Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Pirmie paarsimt km ar 166
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
A es... a man... a man vienalga smokin
Kaut ko tas 2.0JTS teeree. Uz izjuutu - apmeeram 2L/100km mazaak kaa 166 2.5. Bet varbuut arii ne. Pofig tak Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man ar Selespeedu ar zem 14 pilsētā ierakstīties nesanāk pat braucot ļoti mierīgi, pa šoseju gan zem 10 būs laikam

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PZ rakstīja:
Par patēriņu runājot - braucu ar 156 SW 2.4 JTD kopš aprīļa beigām un līdz šim brīdim NEKAD vēl patēriņš nav sasniedzis 8l/100km... visu laiku ir 7,xx... ikdienas maršruts ir Jūrmala - Lidosta - Centrs - Jūrmala, tā ka sanāk braukt, gan pa šoseju, gan korķos pasēdēt. Un braucu es nebūt ne mierīgi  Mr. Green Braucot garos gabalus pa šosejām, protams, cipari ir vēl mazāki.


Āha!

2x mērīju uz pillu bāku - precīzi 7,3

Ķekava - Rīga (Vecrīga,Pārdaugava) - tad uz centru pusdienās - Pārdaugava - Ķekava.

Totāls vidējais - brauc kā gribi.
Tankojos 2x mēnesī līdz lūpai, tā kā ar to roku smirdēšanu un notecējušo bāku arī īpašu probzu nav.

Vienīgais, kas nepatīk ir smagais deguns un turbo lags (jāļauj dzinējam iegriezties)


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Apstaaklji, kaa jau elbee teica, ir dazhaadi. Manaa marshrutaa (~ostas rayonz -> VEF rayonz -> ostas rayonz) sanaak arii zem 14 un pat zem 12, ja ljoti mieriigi. Vismaz peec kompja. Ja griezh OTMOPO3OK-style liidz redlainam no luksofora liidz luksoforam un pa starpaam seezh korkjii vai kaadu gaida, neizsleedzot dzineeju, var neiekljauties arii 24L/100km Smile Taadeelj labaak ir reekinaat litrus uz motorstundu shura Ja nu kaadam tas tieshaam interesee un gribaas tiktaal iz fuck to kapeiku, ka jaasakozh zobi un jaabrauc penzionaar-style, lai ietaupiitu pilseetaa 1-2L/100km, tad es ieteiktu diizeljpandu labaak yo


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
1) Alfas dzineeji taa iisti ekonomiski laikam nemeedz buut. Nekad. Neviens. Neba deelj ekonomijas taas peerkam Wink
2) Zenon, kam Tu redzeeji 166 ar aabola uzliimi aizmuguree??? Tas buutu incanti Smile


1) True, visādi golfi un fokusi ar 1.6 dzinuļiem esot ekonomiskāki. Par kādu 1 litru pilsētā. (who cares)
2) hmm, ja atmiņa neviļ, tādā kādrezi kursēja no Vef rajona uz ostu ...

R.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
2) laikam vieniigais auto, kopsh straadaaju shai darbaa, kam nebija aaboljuzliimes, bija 166 Smile Nu tagad wagonam... arii nebuus shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mans 1.8 TS pa pilsetu ed 1-2l/100km vairak spaidi vei stum to pedāli, vairak nesanak.... uz shosi sanak 8-9l/100km Exclamation
Tā lūk.  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Pirmie paarsimt km ar 166 
chalji, nav iistais topiks, kur ar degvielas pateerinjiem staipiit. es jau saakumaa teicu


elbee rakstīja:


par degvielas pateerinju un apkopju izmaksaam komentaaru nav shura



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bet mums visiem jābūt laimīgiem, jo lūk Lamborghini ēd 80-100 l/100km !!!!! tā ka var spiest cik grib Alfai to pedāli tādu nedabūs  dj  piip

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Pirmie paarsimt km ar 166 
elbee rakstīja:
chalji, nav iistais topiks, kur ar degvielas pateerinjiem staipiit. es jau saakumaa teicu


elbee rakstīja:


par degvielas pateerinju un apkopju izmaksaam komentaaru nav shura



elbe satraucas, ka par viņa jaudīgo skaistuli wairs nerunā Laughing  Question  offtopic

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Pirmie paarsimt km ar 166 
[/quote]

elbe satraucas, ka par viņa jaudīgo skaistuli wairs nerunā Laughing  Question  offtopic[/quote]

