Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 14 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Nākošais
Slotiņas
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Savukārt 156 logu tīrītāji Sux Hard. 155 bija perfekti. 156 - sux. Tieši ideja, darbība un vadība - labākus kā 155 neesmu redzējis, neraugoties pat uz lagiem.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic: a 155tajai bija tjipa kaads stiprināšanas mehānisms? Es savējai 145 nevaru slotiņas atrast... Es gan tikai statiņā un pāris citos auto veičos esmu prasījis, bet visur rausta plecus.. tjipa Championam nav, tam un tam nav... hvz.
Moška kāds zin kur lai meklē?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
smic: a 155tajai bija tjipa kaads stiprināšanas mehānisms? Es savējai 145 nevaru slotiņas atrast... Es gan tikai statiņā un pāris citos auto veičos esmu prasījis, bet visur rausta plecus.. tjipa Championam nav, tam un tam nav... hvz.
Moška kāds zin kur lai meklē?


Leinod technics - tur 164 piemeklēja un uz vietas atī pieķibināja klāt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Prusaks rakstīja:
j.k. rakstīja:
smic: a 155tajai bija tjipa kaads stiprināšanas mehānisms? Es savējai 145 nevaru slotiņas atrast... Es gan tikai statiņā un pāris citos auto veičos esmu prasījis, bet visur rausta plecus.. tjipa Championam nav, tam un tam nav... hvz.
Moška kāds zin kur lai meklē?


Leinod technics - tur 164 piemeklēja un uz vietas atī pieķibināja klāt.

Paldies!


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
145 slotinjas ir viens vesels ar shtoku, atsevishkji nav mainaamas. varianti:
1) pasuutiit origjinaalaas (~25ls gab)
2) mainiit gumijas (nopirkt peec izmeera atbilstoshus championus, lietot tikai gumijas)
3) nomainiit slotinjas ar citiem Fiat grupas kaatinjiem, kuriem slotinjas mainaas atsevishkji.

ps: uz leinodu varii arii nebraukt Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vienreiz nobraucu pa lietu no Daugavpils līdz Jelgavai pa lietu ar nestrādājošām slotām  yo ik pa brīdim tikai vajadzēja roku pabāzt un rokas režīmā ar slotiņu patīrīt  Razz  Razz  Razz  bet bija jautri  Laughing  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man oriģinālās slotas jau vāciets bija nomainījis uz Fiat tipo slotām - un att derēja jebkuras slotas.

Ar tām oriģinālajām pistne ne pa jokam, tur vienīgi gumijiņas var mainīt u sjo.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pagaashnedeelj AF satrieca mani piishljos. Gribeeju nomainiit visas slotas (abas prieksheejaas un pakaljeejo). Atklaajaas, ka piedaavaajumaa (Valeo) ir tikai blakusseedeetaaja puses prieksheejaa. 1 gab. Graudu ielaa. shura Tagad ik pa briidim paslaistos gar Statoil champion stendinju, bet tur arii - ne maajiena par 156 Smile Beidzot buus atrasta kaada deficiitaa rezerves dalja?


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Yep... pri čom Champion is not the best choise jo tām ir tādi metāliski spieķīši, kuri 155 (kurai dvorņiki defaultā nāk in turbo mode), vienkārši izlien ārā un beržās pret stiklu... Jāņem tādas ar plastmasas sliedi, jāgriež nost cik vajag un jāliek vietā... nekāda īpaša  fuck nav... tāda viegla erotika vien  shura



Pēdējoreiz rediģējis ega Mon Jan 08, 2007 2:52 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Pagaashnedeelj AF satrieca mani piishljos. Gribeeju nomainiit visas slotas (abas prieksheejaas un pakaljeejo). Atklaajaas, ka piedaavaajumaa (Valeo) ir tikai blakusseedeetaaja puses prieksheejaa. 1 gab. Graudu ielaa. shura Tagad ik pa briidim paslaistos gar Statoil champion stendinju, bet tur arii - ne maajiena par 156 Smile Beidzot buus atrasta kaada deficiitaa rezerves dalja?


Es rimi paņēmu champion pa 5.xx gb. uz iepakojuma nav rakstīts par 156, bet tajā tabulā bija. nu tipa der, bet ir pa bik īsu - skataties ka arī jūs neiegrābjaties.

kad būs iekāriens - uzzvanīšu, kur ir bosch uz vietas un šitās naher miskastē.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un es domaju, ka vienīgais nemāku slotas atrast, ja kads atrod vietu kur iepirkt neerotiskās slotas 156., iepostējiet!
Paldies

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga, pilniigi piekriitu - man Bosch veel kautko speej tiiriit, bet gribeejaas klaaraaku bildi, taa nu es aizdevos uz vienu slotu veikalu un nostaajos pie stenda. Izlasiiju visas ailiites, kas bija, bet ne minjas par shofera puses 156. Kaut ar taloniem, bet vajadzeetu tachu buut.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
man oriģinālās slotas jau vāciets bija nomainījis uz Fiat tipo slotām - un att derēja jebkuras slotas.

Ar tām oriģinālajām pistne ne pa jokam, tur vienīgi gumijiņas var mainīt u sjo.


a kādas gumijiņas Tu pērc? un kur?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nezinu, kā jums, bet 147 visu var nopirkt...
Jāpērk ir pēc garuma, ja sakabe ir kā parastajām fiat slotām, tad pāreja būš komplektā...



Pēdējoreiz rediģējis palaidniex Mon Jan 08, 2007 3:11 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaa, luudzu? shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 14 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database