Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 11 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Nākošais
AR159 dima.a
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Norkis rakstīja:
Quattordici rakstīja:
lai dabut vairak NM un atrak nogalinat karbu)

Pirmā mirs turbīna, ja pirms čipošanas pie viena un tā paša režīma bija 0.6 bar tad tagad ir 0.8 bar.


tuningojot par kārbu,turbīnu vai citiem mēzgliem man liekas jau daudz apspriežam,viss ir atkarīgs no paša braucēja,ja visu laiku spiež pedāli grīdā,tad arī bez čipošanas nogalinās autiņu! bet ja braukšanas stils nemainas,tad nekas slikts ar viņu nebūs!!! vienkarši vieglak autiņam būs apdzīšanās momentā plus turbīnai nav pretspiediens!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Norkis rakstīja:
Quattordici rakstīja:
lai dabut vairak NM un atrak nogalinat karbu)

Pirmā mirs turbīna, ja pirms čipošanas pie viena un tā paša režīma bija 0.6 bar tad tagad ir 0.8 bar.

Turbina stav jauna, katalizators izgriezts. Palika veca atrumkarba, kas skaitas vajaka vieta e53

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:
Norkis rakstīja:
Quattordici rakstīja:
lai dabut vairak NM un atrak nogalinat karbu)

Pirmā mirs turbīna, ja pirms čipošanas pie viena un tā paša režīma bija 0.6 bar tad tagad ir 0.8 bar.

Turbina stav jauna, katalizators izgriezts. Palika veca atrumkarba, kas skaitas vajaka vieta e53


pārprogramējot,programējas arī automātiska kārba,lai uz viņu nav lielāka slodze un arī slēgsies nedaudz savadāk!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Где то в Вильнюсе открыли новый стенд, говорят замерить стоит 30 евро. Сам собираюсь туда съездить.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
sīkums,bet tiešam ļoti patīkami! vienmēr patika kad mašīnai nospiežot uz pogu automātiski salokas spoguli,dažiem ir jau ar tādu komplektāciju,bet man nebija! šodien izdomāju pamēģināt pielikt šito funkciju savai alfai, dažas stundas paspaidiju kompja pogas un paskrūvēju ar skrūvgriezi un lūk kas sanācis!

www.youtube.com/watch?v=ZjWZXTn7BrU&feature=youtu.be

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dima.a rakstīja:
no rīta iedegas kvēpu filtra zīmīte un tas bija labs iemēsls lai nočipot alfu!




tagad 237zs un 470Nm


Kā tur īsti ir ar kvēpu filtra un katalizātora likvidēšanu, problēmas ar TA, ekoloģijas klases uzlīme iebraukšanai Vācijas pilsētās utt?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
schupius rakstīja:
dima.a rakstīja:
no rīta iedegas kvēpu filtra zīmīte un tas bija labs iemēsls lai nočipot alfu!




tagad 237zs un 470Nm


Kā tur īsti ir ar kvēpu filtra un katalizātora likvidēšanu, problēmas ar TA, ekoloģijas klases uzlīme iebraukšanai Vācijas pilsētās utt?


ar TA viss skaidrs - vajag normāli pabraukt pirms TA un visam vajadzētu būt ok, bet kas ar to Vācijas nakļeni (Oktobrī ir plāns aizbraukt līdz Ķelnei)..Kas tā tāda? Kā un kur lemj par tās piešķiršanu? Ceļu auto uz pacēlāja un skatās vai viss vietā? Very Happy izseko un skatās vai nedūmo Very Happy ieliek izpūtējā kko un pamēra vai veic intervēšanu melu detektora klātbūtnē??? Very Happy


_________________
houseofwildcats.com
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dima.a rakstīja:
sīkums,bet tiešam ļoti patīkami! vienmēr patika kad mašīnai nospiežot uz pogu automātiski salokas spoguli,dažiem ir jau ar tādu komplektāciju,bet man nebija! šodien izdomāju pamēģināt pielikt šito funkciju savai alfai, dažas stundas paspaidiju kompja pogas un paskrūvēju ar skrūvgriezi un lūk kas sanācis!

www.youtube.com/watch?v=ZjWZXTn7BrU&feature=youtu.be


Draudzenes CRV tāda fīča ir, viņa kkā ir iepraktizējusi piespiest to pogu, es, kad braucu VIENMĒR aizmirstu.. Very Happy ja var ieprogrammēt tā, ka spoguļi pielokās aizslēdzot durvis, tad gan es piesakos rindā par spīti tam, ka šī fīča ziemā šad un tad sagādās problēmas - CRV ir braucis ar pielocītiem, piesalušiem, spoguļiem Very Happy

P.S. Ja programmēšana ir kļuvusi par jauno hobiju, varbūt varu pieteikties ar vienu "problēmiņu" - atlēgai ir fīča, ka ilgi paturot atvēršanas pogu atverās logi, bet šis diemžēl nestrādā otrā virzienā, paturot aizvēršanu ilgāk, logi neaizveras, lai gan vajadzētu...


