Atbildēt pie šī temata 10 lapa no 13 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Nākošais
Jautājums spečukiem! (Čīkst piekare)
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
krods rakstīja:
a kas ir 159 tajai ar halogēniem?nav labāk kā ar xenoniem?
mož jātaisa downgreids līdzīgi kā audi c6?kad no bixenona parliek uz halogēnu ir 10x labāk?


Nu bet kā tas attiecas uz Opeļiem?


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jancs1988 rakstīja:
palaidniex rakstīja:
jancs1988 rakstīja:
krods rakstīja:
Jan4iks rakstīja:
Ieliku PIAA Hyper Plus, gaismai nav ne vainas... protams nav kā luksus klasei, bet pārāk sūdzēties arī nevar.


ja lukturs ir mēsls tur var likt kaut plutonija un atomreaktora serdeni,tāpat nespīdēs,ir testēts visāds tur blue vision un night breaker tur tipa 100% gaismas utt,nu nezinu biki labāk ir,jo gaisma parasti ir baltāka,nevis kā parastajām dzetanīga,bet nejau kā reklamē,ka tur spīd 20x tālāk,utt Very Happy


ļoti minimāli, bet palīdz miglas lukturi, esmu iepraktizējis tos slēgt Smile


Miglinieku uzdevums ir apgaismot ceļa malu un ceļu dažus metrus auto priekšā, pie ātrumem >35 km/h tas, ko var pamanīt vietā, ko apgaismo miglinieki ir ieraudzīts sen par vēlu...  :nepopulars_uzskats


nav svarīgi kāds uzdevums, svarīgi ir uzlabom redzamību, ko vismaz psihologiski man palīdz.

a ko te vispār tāds cepiens, Jūs vēl ZPD uzrakstat, katrs liek tādas gaismas ar kurām jūtās komofrtablāk un redz labāk, neaizmirstat, ka redzes īpatnības, brilles un citi aspekti, lampu tīrība utt..

kāds te prasīja, kuram tad ir vispār labas tuvāks gaismas.. nu teikšu godīgi, 159 ir vienas no sliktākajām ar ko esmu braucis (un ne vienu vien auto), bet nu ja tādas ir, tad vienkārši mazāk jāvizinās pa tumšām ielām Very Happy

lielākais cepiens jau bija par to, ka tālās ir ļoti labas, kāpēc tad tuvās tik sliktas


Vari vismaz atbildet uz jautajumu ar kadam masinam salidzini, nu modeli gadu? Nu ta lai saprastu par ko tu runa, un pastasti kuram auto tad bija vislabakas gaismas, citadi diskusija pa tukso, jo vienkarsi arguments ka 159 sudigas gaismas vienkarsi neiztur kritiku, nemot vera ka pats ari tagad parvietojos ar 159, un ja notira lukturus no gruziem un netirumiem, tad teiktu ka gaismas ir daudzmaz o.k., protams janem vera auto kopejais tehniskais stavoklis nobraukums vecums, kados apstaklos lietot, jo varbut ka elbe teica, no vecuma lecais aizputejusas un reflektors sadrupi, vai kluvis matets, tad jau ta nav masinas vaina bet konkreto lukturu probleme, ne ta?


_________________
Mūsu klienti brauc! http://auto-apkopes-serviss.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu nezinu par ko jus t runajat. Manuprat 159 bija looti labas gaismas  - 159 ar ksenonu. Ta pat looti labas gaismas bija volvo v60 ar ksenonu (un ja, ari ar lecu). Jagam xf ari loooti labas gaismas.  Bet nu shitie visi (iznemot jagu) bija jauni svaigi, droshi ven, ka lecas vel nbija paspejusas noputet.
Lai nu kam bija sliktas gaismas bet 164 halogenas ar lecu lukturiem tuvas gaismas bija shausmigas. Nu ka shausmigas, praktiski nebija tur gaimas. Sajuta bija tada, ka lukturos ieliktas mazas tejas svecites. 166 ar ksenonu jau bija nedaudz labak,   bet nu ari taa, nevisai. Tur gan vareja pat ar neapbrunotu aci redzet, ka leca bija noputejusi.
Gt ar parastajam halogenajam lampam tuva gaisma ir kaut kur pa vidu starp slikti un labi. Nooormali!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Biker rakstīja:
jancs1988 rakstīja:
palaidniex rakstīja:
jancs1988 rakstīja:
krods rakstīja:
Jan4iks rakstīja:
Ieliku PIAA Hyper Plus, gaismai nav ne vainas... protams nav kā luksus klasei, bet pārāk sūdzēties arī nevar.


