Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
Itāļu Auto Centrs Lubānas ielā
Novērtē ar atzīmi!

5 22% 22% ( 7 )
4 35% 35% ( 11 )
3 6% 6% ( 2 )
2 35% 35% ( 11 )

Balsis pavisam : 31
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Jancix: TA dabūji?


nesanaaca shodien aizbraukt. braukshu riit. gan jau ka izmetiis.(kaads es optimists)! Smile pats garlaikojoties un lozhnjaajot zem mashiinas atradu 100 un 1 lietu pie kaa piesieties.


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ej Jelgavā, mazāks nodoklis ( tā runā ka katrā rajonā esot cits nodoklis ) bet iziet ir 50 reiz vieglāk tas nu toč !!!!  Rolling Eyes  es ar grabošu fiatu izgāju ka nemetas Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy kgan pēc nedēļas mainiju daļu piekares Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Laughing  shamie aizmirsa pievilkt vienu riteni! saaka ljurinaaties!


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
Laughing  shamie aizmirsa pievilkt vienu riteni! saaka ljurinaaties!


forsh serviss Exclamation


_________________
Atkal gribu alfu...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...šodien ievērtēšu ko man lubančikā būs sataisījuši - abi plaukti, kolodkas, aizm. stabilizators + durvis (kuras man sap... AUTO ITALIA)... Very Happy

P.S. ja ar ALFU lec tad plauktiem ir piz%ec Very Happy


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vakar saņēmu savu auto no servisa. Bija nomainīta visa aizmugurēja piekāre (richagi i stupici biji manēji) kopā ar stabilizatora gumijām + gandrīz visa prikšēja bija restaurēta. Arī bija uzstadīti jauni rokasbremzes trosiki, priekšejais bremzes šlangs un samainīts bremzes šķidrums.
Vispār pie viņiem biju pirmoreiz un kopā ir ļoti apmierināts. Paskatisimies, kā būs ar restaurētam detaļam. Smile  Ja vis būs normāli, tad nakošreiz braukšu atkal pie viņiem, nevis uz Arfilu Wink


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu un ja nav noslēpums tad uz cik naudiņām tev šis prieks pavilkās?????


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
viss kopā 415 Ls + richagi i stupici 100 eiro.


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
teiksi HOP kad būsi nobraucis kādus 10000 un viss būs OK ar to bisu Embarassed  vismaz man ar viņiem tād apieredze: uzreiz viss Ok - atbraucu jo eļlu dzina konkrēti- atdeva mažīnu vsjo OK  vēl tur to un to iztīrīja pielaboja, beigās pēc 500 km eļla tek no visām malām mašīna raustās utt  Confused  Mad  bet nu tā ir tikai mana pieredze, es tur vairāk nerādīšos!!
un vienreiz sen man Tipo 1,6 motoru uz 1,4 nomainīja  Mad  Mad  Mad  un pateica ka esot 1,6  Mad  Mad


Es par šo dzirdēju, tikai Jānis stāstīja, ka viņam esot zvanījusi sieviete, ka motorā kaut kas klabot un īsti labi neejot. Pēc kāda laika esot pienācis zvans, ka auto vispār vairs neejot. Esot aizbraukuši pakaļ un vilkuši uz servisu, secinājums tāds, ka eļļa pat līdz "šupai" nav sniegusies, ka neesot vispār bijusi iekšā. Un beigās tika ielikts 1.5 fiata motors nevis 1.4. Wink Pēc tam atkal esot bijis ciemos ar 147 nokautu motoru. Smile Jānis pēc tam vairs neesot gribējis to auto redzēt. Laughing


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hindo rakstīja:
zeenjaa rakstīja:
teiksi HOP kad būsi nobraucis kādus 10000 un viss būs OK ar to bisu Embarassed  vismaz man ar viņiem tād apieredze: uzreiz viss Ok - atbraucu jo eļlu dzina konkrēti- atdeva mažīnu vsjo OK  vēl tur to un to iztīrīja pielaboja, beigās pēc 500 km eļla tek no visām malām mašīna raustās utt  Confused  Mad  bet nu tā ir tikai mana pieredze, es tur vairāk nerādīšos!!
un vienreiz sen man Tipo 1,6 motoru uz 1,4 nomainīja  Mad  Mad  Mad  un pateica ka esot 1,6  Mad  Mad


