Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
AR159 TI 19" lietie diski ar vasaras riepam
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs AR159 TI 19" lietie diski ar vasaras riepam 
Pārdošanā lietie diski,kuri der 159,Brera un Giulietta mašīnam! Titanium grey krāsa,ar normalam vasaras riepam. Ja ir interese,dodat zińu!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man šie liekas skaistākie diski uz 159.
 love
Kā mainās vadāmība salīdzinot ar R17? Un vai 159 piekarei šie diski taisa lielu ekstra slodzi?


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Diski protams izskatās ārkārtīgi skaisti.
Cik vēlies par šiem ?
Vai šāda dizaina diski ir arī 18" ?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
Man šie liekas skaistākie diski uz 159.
 love
Kā mainās vadāmība salīdzinot ar R17? Un vai 159 piekarei šie diski taisa lielu ekstra slodzi?


Škiet, ka es zinu, kas tos diskus lietoja pirms tam Smile

Vadāmība, protams, cietāka (+ sajuta stabilaka - nedrikst raut bedres) Par slodzi uz piekari nezinu, bet nu nebija tā ka, pavasarī uzliek R19 un izreiz jābrauc uz servisu kkas remontēt..

tas protams subjektīvi, bet Es drīzāk mazliet  uztrauktos par to, ka tie diski labi izskatās uz ti mašīnām, bet tās ir mazliet sēdinātas.. Uzliekot uz standarta piekares, auto pat kļūs mazliet augstāks, jo R19 kopumā ir augstāka riepa nekā Alfas standarta  R17.. Ar Dzimu vaig sarunāt, ka uzliek paskatities pirms pirkšanas, Katik nesanak 159 wanabe džips


_________________
houseofwildcats.com
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
riexc rakstīja:

 Es drīzāk mazliet  uztrauktos par to, ka tie diski labi izskatās uz ti mašīnām, bet tās ir mazliet sēdinātas.. Uzliekot uz standarta piekares, auto pat kļūs mazliet augstāks, jo R19 kopumā ir augstāka riepa nekā Alfas standarta  R17

Foto man nav, diemžēl, bet paziņa lika uz standarta piekari 19 TI diskus. Nedaudz jocīgi izskatās gan Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
Man šie liekas skaistākie diski uz 159.
 love
Kā mainās vadāmība salīdzinot ar R17? Un vai 159 piekarei šie diski taisa lielu ekstra slodzi?


Uz ziemu uzliku 17" diskus,aizbraucu uz mājam no darba un nakamajā dienā nopirku 19 riepas un uzliku atpakaļ TI diskus.man ļoti patīk gan kā izskatās,gan kā mašīna vadās ar šiem riteņiem!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Emilio rakstīja:
Diski protams izskatās ārkārtīgi skaisti.
Cik vēlies par šiem ?
Vai šāda dizaina diski ir arī 18" ?


ebay piedava šādus diskus arī uz 18,bet ja es nemaldos,tie ir ķīniešu replikas!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
18" nav tas skats vairs..
 

19" ir love
 


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ka te cali raksta, R19 ir forsi uz sedinatas piekares. Ti versija ir savi amortizatori un atsperes, ta masina ir konstrueta brauksanai ar R19, un ir loti labi. Ari Brera ar Ti piekari ir super. Bet jebkas, kas ir mazaks par R19, uz Ti izskatas jocigi un ari brauc jocigi, jo masina klust zemaka, riepa augstaka, diez kas nav... Tatad ar Ti piekari ir jabrauc ar R19!


Visdrizak to pasu efektu var panakt ar Eibach+Bilstein aftermarket komplektu, Ti Brerai tiesi tads komplekts nak no rupnicas. Un braukt ar R19.

Standarta piekarei R19 izskatisies divaini, masina bus augstaka, riteni smagaki... nedomaju, ka tas ir prata darbs. Uz 159 standarta piekars vislabakais variants ir R18 jebkura stila. Ir gan komforts, gan vadamiba, gan riepu cena pratam aptverama. R17 ir ok, bet manam velmam jau biksi par mikstu. R16 ir visliktakais variants, jo ar rupnicas rekomendeto 205/55 vai 215/55 masina ir zema, apaksa skrapejas gar zemi, vadamiba nekada, so opciju var izmantot tikai ar vissvakakajiem dzinejiem, ja nemaz neinterese sportiskums.


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
iemetīšu savas 5 kopeikas. Piekrītu, ka 19 diskiem ir jābūt TI pakai. Standarta piekarei ir 18 maks. Šajā bildē var redzēt 16, 18 un 19 ar TI paku


Manuprāt, bet subjektīvi, 16 ir pensiku izvēle, bet ļoti lēti un miksti. 18 izskats ir labs, mašīna izskatīsies platāka un agresīvāka. Toties komforta jau nav (subjektīvais viedoklis), man bij pajāt uz komfortu, bet citi nevarēja ar to dzīvot. 17-nieki ir tāds kompromiss. Personīgi es uzskatu, ka 159. vismaz ir jābūt 17 collu diskiem. Vismaz! 16-nieki ir taxi opcija Smile


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Skaidrs. Es ar savu parasto piekari šos diskus tad laižu garām. Vismaz pagaidām kamēr amortizatori ir kārtībā un neprasa nomaiņu.



P.S. 164 uz lieliem diskiem kuri to auto pacēla tieši izskatījās labi :nepopulārs: ,bet šis laikam nebūs tas  variants.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Liels disks rada ari nepatiksanas
- jauzmanas no ietvju malam bedrem
- diskomforts musu bedrainos celos
- nervoza masina uz risem
- dargak
- panem jaudu !!!!
Man pietiek ar 18 SmileSmileSmile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
Skaidrs. Es ar savu parasto piekari šos diskus tad laižu garām. Vismaz pagaidām kamēr amortizatori ir kārtībā un neprasa nomaiņu.



P.S. 164 uz lieliem diskiem kuri to auto pacēla tieši izskatījās labi :nepopulārs: ,bet šis laikam nebūs tas  variants.


Pamegini, varbut bus viss labi Wink


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
AMV rakstīja:
Skaidrs. Es ar savu parasto piekari šos diskus tad laižu garām. Vismaz pagaidām kamēr amortizatori ir kārtībā un neprasa nomaiņu.



P.S. 164 uz lieliem diskiem kuri to auto pacēla tieši izskatījās labi :nepopulārs: ,bet šis laikam nebūs tas  variants.


Pamegini, varbut bus viss labi Wink

kaut kad janvārī būšu atpakaļ. Tad pieskriešu piemērīšu ja būs vēl.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database