Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4  Nākošais
Uz detaļām alfa 166,2.0 16V Twinspark motors
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Uz detaļām alfa 166,2.0 16V Twinspark motors 
Sveiki pārdodu jebkuru detaļu no šīs alfas,ideāls melns drēbes salons,labs dzinējs,R16 bleķu diski u.t.t Ja kas interesē,tad PM vai 2827217seši Vai visa Alfa pa 350eiro



Pēdējoreiz rediģējis motofanats Tue Jan 05, 2016 6:02 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu AIM Adrese

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pārdošu 2.0 twinspark dzinēju par 200 eiro,tāda cena tikai līdz sestdienai.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu AIM Adrese

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja nu kādam arī vajag,tad pa sakarīgām naudām varu ielikt to motoru,vai jebkuru citu detaļu samainīt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu AIM Adrese

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Var arī nopirkt visu alfu,nodoklis nomaksāts,uz skati vajag samainīt pāris bukses piekarē,vienu bremžu disku,vienu priekšējo stupicu,tālāk neiedziļinājos,jo ir izveidojies riebums pret alfu... diemžēl... foto īsti,visu auto par 500eiro,ir izņemts motors,jo vajadzēja mainīt sajūgu(ja vajag varu ielikt atpakaļ.) 2827217seši




http://foto.inbox.lv/gauja007/30-06-2015

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu AIM Adrese

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja es būtu nopircis AR166 ar twinsparku, tad arī justos kā tu Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
lai nomainitu sajugu janem ara motors???? c  izklausas pec baigas likrocibas emo  trax_perk_alfu  :ko_tu_pipe:


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Varam sarīkot sacensības,tu ņemsi nost kārbu neizņemot motoru,bet es izņemot motoru,varu saderēt,ka es tikšu ātrāk galā apmēram par kādām 3h+nebūs noplēstas rokas līdz asinīm dēļ tā,ka nekur nevar tikt normāli klāt,šāda operācija paveikta 145,147,166,iepriekš čikājos ņemt nost kārbu neizņemot motoru,da nu i naf*g!  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu AIM Adrese

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
rixis rakstīja:
ja es būtu nopircis AR166 ar twinsparku, tad arī justos kā tu Laughing

Runa nav īsti pat par twinsparku,konkrēti par 147 alfu,ir salikts pilnīgi viss jauns,sākot ar piekari,beidzot ar zobenēm,eļļām blīvēm u.t.t Nevar nobraukt normāli pat 1k km,lai kautkas nesalūztu,pēdējie 2kkm-sāka tecēt pa abiem galiem stūres reika,kārbai nenošā beidzās 4.ātrums,tagad mistisku apstākļu dēļ ļurkājas iekšējā granāta(nav lauzta u.t.t,kad liku viss bija OK),parādijās kautkāds motor control failure,drīz jāmaina bākas sūkni,jo sīc(bāka visu laiku turēta pilna),visur bija rūsa,mocījos nedēļu kamēr visu izbirstēju un sakrāsoju,apstrādāju ar grubuli,un mašīna 2002.gada ar noskrējienu 160K(paļubomu notīts,bet ar visu notīšanu,kaut būtu 500K,nevar viss tik ātri beigties). Ai,jāpārdod Alfas un jānopērk mašīnu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu AIM Adrese

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
motofanats rakstīja:
Varam sarīkot sacensības...

nu jūs tur novienojaties par laiku un vietu - šim pasākumam būs daudz interesentu naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Esmu ar mieru,par vietu/laiku pilnīgi vienalga,tikai jābūt kautkam interesantam,lai būtu jēga uzvarēt  Laughing  Varam derēt uz auto,kurš zaudē,tas atdod savu auto. Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu AIM Adrese

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tev jau nav auto kas man karotos Rolling Eyes es busu pieticigaks, teiksim kaste labas grappas sacensibu uzvaretajam butu pietiekami interesanti Rolling Eyes es par sacensibam Wink



kurs organizes???
p.s man videji vajag 4h uz sajuga mainu 156/147/ 166 rindas motoriem


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:
motofanats rakstīja:
Varam sarīkot sacensības...

nu jūs tur novienojaties par laiku un vietu - šim pasākumam būs daudz interesentu naac

+1


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ka tik ta kaste labas grapas neiznak dargaka par piedavatajiem auto aiwa

Un pirms sakt organizet varbut noprecizejiet, ko tiesi nozime "mainit sajugu izcelot motoru". FWD Alfai tiks celts ara motors vai tomer laists leja? Vai izcelts skaitas tad, kad ir nolikts blakus masinai un viss atvienots vai tikai palaists uz leju un atstutets? ka beigas nesanak, ka abi mainisiet "izcelot motoru" shura


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ta kurs uznemas organizaciju? mos pie viena vel uzrikojam totalizatoru lai interesantak parejiem  Twisted Evil skatitaju gan jau pietiktu Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
...beigas nesanak, ka abi mainisiet "izcelot motoru" shura


... crazy


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database