Es par šo dzirdēju, tikai Jānis stāstīja, ka viņam esot zvanījusi sieviete, ka motorā kaut kas klabot un īsti labi neejot. Pēc kāda laika esot pienācis zvans, ka auto vispār vairs neejot. Esot aizbraukuši pakaļ un vilkuši uz servisu, secinājums tāds, ka eļļa pat līdz "šupai" nav sniegusies, ka neesot vispār bijusi iekšā. Un beigās tika ielikts 1.5 fiata motors nevis 1.4. Wink Pēc tam atkal esot bijis ciemos ar 147 nokautu motoru. Smile Jānis pēc tam vairs neesot gribējis to auto redzēt. Laughing


Jānis arī par tavējo iebraucienu peļķē priecājās!  applausi  Un par manu neesošo podkriļņiku un jautājumu- kādēļ katru gadu plīst ģeņģera siksna tā dziļi paskatījās uz mani.  Doh!


_________________
Tas viss ir pupu mizas, galvenais ir fizikālā būtība!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jaanis man personiigi brauca paklaj, kad uz salu tilta apstaajos un nevareeju piedarbinaat peec vinja servisa apmekleejuma. atraava haubi, parakaas un aizgaaja. prieciigi. tikai naakamaa dienaa tas pats scenaarijs - atkal pie jaanja un tad jau citas manipulaacijas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Šajā Lubānas ielas servisā tika veikts motora remonts, pēc visu vārstu saliekšanas.
Izvēle krita tikai tāpēc, ka mans sencis pateica, ka es ar saviem itāļu gudrajiem motoriem varu iet pie attiecīgiem speciālistiem. Zināju divus variantus: Arfila un Lubānas iela. Tā kā zvanot uz Arfilu jau pa telefonu runājot vien rodas sajūta, ka zvanītājs ir patraucējis viņu ekselences servisa vadoņus, tad paklausīju Hindo ieteikumam un sazinājos ar Lubānas ielas servisu - Jāni.
Tā kā nebija daudz laika un iespēju izrauties no kantora un aiztransportēt auto līdz servisam, tad Jānis ļoti atsaucīgi pats teicās noorganizēt transportēšanu.
Jau nākamajā dienā motora galva bija noņemta un izjaukta. Konstatēti defekti. Jānis pats zvanīja un informēja par visām šaizēm. Tās saprotami pa telefonu izstāstīja. Tiku regulāri informēts par paveikto, jo bija svarīgi motoru salikt līdz nedēļas beigās paredzētajam Cuore Sportivo. Nevienu brīdi nebija tā, ka man pašam būtu jāzvana un jāprasa, kvai kkas tiks vai netiks izdarīts. nekāds futbols pa telefonu arī nenotika.
Attieksme patīkami pārsteidza.
Cenas - hvz. Gan jau vēl kādu kapeiku varēja iepist, bet nu man tobrīd īsti nebija laika pašam meklēt rezerves daļas un kur nu vēl kko pa lēto.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bet saljnjiku taksh aizmirsa nomainit, ne?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
bet saljnjiku taksh aizmirsa nomainit, ne?


tas saļņiks jau neko garām nelaida, līdz liktenis viņam lika nokļūt trasē un braukt uz rezultātu Wink
Principā, ja jau tur viss bija atskrūvēts, tad jau pie viena varēja nomainīt. ja viņš izskatās labi, tad mainīt nevajag. ārā jau viņu neviens nevilka.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nr.7 rakstīja:
xls99 rakstīja:
bet saljnjiku taksh aizmirsa nomainit, ne?


tas saļņiks jau neko garām nelaida, līdz liktenis viņam lika nokļūt trasē un braukt uz rezultātu Wink
Principā, ja jau tur viss bija atskrūvēts, tad jau pie viena varēja nomainīt. ja viņš izskatās labi, tad mainīt nevajag. ārā jau viņu neviens nevilka.


nu nez, cik es saprotu un esmu pieredzejis, saljkjiki/blives pie jebkuras iejauksanas motora/atrumkarba utt. ir jamaina nost ka tikko pie vinjiem ir tikusi klat, tas ir ta pat ka kjirurgam pirms ieiesanas operaciju zale vienmer un obligati ir jamazga rokas... Jo 1) vinji (saljnjiki/blives) salidzinosi neko nemaksa, un 2) labak ja jau ir atverts tas motors valja, tad nomainit tagad nevis vert to atkal valja kad kaut kas sak tecet vai pust garam.

bet nu varbut es smagi maldos un var mierigi valet uz vecajam blivem

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database