Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 14 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Nākošais
Slotiņas
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Kaa, luudzu? shura


Nu aizg'aju nopirku divas slotiņas, manliekas, ka pat AF - vienu 58 cm laikam otru kakādi 43 cm, vai kaukā tā...
Nu i viss strādā!


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Atminos, ka Statiņā vienīgais Alfas modelis, kam redzēju slotiņas ir tieši AR147 (22" (55cm) Championi).


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es GTV uzliku origjinaalaas Alfa Romeo slotas. 2x daargaak kaa championi (kuru btw nekur nau, pat Asmers baazee), bet toties der un tiira perfekti. komplekteetas ar jauniem mazgaataajtrubinju satveereejpuljkjiishiem, viss smuki.

ja jau maina gaisa filrus pa 65ls, tad noskaitiit kaadus 40ls par slotinjaam imo nau tik traki.



ir arii pieredze ar gumiju mainju. taa ir visiistaakaa santiim fuck jo gumijas pa 2~3ls jau startaa neko netiira, bet labu razhotaaju labas gumijas atsevishkji nav iespeejams dabuut. jaapeerk slotas, kas jaajauc aaraa. un otrkaart pats mehaanisms saruusee, piedilst un vairs nepiespiezh kaa jauniibaa. to, protams, var tiiriit un elljot, ja taa lieta patiik un interesee Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Oga rakstīja:
Kaa, luudzu? shura


Nu aizg'aju nopirku divas slotiņas, manliekas, ka pat AF - vienu 58 cm laikam otru kakādi 43 cm, vai kaukā tā...
Nu i viss strādā!


Ja nemaldos, mees tevi turp aizvilkaam toreiz Smile Spaniic bij tiko nopirkts un Tev bij veelme ieinstaleet taas silencio bezraamja slotas. 147 taas arii tur atradaas. 156 nav. Uz manu ieteikumu paluureet peec garuma analogas, Reiniic atteicaas to izpildiit un piedaavaaja uz naakamo dienu atdziit to blakusseedeetaaja slotu. Tad es atteicos Smile
Man nu jau saak kljuut plusmiinus vienalga vai tas ir Valeo vai Champion vai Bosch Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tīrīt un eļļot slotiņu mehānismus varētu būt riktīgi pontīgi Very Happy Very Happy  

Man tagad uz 156. ir tādas tipa neržas/sudraba krāsas slotiņas, nāca no fričiem līdzā, domāju viņām moš tikai gumijas nomainīt...   a varbūt kāds sudraba krāsas 156. īpašnieks grib tādas iehavot? mainu pret jaunām melnām Smile)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
palaidniex rakstīja:
Oga rakstīja:
Kaa, luudzu? shura


Nu aizg'aju nopirku divas slotiņas, manliekas, ka pat AF - vienu 58 cm laikam otru kakādi 43 cm, vai kaukā tā...
Nu i viss strādā!


Ja nemaldos, mees tevi turp aizvilkaam toreiz Smile Spaniic bij tiko nopirkts un Tev bij veelme ieinstaleet taas silencio bezraamja slotas. 147 taas arii tur atradaas. 156 nav. Uz manu ieteikumu paluureet peec garuma analogas, Reiniic atteicaas to izpildiit un piedaavaaja uz naakamo dienu atdziit to blakusseedeetaaja slotu. Tad es atteicos Smile
Man nu jau saak kljuut plusmiinus vienalga vai tas ir Valeo vai Champion vai Bosch Smile


Tev vaig tās bezrāmja?
Es pamēģināju - tas Valeo bija &^%#*!@ !
Izmetu tos nah ārā Mad un iepirku parastas slotas!
Vēl reizi pamēģināju uzpist  ferretsex ar maināmām gumijtiņām - vēl joprojām tīra. Derētu gan tagadiņās iepirkt jaunas ar visiem rāmīšiem, bet vēl jau ciešami (pus gadu vismaz godam nokalpoja)... Smile


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
es GTV uzliku origjinaalaas Alfa Romeo slotas. 2x daargaak kaa championi (kuru btw nekur nau, pat Asmers baazee), bet toties der un tiira perfekti. komplekteetas ar jauniem mazgaataajtrubinju satveereejpuljkjiishiem, viss smuki.

ja jau maina gaisa filrus pa 65ls, tad noskaitiit kaadus 40ls par slotinjaam imo nau tik traki.



ir arii pieredze ar gumiju mainju. taa ir visiistaakaa santiim fuck jo gumijas pa 2~3ls jau startaa neko netiira, bet labu razhotaaju labas gumijas atsevishkji nav iespeejams dabuut. jaapeerk slotas, kas jaajauc aaraa. un otrkaart pats mehaanisms saruusee, piedilst un vairs nepiespiezh kaa jauniibaa. to, protams, var tiiriit un elljot, ja taa lieta patiik un interesee Wink



Piekrītu par orginalajam... tira teicami, un nekādas jeblas. Kapeika bisk lielaka, bet ja sieva nezin ka slotinas dargakas par vinas miilaakajam smarzaam, tad jau var. Laughing  

EFEKC NAF BEZ DEFEKTA.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pratigais rakstīja:
Kapeika bisk lielaka, bet ja sieva nezin ka slotinas dargakas par vinas miilaakajam smarzaam, tad jau var. Laughing  



Man domāt, ka šitais velk uz mēneša citātu! muahaha crazy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaneelis rakstīja:
tīrīt un eļļot slotiņu mehānismus varētu būt riktīgi pontīgi Very Happy Very Happy  


Kad man vecai 33 noķīlēja slotiņu assītes buksēs, tad gan man tas jautri nelikās. 2-3h + šnabis + 2 frukti "matom" to mehānismu mēģinājām iekustināt, iztīrīt un ieeļļot.  angry  45

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu skaidrs. Taa jau apmeeram arii biju izdomaajis. Cereesim tagad, ka autoit taas slotas ir uz vietas shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Nu skaidrs. Taa jau apmeeram arii biju izdomaajis. Cereesim tagad, ka autoit taas slotas ir uz vietas shura


pēctam pastāsti cik ilgi mainīja - 30-60min?
 shura

nu labi, labi - es gan pamēģināšu bosch Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es nejauši nopirku Rumbulā - tajā leģendām apītajā veikalā pie stojankas. Pārdevējs teica, ka Franču esot Mr. Green. Pats iznāca un nomainīja Very Happy

ir +/- ok, samaksāju 8 latus par pāri.

vecās oriģinālās AR gan neizmetu, moš kādreiz apmainīšu gumijas un likšu atpakaļ.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
es nejauši nopirku Rumbulā - tajā leģendām apītajā veikalā pie stojankas. Pārdevējs teica, ka Franču esot Mr. Green. Pats iznāca un nomainīja Very Happy

ir +/- ok, samaksāju 8 latus par pāri.

vecās oriģinālās AR gan neizmetu, moš kādreiz apmainīšu gumijas un likšu atpakaļ.


Diez oriģinālā AR slota ir ar uzrakstu uz slotiņas sāna Alfa Romeo un viss Rolling Eyes Nu i nah viņas, tāpat pilna māja ar visādu drazu offtopic

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vakar iepirku Bosch Aero Twin, vizuāli intresantas slotas un pareizi garumi - nepaliek tie nenotīrītie 3stūri ne augšā ne apakšā. Vadītāja slota pat par 0.5cm garāka, kā orģinālā. Par kalpošanas ilgumu atsauksmes vēlāk. cena ap 20Ls.

http://www.1stautobulbs.com/ClassicWiperFusion.php



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nāca ar visiem kātiem?


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 14 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database