Atbildēt pie šī temata 6 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
Itāļu Auto Centrs Lubānas ielā
Novērtē ar atzīmi!

5 22% 22% ( 7 )
4 35% 35% ( 11 )
3 6% 6% ( 2 )
2 35% 35% ( 11 )

Balsis pavisam : 31
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Blin es jau saku palikt nervozs...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man vislielakā škorobe ir par to ka apcakareja ne ta ka nu hwz kas tur nu poh nemainisim...bet nu tapec ka es tur skolas laika praksejos 3 meneshus.......par lubanciku runajot ir vel viens hiits ....  atvelk 156 2.5 ar plisushu siksnu....izjauc to motoru visu +- sadara saslipe varstus.... un saimniekam tiek pateikts ka vajadzetu ta ka sveces apmainiit Smile saimnieks protams piekriit... noperk grosa pa 12 ls gb 6 sveces...un nomaina 3 prieksejaas bet 3 aizmugurejas nenomaina.....un woalaa mehanikim ir jaunas sveces savam suuda fiatam Smile...bet biezi vien par shadam izdaribam ari pat janis nezin..........vel viens hiits.... tikko meitene iepirkusi AR156 t.spatku.....atbrauc nomainiit zobsiksnu.... atdod mashiinu aizbrauc prom....mehanikis iedzen mashiinu nonjem siksnas aizsagrvaku un redz jauna siksna......pasauc jaani....nu ja abi paskatas ka viss tiko mainits un izdzen mashinu ara.... pasaka stdentam (toreiz man) noej pagrabaa sameklee kkadu vecu siksnu un kkadus ruljus...ieleic maisinja un iemet bagazniekaa....  pec paris stundam zvana saimniecei un saka ja viss tip top siksnu samainijam braucat pakal.....vinja atbrauc....vinjai protams nobatonee ka siksna uz diegim turejusies un ka loti labi ka tgd laicigi paspejam samainiit un ka tgd viss labi panjem naudu un meham samaksa par nenotikshu siksnas mainju Smile jauka attieksme pret klientu ne?


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vaaks! shis ir priimaa!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
Nu mļe jūs te čaļi tagad šausmu stāstiņi panesušies.Tā ar vēsu prātu lasot toč rodas priekštats,ka LV ar AR sevisiem ir pilnīgā dirsā.


eu, pag, viens tā ka ir +/- ok, ne?  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Būtu labāk klusējuši - samācīsies vēl... aiwa


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Būtu labāk klusējuši - samācīsies vēl... aiwa


 shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Būtu labāk klusējuši - samācīsies vēl... aiwa


grudaks

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaspars rakstīja:
tikko meitene iepirkusi AR156 t.spatku.....atbrauc nomainiit zobsiksnu.... atdod mashiinu aizbrauc prom....mehanikis iedzen mashiinu nonjem siksnas aizsagrvaku un redz jauna siksna......pasauc jaani....nu ja abi paskatas ka viss tiko mainits un izdzen mashinu ara.... pasaka stdentam (toreiz man) noej pagrabaa sameklee kkadu vecu siksnu un kkadus ruljus...ieleic maisinja un iemet bagazniekaa....  pec paris stundam zvana saimniecei un saka ja viss tip top siksnu samainijam braucat pakal.....vinja atbrauc....vinjai protams nobatonee ka siksna uz diegim turejusies un ka loti labi ka tgd laicigi paspejam samainiit un ka tgd viss labi panjem naudu un meham samaksa par nenotikshu siksnas mainju Smile jauka attieksme pret klientu ne?

normals, ka tik klients apmierināts, servisā bijis, mašina iet, siksna neplīst...ko vairāk var vēlēties


_________________
i never finish anythi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
lāča_kungs rakstīja:
kaspars rakstīja:
tikko meitene iepirkusi AR156 t.spatku.....atbrauc nomainiit zobsiksnu.... atdod mashiinu aizbrauc prom....mehanikis iedzen mashiinu nonjem siksnas aizsagrvaku un redz jauna siksna......pasauc jaani....nu ja abi paskatas ka viss tiko mainits un izdzen mashinu ara.... pasaka stdentam (toreiz man) noej pagrabaa sameklee kkadu vecu siksnu un kkadus ruljus...ieleic maisinja un iemet bagazniekaa....  pec paris stundam zvana saimniecei un saka ja viss tip top siksnu samainijam braucat pakal.....vinja atbrauc....vinjai protams nobatonee ka siksna uz diegim turejusies un ka loti labi ka tgd laicigi paspejam samainiit un ka tgd viss labi panjem naudu un meham samaksa par nenotikshu siksnas mainju Smile jauka attieksme pret klientu ne?

normals, ka tik klients apmierināts, servisā bijis, mašina iet, siksna neplīst...ko vairāk var vēlēties
Man sirdsapzina to neatlautu darit Cool šitā čakaret klientu  Tadiem mehiem  Mad       :akmens:  chop  hammer  whip  whip  whip


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ok... sweet!
Es zobsiksnu un variatoru mainīju (teorētiski tie ir mainīti) šajā iestādījumā. + jauna lambda, bet varbūt pat vecai nebija ne vainas. Man garāžā karājas, ja kādam vajag, varu atdot nomēģināt.


_________________
Tas viss ir pupu mizas, galvenais ir fizikālā būtība!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu, nesatraucās ka visi, kam nav sūdzību.
Jaunās detaļas viņi ņem turpat kur AlfaClub darbnīca (Lietuvā). Vismaz kādu daļu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
lāča_kungs rakstīja:

normals, ka tik klients apmierināts, servisā bijis, mašina iet, siksna neplīst...ko vairāk var vēlēties


Mhm. Un pēc šiem arī izrādās, ka TS zobsiksnas netur pat rekomendētos 60 tūkstošus emo


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
lāča_kungs rakstīja:

normals, ka tik klients apmierināts, servisā bijis, mašina iet, siksna neplīst...ko vairāk var vēlēties


Mhm. Un pēc šiem arī izrādās, ka TS zobsiksnas netur pat rekomendētos 60 tūkstošus emo

arī jaunai mašīnai tā siksna netur tos 60 - tūkstošus... Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jo dīleris vai džuzeppe kaut ko aizmirsis/uzskatijis par lieku iesmērēt?


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Siksnas, kas n gadus nomētājušās noliktavā tiek uzliktas autiņam, pēc tam tas vēl n gadus nostāv uz autiņa pirms pārdošanas...
Kautkā tā man liekas...
Ā un nebija tā ka rūpnīcā uzstāda plastmasas rullīti, kuru pie pirmās maiņas obligāti jāmaina uz metāla?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 6 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database