Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Jautajums par 159
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
he neizklausās pēc alfista kas mīl savu mašīnu

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Squash3 rakstīja:
he neizklausās pēc alfista kas mīl savu mašīnu

156 liktenis bija jau zinams pie pirksanas. Diemzel neatmaksajas taisit.
P.s zinu ka volvo nak dzineja un salona apsilde no vada. Bij loti erta un parociga. Iestepsele, uzpipe un autinjs jau silts. (Pat ieksa nav jakapj) nez 159varatu sadu ekstru uzstadit!


_________________
Destroy and Dominate
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TTL rakstīja:
Squash3 rakstīja:
he neizklausās pēc alfista kas mīl savu mašīnu

156 liktenis bija jau zinams pie pirksanas. Diemzel neatmaksajas taisit.
P.s zinu ka volvo nak dzineja un salona apsilde no vada. Bij loti erta un parociga. Iestepsele, uzpipe un autinjs jau silts. (Pat ieksa nav jakapj) nez 159varatu sadu ekstru uzstadit!

man kolēģis ielika dizeļ jeepam
domāju, ka var ielikt jebkam


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Archonkulis rakstīja:
Man arī ir jautājums - kāpēc 159 paliek tik lētas? Piemēram, šitais exemplārs - https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/159/gnhfo.html .

Sanāk, ka var nopirkt jaunāku 159 lētāk nekā vecāku GT. Kādam ir kkas sakāms par šo? Vai tas vienkārši nozīmē to, ka auto visdrīzāk ir sliktā stāvoklī?


alfas ir tik lētas jo viņas NEVIENS nepērk!alfu nekad nenopirks cilvēks parastais kas meklē sev mašīnu,nu nepirks,viņš nopirks kkko pazīstamu,un to kas ir visiem:) tāpēc notirgot alfu ir nereāli grūti,alfiņu nopirks tikai fans,vai cilvēks bez smadzenēm,jo alfa nav izdevīgs un saprātīgs pirkums Very Happy

alfa ir na ļubiteļa,vai fani,normāli cilvēki ar alfām nebrauc Very Happy  Razz  Razz  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nepirks, ja neizbrauks. Ja nejauši gadīsies, var arī gadīties nopirkt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
versatile rakstīja:
Nepirks, ja neizbrauks. Ja nejauši gadīsies, var arī gadīties nopirkt.


Vispar daudz 159 noperk "normalie". Tadi, kam agrak Alfa nav bijusi, un pirkums ir racionals un pardomats. Zolida, erta, labi aprikota masina, loti patikama gaita, salons utt. Un salidzinot ar lidzigas klases autiniem nedarga. Ka 159 alternativa parasti tiek izskatita Audi A4/A6, Volvo 40/60, Opel Insignia un ari Pasats. Un sanak, ka pa letako un plikako konkurenta cenu var dabut jaunaku un pilnaku Alfu. Vai Pezo, Reno, Citroenu un Fordu, bet tie pie mums skaitas vel sudigaki par Alfu Wink Pie tam Alfa der gan tiem, kas skatas S40, gan S60. Un nav jabaidas, ka to vai tas dalas nozags kamer Maxima pirksi pelmenus.


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
versatile rakstīja:
Nepirks, ja neizbrauks. Ja nejauši gadīsies, var arī gadīties nopirkt.


Vispar daudz 159 noperk "normalie". Tadi, kam agrak Alfa nav bijusi, un pirkums ir racionals un pardomats. Zolida, erta, labi aprikota masina, loti patikama gaita, salons utt. Un salidzinot ar lidzigas klases autiniem nedarga. Ka 159 alternativa parasti tiek izskatita Audi A4/A6, Volvo 40/60, Opel Insignia un ari Pasats. Un sanak, ka pa letako un plikako konkurenta cenu var dabut jaunaku un pilnaku Alfu. Vai Pezo, Reno, Citroenu un Fordu, bet tie pie mums skaitas vel sudigaki par Alfu Wink Pie tam Alfa der gan tiem, kas skatas S40, gan S60. Un nav jabaidas, ka to vai tas dalas nozags kamer Maxima pirksi pelmenus.


tas ka alfu var nopirkt lētāk nekā,populārākos šīs klases konkurentus,tas ir skaidrs Smile bet vienalga cilvēki negrib tās alfas Sad
alfu nopirks tikai tas kas gribēs alfu,nevis garāmgājējs kurš vnk meklē mašīnu Smile

tāpēc ja tev ir alfa,tad tas ir uz mūžu Very Happy jo notirgot viņu vēlāk ir praktiski nereāli,vai jāatdod gandrīz par velti Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
krods rakstīja:
bet vienalga cilvēki negrib tās alfas Sad
alfu nopirks tikai tas kas gribēs alfu,nevis garāmgājējs kurš vnk meklē mašīnu Smile

tāpēc ja tev ir alfa,tad tas ir uz mūžu Very Happy jo notirgot viņu vēlāk ir praktiski nereāli,vai jāatdod gandrīz par velti Very Happy


brīvdienās secināju, ka mums vispār pērk/pārpārdod tikai Audi/BMW/VW nu un vēl šo to...

