Atbildēt pie šī temata 8 lapa no 11 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Nākošais
SPAMS
Vēlos forumā spamot, jo:

Bērnībā izjutu uzmanības trūkumu 33% 33% ( 5 )
Vecāki nepirka sunīti 66% 66% ( 10 )

Balsis pavisam : 15
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tas vecas Alfas neviens cits iznemot mus pasus, alfistus, neperk un nepirks. Nu tad piemetiet, cik esat vai busiet gatavs maksat par Alfa 156? Par sterilu V6 ar koka sturi un adu, bet tiesam sterilu, ka jaunu, es kadus ~3k ari samaksatu, un sadu opciju nopietni izskatitu, ja mekletu forsu ikdienas auto.

Bet vispar saku apsvert Cayenne iegadi, ka pilsetas masinu, jo ar vieglo vairs pabraukt nav iespejams, bet vecais Jeep tomer loti vecs, un vispar ka traktors, komforta nekada. Cayenns ar v8 tagad maksa ka 4 golfs, registracija pa velti, un <2005. gadu celu nodoklis ari ka golfam


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vai viņam nav dzinējs bez čaulām un ar nikosilu ?


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
vai viņam nav dzinējs bez čaulām un ar nikosilu ?


Turbo modeli esot ok hmm


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu jā elbe,atbildēja uz visām problēmām,kad alfas pērk tikai paši alfisti,un reti kad cilvēks no malas,te nu arī ir šaurais tirgus!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nja, par to ka ar vieglo braukat pa Rigas ielam ir palicis par tadu ka sadomazo izpriecu pasakumu man japiekrit. Da ko tur pa Rigas ielam. Kads ir meginajis pedeja laika piem. uz Siguldu aizbraukt. Taaas ir shausmas kas daras uz tas shosejas.

Ko tauta saka par grand cherokee 3-sas paaudzes? Ka ar to 3.0 crd dzineju? Laikam tas no mercedes  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
Nja, par to ka ar vieglo braukat pa Rigas ielam ir palicis par tadu ka sadomazo izpriecu pasakumu man japiekrit. Da ko tur pa Rigas ielam. Kads ir meginajis pedeja laika piem. uz Siguldu aizbraukt. Taaas ir shausmas kas daras uz tas shosejas.

Ko tauta saka par grand cherokee 3-sas paaudzes? Ka ar to 3.0 crd dzineju? Laikam tas no mercedes  Rolling Eyes


Man ir 2008 gada grands, S-Limited, ar 3.0 CRD. Esmu pirmais un vienīgais šī auto īpašnieks. Nopietnu problēmu ar auto nav bijis, mainīti bremžu kluči, amortiņi pie 100K un citi sīkumi. Tiesa nobraukts ir smieklīgi maz, tikai 140.000km. Patīk kā šis auto uzvedas uz LV ceļiem. Ir braukts nesen arī līdz Itālijai, arī pa vācu bāni iet labi, stabili, komfortabli.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ar kajeni viss ir kārtībā. Visas runas par motoriem ir bulšits. Kajene nelūzt ne motors, ne hadene. Jau gadu braukāju ar Tubo kajeni un viss ir labi. Auto ir ātrs, ļoti labi vadās un ir komfortabls un liels. Degvielas patēriņš nav nekāds astronomiskais. Savam vidējo degvielas patēriņu neesmu atjaunojis kopš auto nopirku. Tagad tas rāda 16L/100km, bet ar mašīnu brauc mana sieva un 50% tas auto brauc maršrutā Kalngale-Rīga-Kalngale un 50% tas ir Pārdaugava-Centrs-Pārdaugava.

