Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
alfa romeo 159 vehicle protection system not available
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs alfa romeo 159 vehicle protection system not available 
Sveicināti! Parādījās tāds uzraksts – vehicle protection system not available, kad iedarbinu mašīnu. Kādreiz parādījās arī, bet pa ceļu pazūda. tagad vairs nezūd. Ja pareizi saprotu, tad mašīna nebloķe elektroniski stīūri. Bet jautājums ir tajā, vai tā ir bīstama lieta, vai arī var braukāt un nedomāt par to? Palasīju dažādās vietās par šo lietu, kāds saka ka problēmu nav, cits saka ka kaut ko steidzīgi ir jāmaina/jālabo.

Vai kādam bija līdzīga situācija?

Paldies.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: alfa romeo 159 vehicle protection system not available 
raimondino007 rakstīja:
Sveicināti! Parādījās tāds uzraksts – vehicle protection system not available, kad iedarbinu mašīnu. Kādreiz parādījās arī, bet pa ceļu pazūda. tagad vairs nezūd. Ja pareizi saprotu, tad mašīna nebloķe elektroniski stīūri. Bet jautājums ir tajā, vai tā ir bīstama lieta, vai arī var braukāt un nedomāt par to? Palasīju dažādās vietās par šo lietu, kāds saka ka problēmu nav, cits saka ka kaut ko steidzīgi ir jāmaina/jālabo.

Vai kādam bija līdzīga situācija?

Paldies.


Man stūri nebloķēja kad bija pavecs akjis


_________________
houseofwildcats.com
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: alfa romeo 159 vehicle protection system not available 
riexc rakstīja:

Man stūri nebloķēja kad bija pavecs akjis

+ 1 Jāuzlādē akumulators.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: alfa romeo 159 vehicle protection system not available 
Valera_ rakstīja:
riexc rakstīja:

Man stūri nebloķēja kad bija pavecs akjis

+ 1 Jāuzlādē akumulators.


tika arī lādēts, bet problēma pazuda tikai pie jauna iegādes (vecais bija nokalpojis 6gadus). Es jau kkad rakstīju, ka tā stūres bloķēšana pazūd vismaz gadu pirms aķim ir galīgs kaput. Es auto nopirku ar nestrādājošu stūres bloķēšanu un īpašu vērību tam nepievērsu. Kad pēc gada lietošanas bija bažas par ziemas neizvilkšanu, nopirku jaunu un man par pārsteigumu, tā stūres bloķēšana pēkšņi bija atpakaļ.. principā, man šķiet, ka tā ir muļķu drošā sistēma - ja ir risks, ka aķis izlādējas, nevar atstāt auto ar nobloķētu stūri (man automāts) Smile


_________________
houseofwildcats.com
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man ar bija tas pats. Kad akumulators gāja uz beigām, meta visādas kļūdas ieskaitot šo. Kad nomainīju aķīti, visas citas problēmas uzreiz pazuda, bet šī kļūda vēl ne. Bet pēc kāda pus gada pēkšņi pazuda arī šis paziņojums.


_________________
159 SW, 2,4 JTDM, 200 ZS Twisted Evil
www.elvadms.com - IT risinājums auto servisiem, auto dīleriem
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: alfa romeo 159 vehicle protection system not available 
riexc rakstīja:

tika arī lādēts, bet problēma pazuda tikai pie jauna iegādes (vecais bija nokalpojis 6gadus). Es jau kkad rakstīju, ka tā stūres bloķēšana pazūd vismaz gadu pirms aķim ir galīgs kaput. Es auto nopirku ar nestrādājošu stūres bloķēšanu un īpašu vērību tam nepievērsu. Kad pēc gada lietošanas bija bažas par ziemas neizvilkšanu, nopirku jaunu un man par pārsteigumu, tā stūres bloķēšana pēkšņi bija atpakaļ.. principā, man šķiet, ka tā ir muļķu drošā sistēma - ja ir risks, ka aķis izlādējas, nevar atstāt auto ar nobloķētu stūri (man automāts) Smile

Jaunu jau vienmēr var nopirkt, lai sākumā cilvēks pamēģina veco uzlādēt Smile
Tornado667 rakstīja:

meta visādas kļūdas ieskaitot šo

Tā ir, ja lādiņa nepietiek, tad parādās dažādas kļūdas: ASR, VDC, airbag u.tml.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database