ja lukturs ir mēsls tur var likt kaut plutonija un atomreaktora serdeni,tāpat nespīdēs,ir testēts visāds tur blue vision un night breaker tur tipa 100% gaismas utt,nu nezinu biki labāk ir,jo gaisma parasti ir baltāka,nevis kā parastajām dzetanīga,bet nejau kā reklamē,ka tur spīd 20x tālāk,utt Very Happy


ļoti minimāli, bet palīdz miglas lukturi, esmu iepraktizējis tos slēgt Smile


Miglinieku uzdevums ir apgaismot ceļa malu un ceļu dažus metrus auto priekšā, pie ātrumem >35 km/h tas, ko var pamanīt vietā, ko apgaismo miglinieki ir ieraudzīts sen par vēlu...  :nepopulars_uzskats


nav svarīgi kāds uzdevums, svarīgi ir uzlabom redzamību, ko vismaz psihologiski man palīdz.

a ko te vispār tāds cepiens, Jūs vēl ZPD uzrakstat, katrs liek tādas gaismas ar kurām jūtās komofrtablāk un redz labāk, neaizmirstat, ka redzes īpatnības, brilles un citi aspekti, lampu tīrība utt..

kāds te prasīja, kuram tad ir vispār labas tuvāks gaismas.. nu teikšu godīgi, 159 ir vienas no sliktākajām ar ko esmu braucis (un ne vienu vien auto), bet nu ja tādas ir, tad vienkārši mazāk jāvizinās pa tumšām ielām Very Happy

lielākais cepiens jau bija par to, ka tālās ir ļoti labas, kāpēc tad tuvās tik sliktas


Vari vismaz atbildet uz jautajumu ar kadam masinam salidzini, nu modeli gadu? Nu ta lai saprastu par ko tu runa, un pastasti kuram auto tad bija vislabakas gaismas, citadi diskusija pa tukso, jo vienkarsi arguments ka 159 sudigas gaismas vienkarsi neiztur kritiku, nemot vera ka pats ari tagad parvietojos ar 159, un ja notira lukturus no gruziem un netirumiem, tad teiktu ka gaismas ir daudzmaz o.k., protams janem vera auto kopejais tehniskais stavoklis nobraukums vecums, kados apstaklos lietot, jo varbut ka elbe teica, no vecuma lecais aizputejusas un reflektors sadrupi, vai kluvis matets, tad jau ta nav masinas vaina bet konkreto lukturu probleme, ne ta?


nav vērts iedziļināties ar ko braucu ar ko salīdzinu(lab par piemēru iepriekšējais auto Honda Accord 1999gads), ir sūdīgāk un tas arī viss. nav jau tā, ka neko neredz, vnk ir švaki.  tas kas citam, kā tu saki ir "daudzmaz o.k." citam ir vnk dranķīgi un otrādāk. atbildi es sadzirdeju no elbē.. viss čotka, prāts mierīgs Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Esmu braucis ar vienu auto , kuram tuvās gaismas ir fantastiskas !!!!
Kad pienaca vakars man bija sajuta, ka ieslegtas tālās vai ari lukturi rada kosmosā
Bija sajuta, ka tā nevar braukt, bet preti braucosie neviens nemirkšķināja Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Esmu braucis ar vienu auto , kuram tuvās gaismas ir fantastiskas !!!!
Kad pienaca vakars man bija sajuta, ka ieslegtas tālās vai ari lukturi rada kosmosā
Bija sajuta, ka tā nevar braukt, bet preti braucosie neviens nemirkšķināja Smile


