Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
AMSERV MOTORS
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs AMSERV MOTORS 
Visus itāļu servisa lamātājus varu nomierināt.
To, ko šodien piedzīvoju AMSERV servisā nebiju piedzīvojis nevienā itāļi auto servisā.
Aizbraucu pakaļ autiņam, tika piekrāsota neliela skramba, ieeju servisā pasaku ko vajag, man iedod rēķinu un atslēgas, PAT NEPASAKOT, KUR TAS AUTO ATRODAS, nemaz nerunājot par kaut kādiem paskaidrojumiem kas darīts, kas nedarīts, ko ar svaigi krāsoto auto nedrīkst darīt u.t.t.
Tā arī gāju uz kasi, tālāk pastaigāt pa lielo servisa pagalmu, pameklēt auto,  atradu savu salaboto rumaku, apskatīju (pilnīgā tumsā) kā nokrāsots un braucu mājās.
Var jau teikt, ka pats idiots neko nepajautāju, bet man liekas, ka tas ir pats par sevi saprotams, ka šādās situācijās iznāk kāds servisa darbinieks (dzelžu brigadieris, pieņēmējs) un nodod auto rokās, apjautājoties vai viss kārtībā, saņemot svētkiem konjaku.
Laikam jau servisu veči saprot tikai mātes valodu Sad
Sagribējās pie Sašas aizbraukt kaut ko paremontēt Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: AMSERV MOTORS 
arba rakstīja:
Visus itāļu servisa lamātājus varu nomierināt.
To, ko šodien piedzīvoju AMSERV servisā nebiju piedzīvojis nevienā itāļi auto servisā.
Aizbraucu pakaļ autiņam, tika piekrāsota neliela skramba, ieeju servisā pasaku ko vajag, man iedod rēķinu un atslēgas, PAT NEPASAKOT, KUR TAS AUTO ATRODAS, nemaz nerunājot par kaut kādiem paskaidrojumiem kas darīts, kas nedarīts, ko ar svaigi krāsoto auto nedrīkst darīt u.t.t.
Tā arī gāju uz kasi, tālāk pastaigāt pa lielo servisa pagalmu, pameklēt auto,  atradu savu salaboto rumaku, apskatīju (pilnīgā tumsā) kā nokrāsots un braucu mājās.
Var jau teikt, ka pats idiots neko nepajautāju, bet man liekas, ka tas ir pats par sevi saprotams, ka šādās situācijās iznāk kāds servisa darbinieks (dzelžu brigadieris, pieņēmējs) un nodod auto rokās, apjautājoties vai viss kārtībā, saņemot svētkiem konjaku.
Laikam jau servisu veči saprot tikai mātes valodu Sad
Sagribējās pie Sašas aizbraukt kaut ko paremontēt Smile


Toties cik skaisti pārdeva... Smile


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database