Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 13 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Nākošais
Jautājums spečukiem! (Čīkst piekare)
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kautkur tiku lasījis, ka varot eļļot - uz pāris nedēļām miers  shura[/quote]

Tas nav risinājums. Un čīkst mitrā laikā kā reize mazāk, jo mitrāks.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man toreiz 166 Sasha nonjeema putekljgumiju, kaut ko tur sasmeereeja, salika visu atpakalj un vairs beedu nezinaaju. Kad peec ~1-2 dienaam saaku atkal zinaat beedu shura tad par jaunu atkal sasmeereeja un tad nu gan bija miers. Cik zinu, tad jaunais iipashnieks liidz shim arii nav suudzeejies par chiikstonju. Bet taisniiba vien ir - chiikst priekshaa augsheejaas sharas.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Piikst  ferretsex

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
njaaa man 147 drīz pēc pirkšanas sāka čīkstēt! bet es neliekos ne zinis un jau 10000 nobraucu un nekādas vainas!!! biju diagnosticēties teica, ka viss štokos  Razz  Razz  tā ka neņem pierē  Laughing  Laughing  dziedi līdz  Laughing  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tagad parādījusies nākamā čīkstoņa, tāda diezgan spalga, itkā liekas ka vējš kaut kur svilpo vai ļoti spalgi čīkstētu kāda siksna. Brīžiem ir brīziem nav

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ģeneratora siksnas spriegotājrullis? Ja tā - tad gaidi brīdi, kad paliksi bez ģen. siksnas ielas vidū. Nekas traģisks nav - tikai līdz Arfilai stūre slikti grozās un logi svīst ciet.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Čīkstoņa... 
arba rakstīja:
šīm šarām ir īpatnība, viņaš pēc čīkstēšanas sākšanās vēl iet ļoti ilgi !!!!!!!!!!!!!!!!!
Gadiem.


Nu nezinu, es nevareju izturet ilgak par paris menesiem. Un neatstāja sajūta, ka tur priekšā viss ir lupatās un ritenis paliks kādā bedrē.
Un esmu gatavs zveret, ka pec to vainigo gumiju nomainas, auto iet cietaak neka pirms tam. Vai nav taa, ka Sasha taas bukses no kaut kadas tanku gumijas virpo, kas ir reali cietaka par originalo?

R.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
A man paranoja nak virsu ar to piekary. aiwa .. aatraak nomainit amiishus, tad jau maniis kas veel nav ok piip !

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
murphy rakstīja:
Pirms tam slēdzās ar pamatīgiem klakšķiem un rāvieniem, tagad atkal līgani ptu ptu ptu

Turpinot par to ģeneratora siksnu - viņai jau vajadzētu arī tukšgaitā kaukt?


viņai vai tai vispār nevajadzētu kaukt  Very Happy
imho to skaņu nevar sajaukt ne ar ko.....


Var var! Man neviena mašīna ar ģeneratora siksnu nebija dvesusi līdzīgas skaņas. Troksnis bija precīzi 2500-3000rpm, un tāds klusināts... knapi varēja dzirdēt.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:

un mitrā laikā laikam vairāk čikstēja. prognozēju, ka piegriezīsies un nomainīsi/restaurēsi....

kautkur tiku lasījis, ka varot eļļot - uz pāris nedēļām miers  shura

Nu paga, paga čīkst jau tās bukses, bet restaurēt var pirkstu, tā kā čīkstēšanai ar restaurāciju nekas nebūs līdzēts.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
omlje, pirxti arii chiikst?!? es liidz shim domaaju, ka vieniigaa detalja, kas Alfam chiikst ir shara, lodveida balsts, atbalsta abols, sauc kaa gribi. un sharas vinjaam meedz buut visur kur. 156 alfai priekshaa augsheejaa un apaksheejaa plauktaa. GTV un 166 arii pakaljtilts uz sharaam turas. attieciigi 156 chiikst priekshaa, GTV un 166 pakalja un arii prieksha Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bukses imo nechiikst

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tā.
Tagad arī man labajā pusē REĀLI ČĪKST. Domājams, ka augšējais lodveida balsts. Uz pampakiem - tā mazliet - bet stūri griežot kauc kā neieeļlōtas durvis Surprised

Brauks pie sašonkuļa lai šis skatā un pie reizes eļļ ar nomana. Kāds viņam ceņņiks eļļa maiņai? Iecienītajā kantorī Lubānas ielā džekiņš hvz kāpēc negribēja ar torx skrūvi čakarēties un no maiņas nekas nesanāca...


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
labs bazars sanāca shura
tas saucās lēta laptopa klaviere Razz


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
labs bazars sanāca shura
tas saucās lēta laptopa klaviere Razz


po klaviere,  drink vajag mazāk!


 aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 13 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database