Atbildēt pie šī temata 10 lapa no 14 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Nākošais
Slotiņas
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man grosauto teica, ka varot dabūt atsevišķi to pipšus, tik viņiem nebija pašas slotiņas priekš GTV  Mad

p.s Tādas kā es gribu nebija,bija kaut kādas noname bez spoilera.  Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Champion birsteem tie klipshi naak liidzi iepakojumaa. tikai jaanjem iistaas peec kataloga. un origjinaalaas GTV birstes Alfa Romeo kastiitee maksaaja, ja nemaldos, 25ls, arii ar visiem pishiem. Modena, Arfila...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es jau ar gribēju championus, rādīju ar pirkstu uz stūrī stāvošajiem, bet šie mani aplauza. neesot priekš gvt uz vietas. Ekskļuziv, bl bla bla un smeŗēja kaut kādus citus. Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tikai neņēmiet oriģinālos slotiņas priekš 156 Sad s*ds..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es bosch pēc garuma atlasīju un nopirku, bet par sprauslu stiprinājumiem nepadomāju  Embarassed  Laughing  Ja nu tagad es nedabūšu tās plastmasas, tad būs jātin ar drāti apkārt  Twisted Evil Jaunas slotas dikti negribētu pirkt to klipšu dēļ! Cerība ir uz gros auto  Rolling Eyes


_________________
Alfa-Romeo GTV 3.0l V6 24V 2002
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TheCAT rakstīja:
Tikai neņēmiet oriģinālos slotiņas priekš 156 Sad s*ds..


Neorģinālās arī.

Esmu izmēģinājis visādas, gan Bosch aero twinus, gan rimi akcijas pa 1.5ls. Neviena nav īsti apmierinājusi. esmu izmīzumā. Kā dzīvot tālāk, kā tagad būt emo


_________________
Ex 156 2.0TS Selespeed
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...es savai pērku MAXIMĀ par 2,50 un pus gadu un pat vairāk viņas iet uz urrā - visus šitos BOSCH un citus firmas draņķus nepērku - vienkārši neredzu atšķirību...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nez, Statoil`ā nopērkamās slotiņas mani pilnība apmierināja. Un tur arī ir tabiluņa ar visiem izmēriem kuram auto un modelim domātas.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hindo rakstīja:
Nez, Statoil`ā nopērkamās slotiņas mani pilnība apmierināja. Un tur arī ir tabiluņa ar visiem izmēriem kuram auto un modelim domātas.


...jā jā viņas tīra tāpat kā MAXIMĀ pirktās, tikai maksā 6x dārgāk... Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hindo rakstīja:
Nez, Statoil`ā nopērkamās slotiņas mani pilnība apmierināja. Un tur arī ir tabiluņa ar visiem izmēriem kuram auto un modelim domātas.

Man sanak nopietna ņemšanās dabūt vecās nost un uzlikt jaunas, jo slotiņas nevar atcelt-atduras pret kapotu  emo  emo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Edc rakstīja:
Es jau ar gribēju championus, rādīju ar pirkstu uz stūrī stāvošajiem, bet šie mani aplauza. neesot priekš gvt uz vietas. Ekskļuziv, bl bla bla un smeŗēja kaut kādus citus. Mad


Man atkal nav ticības par to ko raksta uz tiem iepakojumiem... kad standarta kātus nomainīju par parastajiem, vienkārši uz aci piemeklēju slotiņas un bija labi...  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ls-premo rakstīja:
Es bosch pēc garuma atlasīju un nopirku, bet par sprauslu stiprinājumiem nepadomāju  Embarassed  Laughing  Ja nu tagad es nedabūšu tās plastmasas, tad būs jātin ar drāti apkārt  Twisted Evil Jaunas slotas dikti negribētu pirkt to klipšu dēļ! Cerība ir uz gros auto  Rolling Eyes


ja pashas shpriceetaajtrubinjas ir ok, tad stiprinaajumi ar melno izoleni ir "djoshevo un sergjito" un, ja akuraati nostraadaa, nemaz ar neizskataas sliktaak kaa plastmasas klipshi.

es savai reiz salauzu stiprinaajumus, smuki notinu un kaadu pusgadu nobraukaaju kameer slotinjas nodila un tad tik njeemu naakamo komplektu. un palaidniekam arii ieraadiiju shito gudriibu Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
murphy rakstīja:

Neorģinālās arī.

Esmu izmēģinājis visādas, gan Bosch aero twinus, gan rimi akcijas pa 1.5ls. Neviena nav īsti apmierinājusi. esmu izmīzumā. Kā dzīvot tālāk, kā tagad būt emo


Varbuut ir veerts meginaat tos bezkarkasa? Es liku diviem Scoprio (Ford original un Valeo) ljoti patika  Exclamation

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
GTV veel slotinjas neesu mainiijis, uups, nu jau vairaak kaa divi gadi  Embarassed  Very Happy  Bet zinu diezgan droshi kad tas briidis pienaaks, dariishu kaa vienmeer visaam mashiinaam - nopeerku metru ar slotinju gumiju pa 1.5ls un pats iemonteeju slotinjaas. Izmaksas nekaadas, darbs pasham kaadu stundu varbuut  Very Happy Atskiriiba starp chamioniem, boschiem utt nekaada, taapat atkozhaas ziemaa miinusaa, leduu, vai pec noteikta laika perioda taapat vien.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tikko uzliku jaunus championus  yo  Veikalā bij čalis ar jūtām un tos stiprinājumus izķimerēja no cita garuma slotiņu kastēm. Twisted Evil  Parasti viņi tos  "sūdiņus" metot ārā, jo līdz šim nebija redzējis kur tādus liek  Laughing

Abas slotiņas ar spoilerim kopā bij 15ls, pirmstam nobraucu gar Arfilu, tur Saša teica kaut ko par 50ls kompl  45  Doh!


p.s Man tagad kabatā mētājas 4 tie "sūdiņi" no vecajam slotām (2 veseli un 2 pusbeigti).  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 10 lapa no 14 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database