Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Stelvio
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ar macanu ir dīvaini - viņus jau ražo 3 gadus, bet lietotu tirgū ir maz un cenas, gan labi komplektētu, ir tādas kā jaunai bāzei
jā konfiguratorā ir sākot ar 55, man bija palicis atmiņā kaut kādi 45, tas laikam bez pvn SmileSmileSmile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tas ir normali, jauni modeli pirmos ~3 gadus otreizeja tirgu ari ipasi nenonak. Giulias un Stelvio par ieverojami zamakam cenama ri bus tikai pec ~3 gadiem, kad beigsies pirmoe operativie lizingi un ienaks masinas ar 100+ k km. Gadu divus vecas mazlietotas masinas ar maziem noskrejieniem ir vai nu dilera demo auto, vai nu istermina nomas masinas, vai pamatigi sistas. Normalas masinas par ieverojami zemaku cenu paradas pec 3~4 gadiem.

Pirmas Giulias par 10~15k euro varetu paradities 2019. gada otraja puse. Stelvio tatad vel gadu velak.


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://www.evo.co.uk/alfa-romeo/stelvio/18920/new-alfa-romeo-stelvio-2017-review-is-alfas-new-suv-as-good-as-we-hoped


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://www.topgear.com/car-reviews/alfa-romeo/stelvio
Citāts:
Perhaps it isn’t as stirring as Alfas of the past, but this time who knows, you might actually buy one.


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vacu saita var jau sakt koniguret http://carconfigurator.alfaromeo.com/de_DE/Stelvio/ naac Pagaidam tikai viena versija STELVIO FIRST EDITION, bet gan jau driz bus parejas ari.


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Citāts:
Alfa’s engineers are quietly confident that they have succeeded, and they’re are also rather pleased about the weight of the Stelvio, or lack of it. And at 1660kg for the 2.0-litre petrol model, including fluids but not the regulated 75kg Euro-spec driver, you can see why. That’s a fair bit less than a Porsche Macan/Audi Q5/Jaguar F-Pace, and helps explain why the performance claims are as strong as they are.


Ar pre MY2008 159/Brera viss bija gluži pretēji...  Rolling Eyes


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
lieta, kas Stelvio tiešām krīt acīs un padara to atšķirīgu starp visiem SUV ir motora izvietojums pret priekšējo riteņu balstiem  Shocked  Shocked  es nerunāju par QV. pēc ceļojošajām bildēm no saloniem Eiropā izskatās tiešām iespaidīgi! liekas, balsti ir uzreiz aiz priekšējo lukturu korpusiem, bet motors stipri aiz tiem.  Shocked iasvarojums būs iespaidīgs priekš SUV. pat Levante uz aci tā nav!
Lielas cerības, ka šis nebūs parasts SUV, bet autiņš ar kuru tiešām būs prieks braukt, cik nu tas ir vispār iespējams ar SUV. ja tā, tad tiešām tad Giulia SW nav vajadzīgs, pietiks ar šo.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
... tad Giulia SW nav vajadzīgs, pietiks ar šo....


atlikt pretvaltisku pļurkstēšnu!  Razz


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
lieta, kas Stelvio tiešām krīt acīs un padara to atšķirīgu starp visiem SUV ir motora izvietojums pret priekšējo riteņu balstiem  Shocked  Shocked  es nerunāju par QV. pēc ceļojošajām bildēm no saloniem Eiropā izskatās tiešām iespaidīgi! liekas, balsti ir uzreiz aiz priekšējo lukturu korpusiem, bet motors stipri aiz tiem.  Shocked iasvarojums būs iespaidīgs priekš SUV. pat Levante uz aci tā nav!
Lielas cerības, ka šis nebūs parasts SUV, bet autiņš ar kuru tiešām būs prieks braukt, cik nu tas ir vispār iespējams ar SUV. ja tā, tad tiešām tad Giulia SW nav vajadzīgs, pietiks ar šo.






man vini škiet stipri līdzīgi auto, galvenā īpašiba  - šie auto nav garlaicīgi, praktiski, ģimenes auto ar max ietilpību, max ekonomiju, max klīrensu, max ... un vēl visādiem max praktiskumiem
viņi ir emocionāli ! un radīti priekam Smile
ari priekšējo riteņu novietojums šķietļoti līdzīgs


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man aizdomas, ka Stelvio ir zemāks un plakanāks, šī lieta tiešām jāredz, jāskatās dzīvē. iespējams, gājuši uz kautko starp SW un SUV, tā lai pa vidu, kā teikt no katra segmenta paņem labāko un saliek kopā. redzēs kā tur būs. pagaidām ar šo mana skepre pret SUV ir mazliet izkustējusies uz pozitīvo pusi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Levante salidzinajuma ar Stelvio ir ka dinozaurs no paleoziju eras. Es jau esmu teicis, ka Maserati ir greznas masinas veciem un loti bagatiem italu perdeliem, kam patik kruizet pa autobaniem, un viss ir pie dirsas.

PS: Sodien laikam Autobrava ir Levante prezentacija, ja nu te ir kads pietiekami vecs un bagats italu perdelis, kam tas varetu intereset naac


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Stelvio
Garums - 4.68
Platums - 1.903
Augstums 1.648
Svars 1.660

MAcan
GArums  - 4.68
Platums    -1.923
Augstums - 1.624
svars 1.865

Ļoti līdzīgi, tikai macan par 200 kg smagāks !


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Stelvio
Garums - 4.68
Platums - 1.903
Augstums 1.648
Svars 1.660

MAcan
GArums  - 4.68
Platums    -1.923
Augstums - 1.624
svars 1.865


Q5
Length    4,639 mm
Width            1,880 mm
Height    1,650 mm
Kerb weight    1,850 kg

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja ticet Marchiones pedejiem pazinojumiem, tad bus vel divi SUV, viens mazaks un letaks, otrs lielaks un dargaks ka Stelvio...


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ta lai liekas miera ar tiem bobikveidigajiem. Lai labak kupeju uzrazo!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database