Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
Itāļu Auto Centrs Lubānas ielā
Novērtē ar atzīmi!

5 22% 22% ( 7 )
4 35% 35% ( 11 )
3 6% 6% ( 2 )
2 35% 35% ( 11 )

Balsis pavisam : 31
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
baronielā ir bokss ar pāris alkāniem


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Toties veikala vadiitaajs/iipashnieks/vatever ir ljoti ieintereseets paardot.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
5-dien vakaraa sanjeemu saveejo no servisa. Variatora deelj motors tieshaam necelj virs 3K apgr. Pa jaunu iepatikaas Alfa... Servisa Jaanis veel iedeva man sarakstu ar dariitajiem darbiem - lasu: gaisa meeriitaaja tiiriishana... oho, nodomaaju. Peec neskaitaamaam bilzju izpeeteem netaa par MAF tiiriishanu, gribeeju to izveikt pac pavasarii, bet vinji mani paarsteidza.
Visaa visumaa par servisu palika labas atsauksmes. Parunaajaam, pastaastiija, ieteica.
Un daargi nepanjeema!


Izstāsti kā tas izpaudās, ka neceļ virs 3k. Jo man brīžiem uzkarās tā, ka toč apstājas pie 2.5 - 3.k un tad klepo un raustās un ņifiga neiet. Vakar vēl sāka slāpt nost Sad Es pēc visādiem aprakstiem spriežu, ka varētu būt gaisa mērītājs. Kāreiz gribēju pei Sašas vest, bet kad Tu saki ātri un nesāpīgi...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Piezvani Sasham. Gaisa meeriitaaju V6 dzineejam vinsh diagnosticee pa telefonu Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MAF tiiriishana ir liidzveertiiga nodarbe bremzhu disku apvirposhanai. darbs tiek ieguldiits paliels, par to tiek maksaats, it kaa ir arii kaut kaads rezultaats, bet jeegas gan nekaadas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
2 Morientes:
Kad auksts, tad vispaar neceela nekaa. Brauc, motors klepo, skjauda un nevelk. Kad uzsilda, tad situaacija mazliet uzlabojas, tachu liidz kaadiem 3K apgr. Tagad smuki celj visaa skalaa. Shoriit veel stiepu no vaartiem liidz salu tiltam ap 7.5K apgr. Par gaisa meeriitaaju biju drosh - to man diagnosticeeja ar ievietoshanas metodi AI.

2 Elbee:
Neuzskatu, ka tiiriishana ir tikai taads pagaidu liidzeklis. Un beigu galaa vai tiiriit nesanaak mazliet leetaak kaa njemt jaunu par 250 latiem? Tiiriishana imo NEKO nemaksaa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:

2 Elbee:
Neuzskatu, ka tiiriishana ir tikai taads pagaidu liidzeklis. Un beigu galaa vai tiiriit nesanaak mazliet leetaak kaa njemt jaunu par 250 latiem? Tiiriishana imo NEKO nemaksaa.


Commooon, vienojaties tad ir vērts tīrīt vai nav Smile
Jaunu mērītāju gan laikam ir vērts sūtīt no ārpasaules...? Nomainīt viņu viegli?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nomainiit kaa 2 pirkstus pret asfaltu Smile
tur atskruuvee, tur nonjem, tur pieskruuvee un tur uzliec. Laikam jaamaina kopaa ar gaisa filtru - taa AI staastiija. Tipa ja tiirs, tad tiirs.
Prieksh sevis var mainiit, bet vai tas atrisinaas to shtelliiti? Mosh tik pat labi tur svechvadi paardegushi kaa man...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
Neuzskatu, ka tiiriishana ir tikai taads pagaidu liidzeklis. Un beigu galaa vai tiiriit nesanaak mazliet leetaak kaa njemt jaunu par 250 latiem? Tiiriishana imo NEKO nemaksaa.


Nu 250Ls maksā tikai SonoAuto  Razz , ja pameklē citās vietās var jaunu atrast pa ~100Ls

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Morientes rakstīja:
Trax rakstīja:

2 Elbee:
Neuzskatu, ka tiiriishana ir tikai taads pagaidu liidzeklis. Un beigu galaa vai tiiriit nesanaak mazliet leetaak kaa njemt jaunu par 250 latiem? Tiiriishana imo NEKO nemaksaa.


Commooon, vienojaties tad ir vērts tīrīt vai nav Smile
Jaunu mērītāju gan laikam ir vērts sūtīt no ārpasaules...? Nomainīt viņu viegli?



ja tiiri pats, taa lieta patiik un interesee, un, kas galvenais, saproti, ka tas ir iisterminja risinaajums, tad ir veerts. ja grasies par to maksaat naudu servisam, domaaju, ka nav veerts. aarpasaulee pasuutiit ir labi, bet ebay universaalie MAF parasti nestraadaajot, jaameklee origjinaalie Bosch.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ak, mii un zjee! (c)
Par cenaam nezinaaju, ka taada starpiiba var buut. 150 latu starpiiba jau ir nopietni ieveerojama. Nemaaku teikt cik serviss prasa par tiiriishanu - laikam to atseviskji nemaz nedariis, bet pavaicaat jau var.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Morientes rakstīja:
Trax rakstīja:

2 Elbee:
Neuzskatu, ka tiiriishana ir tikai taads pagaidu liidzeklis. Un beigu galaa vai tiiriit nesanaak mazliet leetaak kaa njemt jaunu par 250 latiem? Tiiriishana imo NEKO nemaksaa.


Commooon, vienojaties tad ir vērts tīrīt vai nav Smile
Jaunu mērītāju gan laikam ir vērts sūtīt no ārpasaules...? Nomainīt viņu viegli?



ja tiiri pats, taa lieta patiik un interesee, un, kas galvenais, saproti, ka tas ir iisterminja risinaajums, tad ir veerts. ja grasies par to maksaat naudu servisam, domaaju, ka nav veerts. aarpasaulee pasuutiit ir labi, bet ebay universaalie MAF parasti nestraadaajot, jaameklee origjinaalie Bosch.



Da nē, pats es neko nerubiju. Vienkārši servisā man ādu novilks, ja atnākšu ar savu detaļu. A vispār kur var atrast kādu instrukciju par MAF tīrīšanu? Varbūt ir vērts uz kādu kreiso kantori aizvest, pamēģināt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tīrīšana nekas sarežģīts nav, rekur var palasīt
tīrīšana

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Te bildes V6 motoriitim, TS MAFs ir pashaa labaakajaa vietaa - no augshas aizsniedzams.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Megaboriss rakstīja:
Tīrīšana nekas sarežģīts nav, rekur var palasīt
tīrīšana


Paldies. Sarežģīti tiešām neizskatās. Tikai mazliet pārsteidz, ka iztīrot tur mazu sūda gropīti, man autiņš aizies. Gribētos putekļus un dubļus ar lāpstu ārā no tā kolektora grābt. Laikam es neko nejēdzu no modernām tehnoloģijām...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database