Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Alfa Rome 156 Seelspeed Twin Spark 2002Gada
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Alfa Rome 156 Seelspeed Twin Spark 2002Gada 
Veršos pie jums ar problemu , ko diemzel nevar atrisinat 10/10 mehanikiem.

Taatad radas problemas ar seelspeed sakuma izslideja 2trais atrums un tad ar cirtienu un zobratu krakskonju ielikas 3saja bet kautkas vairs nebija ka vajadzeja slideja atrumi stipri sitieni parsledoties!
Ilgi nedomaju nomainiju karbu izspiedej gultni bet ne sajugu jo tas taka esot vel labs serviss teica un tagat ir radusies problema ka labk butu atstajis veco karbu nevis sho.. Uzsakot braukt ar 1atrumu vis ok 2traja atruma sledzas karba ta itka piem:(manualam neizspiez sajugu un baz roba ar krakskiem) man ir apmeram ta pat un ielikot 3tresaja vis aiziet lidz pat 5ktajam , bet metot leja TIESI no 3sa uz otro notiek briesmu skanjas ta ka vis rajons skan un ta vislaik 2trais atrums sausmigi tarksk..
paneli kludu nava vis itka strada gludi bet shi problema mani pat atstaja celjama uz sekundi jo paliku 2traja atruma bet tad atkal aizgajas , nesaprotu ta tad nebija karbas vaina pasa sakuma ? vai tiesam saukta kalibracija atrisinas problemu ? Jeb mesitari ir kludijusies saliekokt auto ?
Pec meistaru sledzina vinjni atbildeja man nekadu atbildibu neunjemamies iespejams karba bija bojata utt..un lika versties alfacentra uz kalibraciju kas protams izmaksas akal kkadi 100euro pietam jau servisa atstaju 420Euro ?

Jusu domas kadas ? Liekam miera perkam jaunu auto un nemocit nervus un maku vai tomer ir vel varjants?

P.S-veletos doties uz kadu citu servisu nevis alfa centru , jo tur strada akli mehaniki kas pat nepaskatas uz minetajam kludam pedeja diagnostika es prasiju par AC uz ko man atbideja ka uzpildit vajaga bet izradias ka vnk truba nolasusta un karajas laikam mestars uz izjutam konstoteja spiedienu AC..
Un kad prasiju zobsiknas datumu kad mainits teica ka nava nekadu uzlimju , bet ja nocel aizsarg plastmasu uzlime stav..Looti pavirshi strada un loti nesmuki njemt naudu par neko

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) AIM Adrese ICQ Numurs

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kur ir tas alfa centrs ar 10 akliem mehāniķiem?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
Kur ir tas alfa centrs ar 10 akliem mehāniķiem?

Kas vienigais ir Ozolu iela Dreilinjos

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) AIM Adrese ICQ Numurs

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vajadzētu sākt ar sajūga regulēšanu un kārbas kalibrēšanu. Un nemaksā tas 100 €.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tekstā bik putra.....grūti saprast kas un kā....



Pēdējoreiz rediģējis MartinsT Wed Aug 24, 2016 9:37 am; pavisam rediģēts 3 reizes
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
te kas latviešu valodas gramatikas pulciņš ?
vajadzēja sākt ar informācijas ievākšanu par alfu ar šo kārbu pirms auto iegādes


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
te kas latviešu valodas gramatikas pulciņš ?

es pat baidos ieslegties saja diskusija)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man patīk tādi cilvēki kuri ar problēmu veršas nevis servisā,kurā"tipa" remontēja savu auto,bet uzreiz raksta forumā!!! godīgi sakot neviens no mūsu darbniekiem un arī es neatceramies šo auto,ar tādu defektu un divainu detaļu maiņu izvēli pedēja gada laikā! tad man ir lūgums,ja jau tas ir uzrakstīts publiski,atklaj arī savas mašīnas valsts numuru,jo mums ir tāds pretīgs pieradums,mēs visus darbus un mašīnas fiksējam kompi! tad varam diskutēt talāk!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dima.a rakstīja:
man patīk tādi cilvēki kuri ar problēmu veršas nevis servisā,kurā"tipa" remontēja savu auto,bet uzreiz raksta forumā!!! godīgi sakot neviens no mūsu darbniekiem un arī es neatceramies šo auto,ar tādu defektu un divainu detaļu maiņu izvēli pedēja gada laikā! tad man ir lūgums,ja jau tas ir uzrakstīts publiski,atklaj arī savas mašīnas valsts numuru,jo mums ir tāds pretīgs pieradums,mēs visus darbus un mašīnas fiksējam kompi! tad varam diskutēt talāk!


VR406 rudeni pieprasīju diagnostiku gan ritošās gan motora  , man arī ir vel jūsu kvītis ar novērtējumu .

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) AIM Adrese ICQ Numurs

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dima.a rakstīja:
man patīk tādi cilvēki kuri ar problēmu veršas nevis servisā,kurā"tipa" remontēja savu auto,bet uzreiz raksta forumā!!! godīgi sakot neviens no mūsu darbniekiem un arī es neatceramies šo auto,ar tādu defektu un divainu detaļu maiņu izvēli pedēja gada laikā! tad man ir lūgums,ja jau tas ir uzrakstīts publiski,atklaj arī savas mašīnas valsts numuru,jo mums ir tāds pretīgs pieradums,mēs visus darbus un mašīnas fiksējam kompi! tad varam diskutēt talāk!


