Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Nenosakāmas izcelsmes skaņa (problēma novērsta)
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Man ir tā bijis
Atrisinājums bija gaužām vienkāršs
Riepā bija iedūrusies skrūve ar platu galviņu...
Gaisu īsti nelaida, jo pati bija kā korķis...


vo vo, man ar tā bij, turklāt skrūve melna....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lielāko dienas daļu pavadot līkņājot zem mašīnas un spļaudoties, ka pašā Ziemassvētku nelaikā būšu ieberzies normālos izdevumos remontējot Alfu, dīvainā kārtā tomēr izdevās problēmu novērst  Cool Īsumā apstāstīšu - varbūt kādam kādreiz līdzīgi gadās..

Knakšķēšanas iemesls bija labās puses iekšējā granāta. Novelkot putekļu gumiju izrādījās, ka tas eļļojošais smāķis, ar ko viņa bija uzpildīta jau tās dzimšanas dienā bija pārceļojis no granātas kustīgajām daļām uz putekļu gumijas rievām. Un tas mazumiņš, kas bija palicis granātā vietām izskatījās tāds kā daļēji sakaltis. Tad nu bagātīgi iesvaidīju visu pasākumu ar jaunu smāķi un rezultātā - knakšķis kā ar roku noņemts Smile
Laikam doma bija tāda, ka granātas vāji vai nemaz neeļļotajām lodītēm, braucot lielākā ātrumā uzkarstot, tās izpletās, vai k-kā tml. un sāka knakšķēt, bet tikko sākot braukt ar aukstu mašīnu viss itkā ok. Tāpat iebraucot pilsētā, šad un tad apstājoties pie krustojumiem detaļa atdzisa, un arī knakšķēšana pārgāja.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tad tagad esi modrs!  spider  Diez vai tā granāta vairs ilgi dzīvos, ja jau bija pabraukts "pa sauso"  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tik vienkārši jau tā granāta nemirs
vēl jau var krietnu laiku rīkoties pēc principa - pagriez skaļāk un dziedi līdzi... dj
mirstamā kaite kontruktīvi tik ātri neiestājas...
vēl labu laiku krakšķēs, pirms nomirs - vispirms pagriezienos, pēc tam arī taisnē - un tad - mirs...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
A tur nevar vienu skaistu brīdi "shariki za roļiki" noķīlēt un viss saturs... kr*&%$^&   mozaika  uz ceļa.  Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tas pusass nemainīgo leņķātrumu sarnīrs (granāta) ir sasodīti izturīga uzparikte
vismaz itāļiem
manējam 155 krakšķēja uz līkumiem veselu gadu, mani tas izbesija un es tās nomainīju, bet pa 30 kkm tā arī nepiespiedu tās sākt krakšķēt ar nesagrieztiem ratiem...
kad sāk krakšķēt taisnvirzienā braucot - tad gan gals ir tuvu...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pabirt varētu ārējā granāta, bet tā man ir laba. Iekšējai pusass leņķis mainās tikai par pāris cm uz augšu vai leju, atkarībā no tā, cik nosēdusies vai pacēlusies attiecīgajā brīdī ir mašīna. Cita lieta būtu ārējā granāta, kurai ir citas slodzes un citi leņķi kuros jādarbojas. Anyway, vismaz zināms, kas par lietu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Aivars rakstīja:
Pabirt varētu ārējā granāta, bet tā man ir laba. Iekšējai pusass leņķis mainās tikai par pāris cm uz augšu vai leju, atkarībā no tā, cik nosēdusies vai pacēlusies attiecīgajā brīdī ir mašīna. Cita lieta būtu ārējā granāta, kurai ir citas slodzes un citi leņķi kuros jādarbojas. Anyway, vismaz zināms, kas par lietu.


Nu i labi, ka nebija neviena no augstākminētajām kaitēm, citādi uz ziemassvētkiem ieberztos naudas izdevumos applausi

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Aivaram 
man liekas man liidziiga kaite ir taads takshkjis, briizhiem paaraadaas un pazuud. Nebija taa,ka purina arii? Man zakon podlasti, kad braucu uz servisu pazuud vinjsh, mani jau par traku uzskata  Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database