Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Gribu nopirkt Alfa-Romeo 159
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Gribu nopirkt Alfa-Romeo 159 
Ļoti iepatikās Alfa-Romeo 159, bet jau gandrīz gadu nevaru atrast "dzīvo" eksemplāru.
Meklēju Sportwagon versiju ar manuālo transmisiju un domāju, ka labāk ja bus 1.9/2.0 dīzelis.

Varbūt varat kaut ko ieteikt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es pārdodu savējo, tas gan ir 2.4dīzelis un automāts. naac bet no tā automāta nevajag baidīties, slēdzas ļoti labi, jauda nepazūd.. un tas ir ĒRTI Smile

Garāža: http://www.alfisti.lv/garage.php?mode=view_vehicle&CID=548
Foruma tēma: http://www.alfisti.lv/viewtopic.php?t=4173
Sludinājums: https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/159/gdhml.html?0.6446054221596569

Uz doto brīdi vēl ir "slimības lapa" par sailentbloku un migliniekiem, bet viss jau ir sataisīts, tik vien kā aizbraukt vēlreiz uz CSDD.


_________________
houseofwildcats.com
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Nekā personīga 
Nekad neesmu sapratis kāpēc pirms pārdošanas jāmaina zobsiksna  Confused

Kad meklēju sev alfu arī vienam pārdevējam jautāju, kāpēc mainīja zobsiksnu ja pārdod? Pārdevējs godīgi atbildēja, ka mainīja, jo zobsiksna bija pārplīsusi un dzinājam bija jātaisa kapitālais remonts . Sad , Bet šis gadījums neezskatās pēc tāda.

Man personīgi cena labāk patiktu ja tā būtu kā numurs, sešinieks priekšā nevis aizmugurē   :lisijs:  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man šķiet cena atbilstoša naac


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Zobsiksnu iesaka mainit ik pa 60tkm un es ari ta izdariju... Nobraucu 60t un nomainīju  Very Happy


_________________
houseofwildcats.com
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paldies, bet automāts man laikam, nederēs un dzinēja apjoms par lielu, braucam diezgan mierīgi.
Varbūt pajautāšu uzreiz. Vai reāli dabūt dzīvo eksemplāri? Vienkārši gandrīz visi ir no "Itālijas"/Lietuvas.

Gribētos ko tādu https://www.ss.lv/msg/ru/transport/cars/alfa-romeo/159/gnhfo.html

 ar reālo nobraukumu, tikai šeit automāts un sedan, bet vajag mehanīku un sportwagon. Varbūt kādam no foruma lietotājiem ir aizdomas  pārdot mašīnu?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mehānika nepieciešama jo ekonomiskāk?


_________________
houseofwildcats.com
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Gribu nopirkt Alfa-Romeo 159 
Rodjer rakstīja:
Ļoti iepatikās Alfa-Romeo 159, bet jau gandrīz gadu nevaru atrast "dzīvo" eksemplāru.
Meklēju Sportwagon versiju ar manuālo transmisiju un domāju, ka labāk ja bus 1.9/2.0 dīzelis.

Varbūt varat kaut ko ieteikt.


Hmm, cik budzets atvelets "dzivajam" eksemplaram? Gada laika esmu redzejis diez gan daudz dzivus, kas bijusi LV pardosana  Wink


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja te nav eksemplāru, ko gribi, var no Vācijas atvest.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Attiecībā pret automātiem jāmaina domāšana un jāmaina radikāli !!!
1) jaunie daudzpakāpju tomāti slēdzas ļoti labi, lielākā daļa ir adaptīvi, ātri u.t.t.
2) degvielas patēriņu viņi gandrīz nemaz neiespaido
3) mehānikas vairs nav tās mehānikas, kas bija pirms 20 gadiem, kad pie 100 nomainiji sajūgu par 100 Eu un brauci tālāk, šodien sajūga maiņai var pielikt klāt spararata maiņu un cena nostāsiest tik pat liela kā tomāta remonts !!! pie tam tas būs ātrāk nekā tomāta remonts.
Es par tomātiem !!!


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kad sev mekleeju 159 zinaaju visu kas LV, LT un EE tirgojaas, un nekas iisti neapmierinaaja. Un labi ka taa, rezultaataa iegaadaaju par 95% ideaalu (komplektaacija un tehniskais ) eksemplaaru no Fficinas. Tieshaam ieteiktu ar shiem sakoopereeties Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Gribu nopirkt Alfa-Romeo 159 
Rodjer rakstīja:
Ļoti iepatikās Alfa-Romeo 159, bet jau gandrīz gadu nevaru atrast "dzīvo" eksemplāru.
Meklēju Sportwagon versiju ar manuālo transmisiju un domāju, ka labāk ja bus 1.9/2.0 dīzelis.

Varbūt varat kaut ko ieteikt.


žēl ka uzreiz nenāci šeit jautāt. aizej uz foruma sadaļu "Autofficina" un tur redzēsi cik gada laikā tev atbilstošas bija pārdotas un atvestas.