Ja salīdzina ar 3 paaudzes grandu, tad tas ir pavisam cits dzīvnieks. Galvenā 3. paaudzes Granda, vai kā mēs to saucam - WK, un Jeep Commander (XK) priekšrocība ir pilnpiedziņas sistēma, kuru sauc Quadra Drive 2 (QD2). Nav labākas pilnpiedziņas sistēmas par šo! Pat jaunajam Grandam (WK2) un nevienam citam bezceļniekam, vai tas būtu nācis no Japānas, Anglijas vai Vācijas, nav tik laba pilnpiedziņas sistēmas, kā WK un XK dzīpiem. QD2 ir vienkārši kosmoss! Mīnuss tomēr Grandam ir salīdzinoši vājā piekare. Ar manu braukšanas stilu man bieži nācās mainīt lodbalstus un citas hadenes detaļas. Pirms FL modeļiem ir problēma ar ātrumkārbas šifteri. Tas ir dārgs remonts, ja tas iziet no ierindas tad, kad auto ir Tavā īpašumā. Šifteris iziet no ierindas visiem. Kad Tu pērc Grandu vai Commander, jautājums ir, vai tam šifteris jau ir bijis mainīts vai vēl nē. Tam iziet no ierindas droseļvarstu motoriņš un paši droseļvarsti. Tas nav lēts remonts. Risinājumi tur ir dažādi - to var sataisīt kārtīgi vai nafig iraut tos vārstus ārā. Ja bieži nelieto pazeminātos robus, tad var iziet no ierindas elektromotors sadales kārbā. Šis nav dārgs remonts. Zinātāji elektromotoru maina ātri un lēti. Detaļas Grandiem ir plaši pieejamas un tās nav dārgas! Ar kajenni ntā nav. Gorss, APE un AD Baltic tam neko praktiski nepiedāvā. Svarīgs pluls vēl ir tāds, ka Jeep ir ārkārtīgi plaš "aftermarket" piedāvājums. ir desmitiem kompāniju, kuras Grandam ražo detaļas. Tam var izvēlētes gan liftus, amjus, stabilizātoru stieņus, gan jau gatavus viņčas plauktus, bamperus, šnorkeļus utt.


_________________
OO=\°/=OO
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mans WK ir pēc FL, tāpēc daudzas augstāk minētās problēmas neesmu piedzīvojis. WK pēc FL var atpazīt pēc priekšas lampām. Pirms FL lampai apakša taisna, pēc FL ar vilni. Itkā FL ir no 2008 gada, bet pirms auto ņemt tomēr vajag pārbaudīt.
Manā skatījumā vislabākā komplektācija ir S-Limited, salons labāks kā parastajiem, apakšu sargā īsta metāla pannas, nevis kautkāda plastmasa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Labs WK Grands maksa 10+, bet par to cenu var nopirkt ari labu X5, ML, Touaregu, Discovery un to pasu Cayenni. Ja nav paredzets braukt dzilos dublos, tad es labak izveletos jebkuru no siem. Grands ir nesmuks, un salons vinam ir vienkarsi pretigs, un tas tomer ir Jeep, tatad regulari kaut kas bus jaremonte aiwa Ja ir paredzets braukt dublos, tad Kruzeris bus daudz izturigaks. Jabut surajam Jeep fanam lai pirku to WK Grandu.


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PS: XJ vislabakais yo


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra, kura gada kajene tev ir, un kur veic apkopes un remontus? Un vai nevarētu pateikt cik par kasko maksā? Pirms gada par e60 535d man izrēķināja gandrīz 1000 eur bez pašriska. Nez cik dārgāks kasko būs turbo kajenei.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Labs WK Grands maksa 10+, bet par to cenu var nopirkt ari labu X5, ML, Touaregu, Discovery un to pasu Cayenni. Ja nav paredzets braukt dzilos dublos, tad es labak izveletos jebkuru no siem. Grands ir nesmuks, un salons vinam ir vienkarsi pretigs, un tas tomer ir Jeep, tatad regulari kaut kas bus jaremonte aiwa Ja ir paredzets braukt dublos, tad Kruzeris bus daudz izturigaks. Jabut surajam Jeep fanam lai pirku to WK Grandu.


Bik pacietisies un shitas depresivas domas par bobika iegadi paries. Nav gadijuma pilnmeness?

Tajau ir, ka tie saloni vinjiem ir pabriesmig minetaja cenu kategorija, nu labi x5 un MB ML vel varetu pienemt. Disko un Jeep paneli ir podkolhoz (offrouderiem jau salons nav svarigs). Cayeni pa 10kur ari izskatas pabriesmigi gan no aras, gan salonos. Nesaprotu ko tur vinjos ir vedushi un darijushi, bet visi vinji izskatas tadi drjannije. Touareg ari bheee...