VR406 rudeni pieprasīju diagnostiku gan ritošās gan motora  , man arī ir vel jūsu kvītis ar novērtējumu .

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) AIM Adrese ICQ Numurs

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ragnoss rakstīja:
dima.a rakstīja:
man patīk tādi cilvēki kuri ar problēmu veršas nevis servisā,kurā"tipa" remontēja savu auto,bet uzreiz raksta forumā!!! godīgi sakot neviens no mūsu darbniekiem un arī es neatceramies šo auto,ar tādu defektu un divainu detaļu maiņu izvēli pedēja gada laikā! tad man ir lūgums,ja jau tas ir uzrakstīts publiski,atklaj arī savas mašīnas valsts numuru,jo mums ir tāds pretīgs pieradums,mēs visus darbus un mašīnas fiksējam kompi! tad varam diskutēt talāk!


VR406 rudeni pieprasīju diagnostiku gan ritošās gan motora  , man arī ir vel jūsu kvītis ar novērtējumu .


Man skiet, ka te viss ir sajaukts viena liela putra Sad

Alfa Romeo dilerserviss "Autobrava" atrodas Bikernieku ielas gala, aiz Maximas. Pagajusa gada rudeni diagnostiku pec tam, kad iegadajies VR406 Rumbulas placi, veici taja servisa. Vini tiesam neko par to masinu nezinaja, jo ieprieksejais ipasnieks to bija remontejis cita serisa: "Autofficina", kas atrodas Dreilinos, Lubanas ielas gala, aiz Depo. Tur si VR406 pedejo reizi bija 2014. gada maija uz bremzu mainu, pec tam ta vairak gadu staveja garaza un netika lietota. Zobsiksna tai masinai pedejo reizi mainita 2012. gada janvari "Autofficina", nu jau butu steidzami jagatavojas nakamai maina, ja ta vel nav noplisusi.

Cik noprotu no ieprieks rakstita karbu mainija vel kads cits serviss, kas acimredzot ipasi nejedz, ko dara, ja tad, kad nekas neiet, iesaka versties alfacentra. Esmu 100% parliecinats, ka gan "Autobrava", gan "Autofficina" butu to masinu sataisijusi lidz galam un nenemtu naudu ne par ko... Nu neko, macamies jau katrs no savam kludam. Varbut nakamreiz nonaksi kada profesionalaka servisa nevis pie 10 akliem mehanikiem Wink


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Ragnoss rakstīja:
dima.a rakstīja:
man patīk tādi cilvēki kuri ar problēmu veršas nevis servisā,kurā"tipa" remontēja savu auto,bet uzreiz raksta forumā!!! godīgi sakot neviens no mūsu darbniekiem un arī es neatceramies šo auto,ar tādu defektu un divainu detaļu maiņu izvēli pedēja gada laikā! tad man ir lūgums,ja jau tas ir uzrakstīts publiski,atklaj arī savas mašīnas valsts numuru,jo mums ir tāds pretīgs pieradums,mēs visus darbus un mašīnas fiksējam kompi! tad varam diskutēt talāk!


VR406 rudeni pieprasīju diagnostiku gan ritošās gan motora  , man arī ir vel jūsu kvītis ar novērtējumu .


Man skiet, ka te viss ir sajaukts viena liela putra Sad

Alfa Romeo dilerserviss "Autobrava" atrodas Bikernieku ielas gala, aiz Maximas. Pagajusa gada rudeni diagnostiku pec tam, kad iegadajies VR406 Rumbulas placi, veici taja servisa. Vini tiesam neko par to masinu nezinaja, jo ieprieksejais ipasnieks to bija remontejis cita serisa: "Autofficina", kas atrodas Dreilinos, Lubanas ielas gala, aiz Depo. Tur si VR406 pedejo reizi bija 2014. gada maija uz bremzu mainu, pec tam ta vairak gadu staveja garaza un netika lietota. Zobsiksna tai masinai pedejo reizi mainita 2012. gada janvari "Autofficina", nu jau butu steidzami jagatavojas nakamai maina, ja ta vel nav noplisusi.

Cik noprotu no ieprieks rakstita karbu mainija vel kads cits serviss, kas acimredzot ipasi nejedz, ko dara, ja tad, kad nekas neiet, iesaka versties alfacentra. Esmu 100% parliecinats, ka gan "Autobrava", gan "Autofficina" butu to masinu sataisijusi lidz galam un nenemtu naudu ne par ko... Nu neko, macamies jau katrs no savam kludam. Varbut nakamreiz nonaksi kada profesionalaka servisa nevis pie 10 akliem mehanikiem Wink



Paldies par detalizēto informāciju vismaz kāds spēja atbildēt uz sho jautājumu.
Bet tad saprotu ka tie ir 2dazadi servisi nu tad es vērsīšos uz autofficina ja reiz kādreiz tas auto ir bijis tur, tikai jus grūti sazvanīt neviens necel  Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) AIM Adrese ICQ Numurs
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database