Atbildēt pie šī temata 25 lapa no 27 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Nākošais
Apdrošināšana
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mjā, starpcitu interesants fakts, auto uz gadu 15 LS. Un tajā pašā laikā steidzamā kārtā Statoilā drošināts moto divritenis uz 3 mēn., 8 LS  Surprised . Abi transporta līdzekļi registrēti "mazpisānos".


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
BM klase tak atsevišķi katram Tr.līdz. tipam skaitās, tā kā viss pareizi imho Wink


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
lai sirds mierīgāka, gribu uztaisīt savai bellai KASKO. pabrouzēju internetā un vairāk sliecos uz Seesam, IFā ir padārgi, labas prēmijas un 0 pašrisku piedāvā BTA un BAN, bet man no tiem kautkā bail. Te gadījienā kādam nau kas labs piedāvājams, nutur atlaidīte vai kā?  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu par BAN es jau rakstiju. Kad plīsa tā ūdens truba pie brasas tilta, man čomam tur A4 nogrima. Tā arī vēl līdz šai dienai neizmaksāja. Visi zaudējumus cietušie tagad mēģina ar Rīgas Ūdeni tiesāties. Normāli ar to Rīgas Ūdeni tiesāties vajadzētu apdrošinātājiem. Viņiem zaudējumus vajadzēja samaksāt un tālāk cīnīties ar tiem, kas tos radija, bet viss jau atduras naudā. BAN ar labām prēmijām tev bez problēmām pārkrāsos saskrāpētu degvielas bākas vāciņu, bet ja jāliek ārā lielāka nauda, tad sorry varat iet uz tiesu, jo pretējā gadījumā BAN darbiniekiem algām nepietiek. Labi, es te bišķiņ pastiprināju krāsas, bet uz to pusi ir. Ņem labāk IF vai Seesam.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vai kasko sedz arī piekares remontus? Man nekad nav bijusi kasko. Vai kasko ir vajadzīga vecai automašīnai. Es arī domāju tādu iegādāties, bet vai ir vērts?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man comam augusta leisu banditi aizdzina 2 gadi vacu semaku. banditus nokera, semaku neatrada, septembri Ifs samaksaja atlidzibu aci nemirkskinot.

dodu zobu, ka BAN, BTA, Balva un Baltikums joprojam pieprasitu un gaiditu kadas izzinas, skaititu nolietojumu, petitu protokolus vai ari butu jau atradusi kadu punktu, kapec saja gadijuma atlidzibu nemaksat. par noskrapetiem bamperiem un izsistiem lukturiem jau visi maksa ka no puskas, bet kad iestajas lielie sudi (kam ta apdrosinasana butiba ari vajadziga, jo lukturi jau var ari pats nomainit bez ipasas finansialas tragedijas), tad ari paradas atskiribas starp sim kompanijam.

pedejos gadus man vairs nav tiesas saskares ar apdrosinasanas nozari, bet kaut kada informacija joprojam pienak, attiecigi mans subjektivais topins:

If
Seesam
Ergo
Balta
Gjensedige

viss, parejo piedavajumus nav verts pat izskatit, izmesta nauda.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PITJONS rakstīja:
Vai kasko sedz arī piekares remontus? Man nekad nav bijusi kasko. Vai kasko ir vajadzīga vecai automašīnai. Es arī domāju tādu iegādāties, bet vai ir vērts?


nav verts, ja vien ta masina nav pirkta lizinga, kura maksajumiem tiek atlicinata pedeja kapeika. avarijas, kuras ir vaings kads cits, sedz vainiga OCTA, ta sistema musdienas strada loti labi. Alfas nezog, tatad KASKO paliek tiri gadijumiem, kad pats izraisi avariju un ta nav "rupja neuzmaniba", "alkohola reibums" u.c. lietinas, kad atlidziba nepienakas. un cik biezi pats izraisi tadas avarijas? un vai par to ir verts maksat kadu 150~200Ls gada?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man visas apdrošināšanas ir Ergo. Cik ir gadījies saskarties ar izmaksām/remontiem, tad viss ir bijis super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
un vai par to ir verts maksat kadu 150~200Ls gada?


