne par nutonmetriem. Tas ir kaut kadas konkreta stenda nosacitas vienibas.

Var merit pirms un pec, un tad izrekinat % pieaugumu. To attiecinat pret rupnicas dotajiem cipariem un iegut kaut ko tik pat relativu ka tuninga kompaniju uzraditos hipotetiskos jaudas ciparus.


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ta padomaju... lai nav nauda jatere pirms un pec % attiecibas izrekinasanai pietiks ari ar smarfonos pieejamajiem jaudas merisanas softiem, ja tos pareizi lieto. Vai vel vienkarsak izmerit 0-160km/h vai 0-800m. 5x pirms, 5x pec un bus laime! naac


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kads sakars ar jaunam masinam? Dilers dod izdruku ar 0-100 km un max atrums , ko diezgan viegli ir parbaudit. Domaju ka pietiek jau ar to.

Te vairak jautajums drosi vien ir sads - vai patiesam cips dod tadu jaudas pieagumu , kadu deklare? Un vai pieagums ir vienmerigs, visa dzineja diapazona, nevis ta, ka vissur ir kritums, bet kada saura diapazona straujs pieagums.

Tu pareizi raksti, ka butu ideali izmerit jaudu pirms un pec, jo neviens nezin cik raditu uz stenda. Jo katrs stends rada +/- .
Bet no otras puses es pilnigi apmierinats ar ciptuning stendu, jo cipari bija tiesi sadi, kadus prognozejam un sakrit 100% ar sajutam (es meriju pirms un pec jauna izputeja). Ta ka pec pasas pieredzes nevaru pateikt, ka stends rada loti relativus ciparus. Es teiktu ka cipari ir tuvu istenibai.  Wink

Dima, davai uz stendu noteikti Wink Vispar ideali butu sarunat divus meginajumus uzreiz - ar cipu un bez. Starp citu jums ari butu pieradijums nevis tuksa plapasana  Wink


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
par ko plūkšanās? man primāri bija izoperēt DPF un izprogrammēt, pārējais kā bonuss

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Labi, nakamo masinu nomerisim  Cool


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
kads sakars ar jaunam masinam? Dilers dod izdruku ar 0-100 km un max atrums , ko diezgan viegli ir parbaudit. Domaju ka pietiek jau ar to.

Te vairak jautajums drosi vien ir sads - vai patiesam cips dod tadu jaudas pieagumu , kadu deklare? Un vai pieagums ir vienmerigs, visa dzineja diapazona, nevis ta, ka vissur ir kritums, bet kada saura diapazona straujs pieagums.

Tu pareizi raksti, ka butu ideali izmerit jaudu pirms un pec, jo neviens nezin cik raditu uz stenda. Jo katrs stends rada +/- .
Bet no otras puses es pilnigi apmierinats ar ciptuning stendu, jo cipari bija tiesi sadi, kadus prognozejam un sakrit 100% ar sajutam (es meriju pirms un pec jauna izputeja). Ta ka pec pasas pieredzes nevaru pateikt, ka stends rada loti relativus ciparus. Es teiktu ka cipari ir tuvu istenibai.  Wink

Dima, davai uz stendu noteikti Wink Vispar ideali butu sarunat divus meginajumus uzreiz - ar cipu un bez. Starp citu jums ari butu pieradijums nevis tuksa plapasana  Wink


es meiģināšu sarunāt ar Roli!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: AR159 dima.a 
dima.a rakstīja:
Sveiks visiem! Daži no jums veiksīgi ved tēmu kurā apraksta savu mašīnu,izliek jaunas bildes un dalās ar jaunumiem,kurus tai izdarījuši.man tas likās interesanti un es arī gribu pamēiģināt! kaut man jau bija samēra daudz alfas(146 1.9JTD,156 1.9JTD,156FL2.0JTS,156SW2.4JTD,147 1.9JTD,159SW2.4JTD,159ti1.9JTD,159 1.9JTD ar automātiska kārbu) tomēr gribu sākt ar pēdējo,159 2.4JTD 20v 210zs,2009gads













Smuka giulietta  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: AR159 dima.a 
muuris rakstīja:
dima.a rakstīja:
Sveiks visiem! Daži no jums veiksīgi ved tēmu kurā apraksta savu mašīnu,izliek jaunas bildes un dalās ar jaunumiem,kurus tai izdarījuši.man tas likās interesanti un es arī gribu pamēiģināt! kaut man jau bija samēra daudz alfas(146 1.9JTD,156 1.9JTD,156FL2.0JTS,156SW2.4JTD,147 1.9JTD,159SW2.4JTD,159ti1.9JTD,159 1.9JTD ar automātiska kārbu) tomēr gribu sākt ar pēdējo,159 2.4JTD 20v 210zs,2009gads













Smuka giulietta  Razz


neticēs! giulietta jau bija Lietuvā kad es pārdomāju un paņemu 159  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
Te vairak jautajums drosi vien ir sads - vai patiesam cips dod tadu jaudas pieagumu , kadu deklare? Un vai pieagums ir vienmerigs, visa dzineja diapazona, nevis ta, ka vissur ir kritums, bet kada saura diapazona straujs pieagums.

Tieshi sis jautajums mani ari mulsina, kad redzu kartejos ciparus "pec chipa". Interese tapec, ka pats domaju investet 100 EUR savos luznos, lai dabut vairak NM un atrak nogalinat karbu)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:
lai dabut vairak NM un atrak nogalinat karbu)

Pirmā mirs turbīna, ja pirms čipošanas pie viena un tā paša režīma bija 0.6 bar tad tagad ir 0.8 bar.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 11 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database