_________________
houseofwildcats.com
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Это зависит от комплектации. На многих - закрываются с пульта тоже. Но должен быть датчик анти зажима.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dima.a rakstīja:
sīkums,bet tiešam ļoti patīkami! vienmēr patika kad mašīnai nospiežot uz pogu automātiski salokas spoguli,dažiem ir jau ar tādu komplektāciju,bet man nebija! šodien izdomāju pamēģināt pielikt šito funkciju savai alfai, dažas stundas paspaidiju kompja pogas un paskrūvēju ar skrūvgriezi un lūk kas sanācis!

www.youtube.com/watch?v=ZjWZXTn7BrU&feature=youtu.be


А где покупали электро приводы?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man arii atveraas ar pogu logi, bet aizveert nevaru (neesmu pārliecināts vai vajadzēja tādai fīčai būt), bet super lieta, karstajā laikā, kad mašīnā ir +50, pa gabalu izvēdināt Cool . Runājot par elektro-spoguļiem - arī aktīvi izmantoju, bet ir vēl fīča, ko salasīju manuālī. Kad ieliek atpakaļgaitā, spoguļi noregulējās biki zemāk (vai citā iepriekš iestatītā pozīcijā, lai tjip vieglāk redzēt šķēršļus. Noprovēju uz e46, savam vēl nēesmu pieregulējis šo fīču.
No citām fīčām - zinājāt par "follow me home"? Kad noslāpē dzinēju, pamidžini ar tālajiem 2 min laikā kopš noslāpēšanas, un varēsi aizslēgt mašīnu un paliks degoši tuvie uz 30 sec, jo vairākas reizes pamidžina jo +30sec. Noderīgi tiem, kam tumšos vakaros, gribās pa gaismu ieiet mājā vai trāpīt atslēgu slēdzenē Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
riexc rakstīja:
dima.a rakstīja:
sīkums,bet tiešam ļoti patīkami! vienmēr patika kad mašīnai nospiežot uz pogu automātiski salokas spoguli,dažiem ir jau ar tādu komplektāciju,bet man nebija! šodien izdomāju pamēģināt pielikt šito funkciju savai alfai, dažas stundas paspaidiju kompja pogas un paskrūvēju ar skrūvgriezi un lūk kas sanācis!

www.youtube.com/watch?v=ZjWZXTn7BrU&feature=youtu.be


Draudzenes CRV tāda fīča ir, viņa kkā ir iepraktizējusi piespiest to pogu, es, kad braucu VIENMĒR aizmirstu.. Very Happy ja var ieprogrammēt tā, ka spoguļi pielokās aizslēdzot durvis, tad gan es piesakos rindā par spīti tam, ka šī fīča ziemā šad un tad sagādās problēmas - CRV ir braucis ar pielocītiem, piesalušiem, spoguļiem Very Happy

P.S. Ja programmēšana ir kļuvusi par jauno hobiju, varbūt varu pieteikties ar vienu "problēmiņu" - atlēgai ir fīča, ka ilgi paturot atvēršanas pogu atverās logi, bet šis diemžēl nestrādā otrā virzienā, paturot aizvēršanu ilgāk, logi neaizveras, lai gan vajadzētu...


Ar logiem varu vismaz pamēgināt palīdzēt!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
demooon87 rakstīja:
dima.a rakstīja:
sīkums,bet tiešam ļoti patīkami! vienmēr patika kad mašīnai nospiežot uz pogu automātiski salokas spoguli,dažiem ir jau ar tādu komplektāciju,bet man nebija! šodien izdomāju pamēģināt pielikt šito funkciju savai alfai, dažas stundas paspaidiju kompja pogas un paskrūvēju ar skrūvgriezi un lūk kas sanācis!

www.youtube.com/watch?v=ZjWZXTn7BrU&feature=youtu.be


А где покупали электро приводы?


Это Лаурису спасибо,помог достать! Но вообще нужны кнопки,зеркала с моторами,блоки управления,стоят на дверях, FiatEcuScan и немного время Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dima.a rakstīja:


Это Лаурису спасибо,помог достать! Но вообще нужны кнопки,зеркала с моторами,блоки управления,стоят на дверях, FiatEcuScan и немного время Smile

Я тоже хочу Лаурису сказать спасибо,если он и мне такое найдёт Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
marciss rakstīja:
man arii atveraas ar pogu logi, bet aizveert nevaru (neesmu pārliecināts vai vajadzēja tādai fīčai būt)
ja atmiņa neviļ, šo reiz Ficinā pamēģināja Dima un  Koijots uz savām 159 un 147 un viņiem strādāja abos virzienos..


_________________
houseofwildcats.com
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 11 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database