Labi, labi, elbee - taveejais eed visvairaak! Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu taa. Parunaas bish par jaudiigo skaistuli.
Taa kaa pasham ir bijushas ilgstoshas (pat nepieklaajiigi ilgstoshas) intiimas attieciibas ar vienu peleeku 166 2.5, tad bija peec kaa meerit sho 166 3.0 Super... Nu, jaasaka, ka viss auto ir taads ekhm... stipri svaigaaks Smile Spiidiigaaks, bez netiiraam krunkaam seedekljos utml. Audio reguleejams uz stuures. Bagazhnieks atverams no originaalaas pults. Seedekljiem atminja. Smukie diski. Zenons-shmenons. Liekas, ka citu atshkiriibu arii nebija. Ak jaa. Zem navigaacijas ekraana shim ir 4 pogas. Man bij tikai viena - benziinbaakas atveerhsna Smile Shim ir durvju aizsleegshana, ASR, STR (taa vinsh saucaas ja?) - par to veelaak un benziinbaaka.
Nu tjip viss skaidrs. Shkjiljam, braucam.
Tad nu meeginaashu zemaak uzskaitiit kaa shitaadam 166 iet saliidzinaajumaa ar vecaaku 166 ar mazaaku dzineeju un gandriiz pilniigi jaunu 156SW. Cik nu vispaar kaut ko var noskaidrot, izbraucot ~5km pa Riigu vakaraa Smile Taatad..... 166 3.0 Super '01 vs 166 2.5 Dist. '98 vs 156 2.0 Selespeed SW Dist. '06
1) dabiski, ka shis 3.0 V6 24v dzineejs Alfa Romeo inzhenieriem ir izdevies. Taa izdevies, ka asaras saskrien aciis un smaids kljuust arvien plataaks paarsleedzot katru naakamo paarnesumu.
2) 6-robu manuaalo kaarbu tomeer neatbalstu. Iipashi jau ar sho dzineeju. Var atrauties tulznu plaukstaa. Lai gan pilseetaa ir ok. 1-2-6 shura
3) 3.0 "celj" praktiski visaa tahometra ripas platumaa. Daudz elastiigaaks par 2.5, tomeer nezaudeejot fantastisko skanju un jaudas paceelumu pie augstiem apgriezieniem. Lai gan man tomeer liekas, ka tas 2.5 manam peleeciitim bij jau taads... khm... pabraukts Very Happy Jo shai parametraa arii 2.0JTS ir labaaks, vismaz izjuutaas, kaa tas vecais 2.5
4) ar xenona lampaam tomeer kaut ko VAR redzeet! Smile
5) STR jeb "spoooort throttle response" ir fantastiska podzinja. Lai gan ikdienaa nogurdinaas. Bet neviens jau neliek ikdienaa nemitiigi to tureet iesleegtu Smile Podzinjas nospieshana rezulteejas momentaalaa, zibeniigaa un nezheeliigaa auto reakcijaa uz gaazes pedaalja nospieshanu. Nee. nevis nospieshanu, bet pat padomaashanu par to! Smile Kartingi saliidzinaajumaa kljuust par slinkiem mopeediem shura Shaadu reakciju atceros saciikshu motocikliem. Pagriezhot klokjiiti, dzineejs "atveras" liidz galam un uzreiz Smile Fantastika!
6) 156, lai arii stiivaaks, mazaaks, vieglaaks un "spainiigaaks", nekad nestaavees ne tuvu 166 vadaamiibai asos liikumos. Veelreiz nonjemu cepuri paargudraas daudzsviru piekares priekshaa. Taa laikam ir lieta, kas man tagad truukst visvairaak - sajuutas, ka riepaam protektors nolobiisies liikumaa, tai pashaa laikaa bez piepuules turot preciizu trajektoriju.
7) 156 ir ariidzan daudz vieglaaka stuure. Bet tas jau bija zinaams.
Cool 166 ir viens no skaistaakiem sedaniem ever. Nenoliedzami. 156, arii ar FL, peec taada spainja vien izskataas saliidzinoshi Smile
Ar vaardu sakot, truukst man taa 166 V6 sharma ikdienaa, atziistu. Bet... paarejam pie darvas karotiities.
9) 156 (vismaz mans wagooonz) paarliecinoshaak paarvar asfalta neliidzenumus, brugji utml. meeslus. Daudz paarliecinoshaak un stabilaak. Turklaat ielas trokshnji 156 nav neko vairaak kaa tai limuziinaa. Un ikdienaa mees braucam... pa kurieni? Ne jau pa liikumotu, bet gludu autobaani pie Dzhenovas Smile
10) nepatiik man tie elektriskie seedeklji 166. Bet taa arii ir zinaama vaina. To motorinju deelj, kas zem tiem, seedekljus nav iespeejams nolaist tik zemu, cik man gribeetos. Liidz ar to pie tik sportiskas uzvediibas iznaak seedeet kaa autobusaa. Ar laiku gan pierod Smile Lai cik aarpraatiigi tas neizklausiitos, es tomeer savaa 156 juutos... eertaak! Lai arii interjers rada spainja sajuutu shura
11) un tagad galvenais iemesls, kaadeelj man nav taada skaistule kaa elbee smokin Nonjeemaat cepuri fantastiskajai daudzsviru piekarei un vadaamiibai? Ok, varat likt atpakalj. Es, par laimi, vairs neko nezinu par visaam taam miljons bukseem, lodbalstiem, stabilizatoriem, STIenjiem, sviraam, deficiitiem un daargiem amortizatoriem uttuc.

Kopumaa rezumeejot jaasaka, ka shis auto no ex-manas 166 atshkiras diezgan izteikti. Katram, kursh var atljauties to uztureet, bet taa vietaa nopeerk A6, Volvo S80 vai tml, vajadzeetu iet nokauneeties tagad, tuulinj un uz ilgu laiku. Lai ripo, elbee! Fantastisks auto!


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Beidz saukt vienreiz 156 par spaini Cool  smokin nono  grudaks  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cik noprotu, tad STR maina pedaalja juutiibu Exclamation Bet wai piekaree neko? Vai veel ir kaadas izmainjas kaadaa mezglaa no shiis magjiskaas "push the button" ?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
Cik noprotu, tad STR maina pedaalja juutiibu Exclamation Bet wai piekaree neko? Vai veel ir kaadas izmainjas kaadaa mezglaa no shiis magjiskaas "push the button" ?


domajams ka nee, nav jau tev te nekaads M5

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database