No "Itālijas" nemaz nenozīmē, ka ir slikti, ja cilvēki ņem/meklē pārbaudītas mašīnas un vēl pirms pārdošanas veic pilnu apkopi un vēl dod minimālu garantiju, tad neredzu neko sliktu. te forumā puse braukā ar viņu atvestām vai pirms pirkšanas pie viņiem pārbaudītām mašinām.
variants nr.2 -> izvēlies kādu no jau ss.lv esošajām un aizved uz autofficinu pārbaudi, tur tev pateiks visu kā ir.

un vēl, ja iepriekš neesi braucis ar Alfām, tad iesaku uzreiz mainīt domāšanu, jo alfu nevar remontēt kur pagadās, kur lētāk, jo Latvijā ir vien daži servisi, kas no viņām saprot un bieži vien remotns pie šajos servisos uz pirmo mirkli liksies dārgāks nekā stūra kantoros, bet beigās maksāsi 2x jo galā tik un tā nāksies braukt pie viņiem pārlabot.
Ar Alfām daudz ko nosaka  alfavirus  alfa tas nav transportlīdzeklis, tas ir dzīvesveids  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paldies visiem par atbildam, patiešam meklēju 1.9 un manuālo degvielas/ekonomijas deļ un baidos no automātiem, jo patiesība nekad to automātu nebija, domāju Alfa-Romeo+Automāts+Remonts...Kaut tagad ir man galvā lielas šaubas.

Budžets: gribētos paņemt protams 5500-6000, bet nu ja kāds ļoti labs eksemplārs tad līdz 7 000.

Jums ir taisnība tai firmai patiešam ir ļoti foršas mašīnas komplektācijas/stāvokļa ziņā, bet nu es tos neredzēju forumā, skatījos tos ss.lv, bet liekas, ka bija padarģi, tagad redzu, ka lielāka daļa ir pārdota, tas nozīme cena bija adekvāta.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Rodjer rakstīja:
Paldies visiem par atbildam, patiešam meklēju 1.9 un manuālo degvielas/ekonomijas deļ un baidos no automātiem, jo patiesība nekad to automātu nebija, domāju Alfa-Romeo+Automāts+Remonts...Kaut tagad ir man galvā lielas šaubas.

Budžets: gribētos paņemt protams 5500-6000, bet nu ja kāds ļoti labs eksemplārs tad līdz 7 000.


pašlaik tā ir kā ir... piedāvājums patukšs, bet noteikti esi palaidis garām dažas labas. Visi mācās no savām kļūdām, tākā tagad gaidi.
ieteikums palasīt forumā kamēr gaidi kad kautkas parādīsies daudz ko uzzināsi, bet atļaušos atkārtoties un izpalīdzēt ar padomu:
1. 159 ieteicams ņemt no 2008.g - facelift saucamo modeli - vieglāks un noslīpēti sīkumi. labāk piemest vai pagaidīt.
2. labāk ņemt ar pēc iespējams lielāku komplektāciju un ādu! vēlāk būs vieglāk pārdot. p.s. īstenībā Alfas reti nāk bez ādas un ar ekonomisko paku.
3. kā bieži te forumā saka: Ja esi noskatījis, patīk, tad nemini. ņem brauc uz Auto ficinu vai uz citu no mūsu servisiem un pārbaudi. savējie neslēps kas un kā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
Rodjer rakstīja:
Paldies visiem par atbildam, patiešam meklēju 1.9 un manuālo degvielas/ekonomijas deļ un baidos no automātiem, jo patiesība nekad to automātu nebija, domāju Alfa-Romeo+Automāts+Remonts...Kaut tagad ir man galvā lielas šaubas.

Budžets: gribētos paņemt protams 5500-6000, bet nu ja kāds ļoti labs eksemplārs tad līdz 7 000.


pašlaik tā ir kā ir... piedāvājums patukšs, bet noteikti esi palaidis garām dažas labas. Visi mācās no savām kļūdām, tākā tagad gaidi.
ieteikums palasīt forumā kamēr gaidi kad kautkas parādīsies daudz ko uzzināsi, bet atļaušos atkārtoties un izpalīdzēt ar padomu:
1. 159 ieteicams ņemt no 2008.g - facelift saucamo modeli - vieglāks un noslīpēti sīkumi. labāk piemest vai pagaidīt.
2. labāk ņemt ar pēc iespējams lielāku komplektāciju un ādu! vēlāk būs vieglāk pārdot. p.s. īstenībā Alfas reti nāk bez ādas un ar ekonomisko paku.
3. kā bieži te forumā saka: Ja esi noskatījis, patīk, tad nemini. ņem brauc uz Auto ficinu vai uz citu no mūsu servisiem un pārbaudi. savējie neslēps kas un kā.



Milzīgs paldies Jevgeņijs, tā arī darīšu, ja Alfa 159 gribu tikai ar adu, jo nu kā bez tas, tas jau nav Alfa ))))
Par to ka ir jāņem no 2008 gada kaut kur forumos lasīju, bet īsti nepievērsu uzmanības, tagad bus man vēl viens kritērijs.

Ar pirkšanu nesteidzos, jo braukšanai ir cita mašīna, Alfa vienkārši patīk.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database