+1 to naudu , ko atdod šajā gadījumā apdirsinātājiem, var ielikt kaut krājkontā katru gadu "visādam gadījumam"

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
man comam augusta leisu banditi aizdzina 2 gadi vacu semaku. banditus nokera, semaku neatrada, septembri Ifs samaksaja atlidzibu aci nemirkskinot.

dodu zobu, ka BAN, BTA, Balva un Baltikums joprojam pieprasitu un gaiditu kadas izzinas, skaititu nolietojumu, petitu protokolus vai ari butu jau atradusi kadu punktu, kapec saja gadijuma atlidzibu nemaksat. par noskrapetiem bamperiem un izsistiem lukturiem jau visi maksa ka no puskas, bet kad iestajas lielie sudi (kam ta apdrosinasana butiba ari vajadziga, jo lukturi jau var ari pats nomainit bez ipasas finansialas tragedijas), tad ari paradas atskiribas starp sim kompanijam.

pedejos gadus man vairs nav tiesas saskares ar apdrosinasanas nozari, bet kaut kada informacija joprojam pienak, attiecigi mans subjektivais topins:

If
Seesam
Ergo
Balta
Gjensedige

viss, parejo piedavajumus nav verts pat izskatit, izmesta nauda.


+1

Man viss, (izņemot moča OCTA) sataisīts IFā. arī veselības un pat MOČA casco Shocked
Lielākā daļa apdrošinātāju par močiem vispābā neko dzirdēt negrib, no tiem kas nenomet klausuli dzirdot "mocis", atkal lielākā daļa ir tādi, ar kuriem es negribu ielaisties nekādās darīšanās.  Wink
Šadtad ar Baltu pakomunicēju, tikai lai noprecizētu cenas, parādu tās IFam, lai viņiem ir zem kā palīst :kaspich:


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
pedejos gadus man vairs nav tiesas saskares ar apdrosinasanas nozari, bet kaut kada informacija joprojam pienak, attiecigi mans subjektivais topins:

If
Seesam
Ergo
Balta
Gjensedige

viss, parejo piedavajumus nav verts pat izskatit, izmesta nauda.


+1000

man BAN zvana regulaari un es vinjus regulaari atshuju ar vaardiem "Jums ir slikta reputaacija!"

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
PITJONS rakstīja:
Vai kasko sedz arī piekares remontus? Man nekad nav bijusi kasko. Vai kasko ir vajadzīga vecai automašīnai. Es arī domāju tādu iegādāties, bet vai ir vērts?


nav verts, ja vien ta masina nav pirkta lizinga, kura maksajumiem tiek atlicinata pedeja kapeika. avarijas, kuras ir vaings kads cits, sedz vainiga OCTA, ta sistema musdienas strada loti labi. Alfas nezog, tatad KASKO paliek tiri gadijumiem, kad pats izraisi avariju un ta nav "rupja neuzmaniba", "alkohola reibums" u.c. lietinas, kad atlidziba nepienakas. un cik biezi pats izraisi tadas avarijas? un vai par to ir verts maksat kadu 150~200Ls gada?


Viss ir ļoti nosacīti. Man pāris nedēļas atpakaļ sieva Alfai nošķīla stūri. Kasko nebija, bet, ja būtu, atmaksātos. BTW - Ja kādam mājās stūrī mētājas 2003. gada modeļa Alfas bamperis (vai ir zināms ģaģa Vasja, kurš no nekā prot uztaisīt kaut ko) laipni aicināti izteikt piedāvājumus  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kuru stūri tev vajag? labo vai kreiso?


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kreiso (Vadītāja puses).

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bet nu tas ir vecais bufers?

vai jaunais?



_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 25 lapa no 27 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database