Tas ar neatslēdzamo kāju apgaismojumu? Smile


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ne tam ari tuvo gaismu nebija gandriz nemaz Smile
Pelekajam vw ir izcilas gaismas


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Ne tam ari tuvo gaismu nebija gandriz nemaz Smile
Pelekajam vw ir izcilas gaismas


nu tam tākā būtu jāprotās...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Da ko jūs varat zināt par gaismu neesamību, ja jums nav bijis Cryslers... Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pirms alfas man bija Audi TT m1. Apgaismojums vienkārši nekāds. Apmēram tas pats, kas lukturu vietā būtu divas degošas ploškas Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Alfa 159 bukses 
Hey! Spečuki, iesakiet kādas bukses jāliek 159 Alfai? Runa ir par priekšu, augšējā plaukta buksēm. Gada laikā esmu nomainijis labajā pusē 3 komplektus, kreisajā divus. Visu laiku TRW bukses. Esmu izmisumā. Kāda pārējiem pieredze, varbūt jāliek polietalēna un miers?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Liidz shim mainiiji plauktus vai tikai bukses? Poliuretaans riebiigi chiikst peec gada, jaaizjauc un jaapaarsmeeree. Bet iet iet 5x ilgaak.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
marciss rakstīja:
Liidz shim mainiiji plauktus vai tikai bukses? Poliuretaans riebiigi chiikst peec gada, jaaizjauc un jaapaarsmeeree. Bet iet iet 5x ilgaak.


labajā pusē nomainīju plauktu(savas muļķības dēl) pēc pāris mēnešiem bukses pa galam. kreisajā tikai bukses.
būtu laimīgs, ja būtu tikai reizi gadā  jāpārsmērē Smile)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Alfa 159 bukses 
jancs1988 rakstīja:
Hey! Spečuki, iesakiet kādas bukses jāliek 159 Alfai? Runa ir par priekšu, augšējā plaukta buksēm. Gada laikā esmu nomainijis labajā pusē 3 komplektus, kreisajā divus. Visu laiku TRW bukses. Esmu izmisumā. Kāda pārējiem pieredze, varbūt jāliek polietalēna un miers?

Раз в 3 месяца меняю эти сайлентблоки,.всё время ТРВ,это болезнь и с этим надо смириться.Поставишь полиуретан,будет ходить дольше,НО шаровая разобьётся в 3 раза быстрей и купишь уже не саленты а новый рычаг из-за шаровой.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Alfa 159 bukses 
alfa146 rakstīja:
jancs1988 rakstīja:
Hey! Spečuki, iesakiet kādas bukses jāliek 159 Alfai? Runa ir par priekšu, augšējā plaukta buksēm. Gada laikā esmu nomainijis labajā pusē 3 komplektus, kreisajā divus. Visu laiku TRW bukses. Esmu izmisumā. Kāda pārējiem pieredze, varbūt jāliek polietalēna un miers?

Раз в 3 месяца меняю эти сайлентблоки,.всё время ТРВ,это болезнь и с этим надо смириться.Поставишь полиуретан,будет ходить дольше,НО шаровая разобьётся в 3 раза быстрей и купишь уже не саленты а новый рычаг из-за шаровой.

Negribās ticēt, ka tā ir norma, varbūt tieši TRW ir vaina? Nesen daži "spečuki" teica, neskatoties uz it kā dārgo galu, TRW bukses esot nekvalitatīvas un jāliekot lētais lemforder.

Ko autofficina var pateikt, tiešām jums ik pēc 3 mēnešiem klienti brauc mainīt bukses ?

Un vispār pirmos 25t. nobraucu ar oriģinālajām (vismaz plaukti bija oriģinālie) visas problēmas sākās pēc nomaiņas jau uz TRW

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 10 lapa no 13 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database