Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4
Freemont
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
versatile rakstīja:
elbee rakstīja:

PS: ja tās pēdējās divas vietas vajag tikai kādos retos gadījumos, bet negribas ne busiņu, ne suvu, tad līdz pat šim brīdim E klases Merša universāļi ir pieejami ar izvelkamu benķīti bagāžniekā Wink

Vismaz par s212 e250d neko baigi labu nevaru pateikt. Neērti beņķi un servisā biežāk kā 2x vecāka 159 ar vismaz 2,5x lielāku nobraukumu.


Tas, ka Alfa vislabākā, netiek apšaubīts, tomēr nav modeļa ar 7 vietām... Varbūt tas topošais StelvioXL.

Nav runas pat to, kas labāks, runa par to, ka no 5 gadus veca pod-premium tipa auto ar ~100k nobraukumu gribētos nesagaidīt random dzelziskas problēmas ar dzinēju.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Varu Tev pardot  xc90! Ar septinam vietam, lukturi vieta, viss labi. Ar auto vis labi, ja neskaita to ka ar vinu neviens isti nebrauc!


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kā Freemont lietotājs nu jau laikam 2 gadi ir šādas tādas domas ko pateikt ja kāds taisās tādu auto pirkt.
Bet nu patiesība laikam te viss jau ir pareizi pateikts. Par tādu cenu neko citu neviens īsti nepiedāvā. Ik pa laikam arī izmantoju treso sēdekļu rindu. Ietilpība aizmugurē ir laba. Bet jārēķinās ar to ka augstu no zemes atrodas un tas kādam var radīt diskomfortu iekraujot šo to. Toties ne apmales ne aku vāki mani vairs neuztrauc Smile. Bija iespēja salīdzināt bagāžas nodalījumu ar Sharan. Vācietim tas ir bik lielāks un zemāks ar. Un elementārā ķebļu izņemšana to padara vēl ietilpīgāku. Lai gan arī par Fiatu es saku "kvadratish, praktish, gut". Vienmēr visu esmu salicis (rati lielie, mazie, bērnu velosipēds, somas, un parastie krāmi).
Tālā ceļā nenogurst. Vadītāja krēsls ir gana ērts. Visas daudz slēpto novietņu kastes. Aizmugures durvju atvēršana 90°.
Man vēl piesaista ta vienkāršība kas tur visur ir. Arī pats varu pārbaudīt eļļas līmeni, ir eļļas mērstienis Smile. Viss ir vienkāršs un saprotams.
internetā palasot var atrast ka ir arī savas slimības. Piemēram bluetooth bloks radio.
Automātiskā kārba ir mēsls kura ar dažādiem uzlabojumiem tiek ražota vēl no `80 gadiem.
Dzinējs 2.0 dīzelis ir labs. Savam esmu izspiedis biki pāri 200 Zs un tad tas auto arī sāk raiti kustēt. Žēl ka nav pieejams kāds lielāks dzinējs. Tas 3.6 benzīns ir pat ar vēl mazāk Nm lai gan jauda lielāka.
Vēl liels pluss ka šamos nezog.
itāliska tanī auto nav nekā izņemot laikam to dīzeļdzinēju eiropas tirgum. Āaa un tas auto pārsteidzoši maz svārstās uz līkumiem, biju gaidījis vairāk.
Daži eksemplāri ir arī auto kapsētās un šādas tādas detaļās var dabūt arī lietotas.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database