Atbildēt pie šī temata 11 lapa no 14 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Nākošais
Slotiņas
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es ar nepērku jaunas slotas,nomainu tik gumijas un aidā.Un patīkami ir arī tas ka uz slotu rāmīšiem ir AR uzrakstiņš kur i samērā labi redzams un tas priecē naac


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
es ar nepērku jaunas slotas,nomainu tik gumijas un aidā.Un patīkami ir arī tas ka uz slotu rāmīšiem ir AR uzrakstiņš kur i samērā labi redzams un tas priecē naac


taa var izdariit max 1x, peec tam jau slotas mehaanisms virs pietiekami nepiespiezh vai tieshi saak spiest par stipru un nekas labs vairs nesanaak. pats esmu izmeegjinaajis. taa teikt- kad novelk bikses, cita dirshana! 45

un taas TheCata piemineetas bezraamja pa kapeiku, bet tomeer ir labaakas. un ja ir taam paredzeetie kaati, tad elemntaaraa uzlikshana, nonjemshana vien ir to veerta. 155 vaacietis bija uzkjimereejis modernos galus, nesen uzmetu jaunus Boshus, tiira pa skaisto yo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bija man arī tās mīkstās, varbūt pusgadu novilka Mr. Green


_________________
Ex 156 2.0TS Selespeed
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
murphy rakstīja:
Bija man arī tās mīkstās, varbūt pusgadu novilka Mr. Green


pusgads ir ok, ja veel tur ziema ietrapaas, tad ljoti labi. gribeeji lai shaas muuzhu kalpo?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaut kā likās, ka iepriekšējam auto tik bieži nemainīju. Gadu jau varēja kalpot Mr. Green


_________________
Ex 156 2.0TS Selespeed
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
Hindo rakstīja:
Nez, Statoil`ā nopērkamās slotiņas mani pilnība apmierināja. Un tur arī ir tabiluņa ar visiem izmēriem kuram auto un modelim domātas.


...jā jā viņas tīra tāpat kā MAXIMĀ pirktās, tikai maksā 6x dārgāk... Wink

Es te kādu laiku liku brendīgās, bet tās ne par kapeiku nekalpoja labāk par nebrendīgajām. 45  Karoč, iemanījos iepirkt maximā pa ģošaku tādas, kur uz kastes rakstīts grafīta gumija vai kas tml. Baigi labās un salīdzinoši ilgi kalpo. Kādu laiku varēja dabūt vienīgi Imantas maximā, bet pēdējoreiz, kad tur skatījos, vairs nebij. Tikai kaut kādi bērnu rotaļauto izmēri...   shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TheCAT rakstīja:
Tikai neņēmiet oriģinālos slotiņas priekš 156 Sad s*ds..


Hvz. Man ir oriģinālās. Viss ir ļoti labi. super
Sašam ir kaut kādas, kas ir ļoti līdzīgas oriģinālajām (ar spoileri vadītājam un izliekumu blakussēdētājam), bet tās bija vien par nieka pāris latiem lētākas.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
TheCAT rakstīja:
Tikai neņēmiet oriģinālos slotiņas priekš 156 Sad s*ds..


Hvz. Man ir oriģinālās. Viss ir ļoti labi. super
Sašam ir kaut kādas, kas ir ļoti līdzīgas oriģinālajām (ar spoileri vadītājam un izliekumu blakussēdētājam), bet tās bija vien par nieka pāris latiem lētākas.


Man tas spoileris originaals saskraapeeja veejstiklu vaadiitaaja pusee Sad un diezgan pamatiigi
samaxaju par slotinjam 40 ar kautoko LVL, Auto Itaalijaa Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaads bij risinaajums 155 slotinjaam? shodien uzliku Rimi dabuujamaas SuperWiperMegaGraphite. meesli down

ko dariit?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
labākais risinājums pagaidām bija paņemt vienkārši gumijas, kas nav paredzētas prosto bāšanai iekšā, no Championiem vai whateva, savietot kopā ar tām bleķa vadīklām, ar plaķenēm noregulēt pareizo garumu un stūķēt atpakaļ iekšā  Cool
gumijas ar plastmasas "ieliktnīšiem" iz sūdz
 Evil or Very Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es gan probleemas ar slotinjaam nejuutu, ar kaadaam nopirku alfu ar taadaam joprojaam braukaaju jau vairaak par gadu Smile tiira joprojam labi... hvz kas pa superslotinjaam


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:
labākais risinājums pagaidām bija paņemt vienkārši gumijas, kas nav paredzētas prosto bāšanai iekšā, no Championiem vai whateva, savietot kopā ar tām bleķa vadīklām, ar plaķenēm noregulēt pareizo garumu un stūķēt atpakaļ iekšā  Cool
gumijas ar plastmasas "ieliktnīšiem" iz sūdz
 Evil or Very Mad


kur taas Champion gumijas dabuut? raut aaraa no jaunu tiiriitaaju komplekta? Doh! un veel suudi taadi, ka jau pamaniijos nolauzt vienu ausi, kas notur gumiju pie mehaanisma shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es sev tikko/nesen chapmpionus ņēmu  te -> http://www.pitstop.lv/index.php
Aizbrucu pie viņiem uz vietas un tur izlikās, ka čaļiem ir viss, turpat arī viņu noliktava ir (laikam).

Es gan ņēmu "pilnas slotiņas" aar visiem Gtv vajadzīgajiem spricētāju stiprinājumiem.  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
izraadaas ir arii shitaads, origjinaalais refill kits 145, 146, 155 pieejams. jaapaintereseejas mosh Modenai ir Wink



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nez, man nav jāmocās. Ir uzlikti standarta turētāji no FIAT, līdz ar to, der jebkas, kas atbilst vajadzīgajam garumam.   Wink Protams, aktuāls jautājums joprojām ir par pašu slotiņu kvalitāti. Nu jau kādu laiciņu pavisam labi kalpo Imantas Maximā iepirktās grafīta slotiņas.  super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 11 lapa no 14 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database