Labak smuku breru TI ar 1750  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
FL WK grands izkatās ļoti labi - priekša, pakaļa un proporcijas mašīnai ir akurāti, kā vajag. Pirms FL modelim mazliet priekša bija tāda, ka nebūtu līdz galam uzzīmēta, bet FL ir viss kārtībā. Es pat tiektu, ka WK ir viens no tiem retajiem gadījumiem, kad FL modelis ir labāks par dizainera oriģinālo versiju.

FL salons arī izskatās labāk par pirms FL modeli. Tas protams nav kajene, bet tas nav pretīgs. Ar pirms FL saloniem ir tā, kā ir. Man arī tie nepatīk. Tā krāsu izvēle Amerikāņiem ir šausmīga, bet 2007. gada beigu un uz augšu modeļiem ar salonu viss ir ļoti labi. Disko viduskonsole izskatās vispār, kā no 1993. gada Opel Senator.

Tas ir točna. WK nav ne pneimas ne tik pārgudras elektronikas, kā ML, X5 vai Disco. WK par šiem eiropas drapakiem lūzīs mazāk. WK ir 3.0 merša dzinējs, kas to padara ļoti dinamisku. Dinamikas ziņā tas neatpaliks no ML vai X5. Disco un Land Kruizeris neturēs līdzi. A LandKruzera lielākais mīnus ir un paliek motors. Land Cruiser ir kā vecs autobuss - ārkārtīgi gauss un tūļīgs, bet, protams, tā ir un paliek Toyota.

Arī dīlers saka, ka FL modeļiem nav elektroniku problēmu, kā tas bija pirms FL modeļiem. Tā, kā man nav bijuši FL WK Grands vai Commander, par šo fairāk neko nevaru pateikt, bet piekarē gan FL un pirms FL modeļi ir identiski. Līdz ar to, tas, ka Egils19 Grandam tur viss turas kopā, ir tikai braukšanas ieradumu jautājums. Amjus man liekas, ka Egils19 mainīja.


_________________
OO=\°/=OO
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jā, man pie 100K amji beidzās, uzliku koņus. Pie reizes priekšā arī uzliku mazliet cietākas atsperes, uzsūtīju no Quadratec. Man ir ARB bamperis, kas piedod nedaudz svaru un vilka degunu uz leju, tagad ir OK.






Pēdējoreiz rediģējis egils19 Thu Jan 26, 2017 8:31 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Braucejs rakstīja:
Cosa Nostra, kura gada kajene tev ir, un kur veic apkopes un remontus? Un vai nevarētu pateikt cik par kasko maksā? Pirms gada par e60 535d man izrēķināja gandrīz 1000 eur bez pašriska. Nez cik dārgāks kasko būs turbo kajenei.


Man ir 2005. gada kajene, bet modelis skaitās 2006. Remontus man viec tur pat, kur taisa Jeep - VS Imperija. Es domāju, ka Autofficina ar Cayenne arī viegli tiks galā. Lielākā Cayenes problēma ir detaļu pieejamība, bet, ņemot vērā, ka Autofficina strādā ar Autobrava, kas ir Porsche izplatītājs, tad viņiem ar šo nevajadzētu būt problēmas. Lieloš vilcienos piekarē tas ir tas pats tuaregs vai q7. Šur tur ir jāpadomā ar galvu, piemēram, apakšējie plaukti no kajenei maksā 340EUR vai 380EUR. Atsevišķi bukses šiem plauktiem Porsche nepiedāvā, bet plaukti ir tādi paši, kā Q7 un turegam un tiem gan bukses atsevišķi nopirkt var gan Apē, gan Grosā. Turbo modeļa pusasis ir tādas pašas, kā V8 Q7 utt. Šādu knifu tur ir daudz. Tāpēc tur ir mazliet jāpadomā ar galvu, lai cena nebūtu kosmoss. Vēl viena lieta, lai cik izplatīta būtu Cayenne, Autobrava detaļas šiem auto uz vietas netur. Siksnu rullīši un bukses un citi sīkumi tikai uz pasūtījumu un jāgaida ir 2 nedēļas.


_________________
OO=\°/=OO
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 8 lapa no 11 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database