uzzināju, ka divi man pazīstami cilvķi tirgo jau pusgadu savas salīdzinoši tradicionālas, koptas, labas automašīnas
Ford Focus garais 2010.g ->5200 !!!!
Renault espace? vai kā viņu tur 2011.g -> 2011-> 6000!!

kā jūs domājat cik viņiem pusgada laikā piezvanījuši?  nevienam neviens nav zvanījis!!! protams te varētu diskutēt par tēmu "visiem liekas, aizdomīgi lēti tāpēc nezvana domājot, ka lohatrons". bet pusgads...... un neviena zvana..
tā pat ar alfām liekas, ka nav  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man zvana attiecībā uz 159 diezgan bieži un parasti runā visai ilgi, bet tālāk par runāšanu neiet, neviens nav atbraucis skatīties   Smile
Bet kopumā, kāpēc nepērk Alfa Romeo? Bieži lūzt, nevar dabūt/dārgas detaļas? Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es lexi pardevu nakosa diena pec sludinajuma ievietosanas
Ari visas alfas esmu pardevis relativi atri
Viss atkarigs no auto stavokla un cenas


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Valera_ rakstīja:
Man zvana attiecībā uz 159 diezgan bieži un parasti runā visai ilgi, bet tālāk par runāšanu neiet, neviens nav atbraucis skatīties   Smile
Bet kopumā, kāpēc nepērk Alfa Romeo? Bieži lūzt, nevar dabūt/dārgas detaļas? Very Happy


te tev jāpiekrīt Very Happy jā kad ar cilvēkiem ievirzas sarunas par auto,un redz ka tev ir alfa,tad sākās,nāk no mutes verbālā caureja Very Happy alfa suc,lūzst,detaļas dargas,nevar dabūt utt,a kad paprasi,kā tu zini,tad saka ai man čomam bija tur kkad 10 gadus atpakaļ Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pamatskolas ekonomikas kurss. Pieprasijums-piedavajums. Pie kadas cenas tas liknes noteikti krustosies. Vienigais iznemums varetu but Alfa ar benzina dzineju, rokas karbu un drebes salonu. Saja gadijuma Piedavajums ar Pieprasijumu var ta ari nekrustoties aiwa


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Vienigais iznemums varetu but Alfa ar benzina dzineju, rokas karbu un drebes salonu. Saja gadijuma Piedavajums ar Pieprasijumu var ta ari nekrustoties aiwa


nono

man tāda 156tā bija, pirmais pircējs nopirka, pie kam par 100eur dārgāk kā vēlējos, tā kā nākamais statoilā dzēra kafiju un gaidīja savu kārtu, tad pirmajam kaulēšanās iespējas bija stipri vājas....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pa lēto braukt ar alfu tiešām nesanāks Very Happy un alfa nav tas auto kuru pērk lai ekanomētu,jo alfa ir reta/ekskluzīva mašīna,kuru tiešām ir ĻOTI mazs,kaut vai šrotā atrast virsbūves detaļas no fl 156 ir nereāli,ja piemēr sanāk nokult bamperi,vai purnu,tad kur nopirkt deļas nav ne mazākās nojausmas Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
krods rakstīja:
pa lēto braukt ar alfu tiešām nesanāks Very Happy un alfa nav tas auto kuru pērk lai ekanomētu,jo alfa ir reta/ekskluzīva mašīna,kuru tiešām ir ĻOTI mazs,kaut vai šrotā atrast virsbūves detaļas no fl 156 ir nereāli,ja piemēr sanāk nokult bamperi,vai purnu,tad kur nopirkt deļas nav ne mazākās nojausmas Very Happy


lab lab, šrots ir šrots, BET ja salīdzina piemēram pret VW Golf ATTIECĪGĀ GADA, tad nebūt dārga Alfa nav! varbūt ir jāzina niances, jākopj vairāk un prasa zināšanas par marku/modeli, bet remontā un detaļās (jaunās) noteikti dārgāka nav. arī 156FL. (starpcitu FL neskaitot virsbūvi ir visvairāk atstrādāts autiņš, novērstas daudzas problēmas utt)

par cik man sievastēvam Pasāts arī 2005.gada, tad es sava CW remonta izmaksas vienmēr pret to salīdzinu. Uzskatāmi pēdējais ko pirku.
miglas CW (156FL) - 2 gab. 25e. (e-parts.lv= 23e/gab)
miglas pasātam - 1gab - 45e
veci stereotipi.

ar 159 manuprāt ir vēl labāka aina, jo viņas ir daudz. arī šrotā daudz ko var dabūt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database