Atbildēt pie šī temata 11 lapa no 13 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Nākošais
Jautājums spečukiem! (Čīkst piekare)
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Alfa 159 bukses 
Говорю по своему опыту,так как за 2.5 года уже 120000 накатал,рычаги верхиние только один раз поменял,а вот сайленты уже и не помню сколько раз.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Alfa 159 bukses 
alfa146 rakstīja:
Говорю по своему опыту,так как за 2.5 года уже 120000 накатал,рычаги верхиние только один раз поменял,а вот сайленты уже и не помню сколько раз.


padveska gavno Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Alfa 159 bukses 
krods rakstīja:


padveska gavno Very Happy

Пиз...шь Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pamēģiniet pārmaiņas pēc abos plauktos vienlaicīgi nomainīt tās bukses... Tā teikt, simetrijai  Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man esošie plaukti čīkst no uzlikšanas, RTS ja nemaldos. Kkur dzirdēju, ka esot plaukti, kam nāk pat smērīte līdzi ko pirms uzlikšanas iespiež buksē vai šarā, ir tādi redzēti?
Varat padalīties ar 159 part number un cik darba ($) nomainīt bukses?

Par poliuretānu, savulaik, kādā ~2013 gadā pie dlhawk savam crossam liku stronglex bukses un šaras restaurēja pie kautkādiem rallistiem. Cik zinu viss ir gerai vēl šodien.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Alfa 159 bukses 
jancs1988 rakstīja:
Hey! Spečuki, iesakiet kādas bukses jāliek 159 Alfai? Runa ir par priekšu, augšējā plaukta buksēm. Gada laikā esmu nomainijis labajā pusē 3 komplektus, kreisajā divus. Visu laiku TRW bukses. Esmu izmisumā. Kāda pārējiem pieredze, varbūt jāliek polietalēna un miers?


A nav tā, ka Latvijā šīm lietām ir jānodrošina 2 gadu garantija fiziskām personām un 1 gads juridiskām? Bukse jau nav pēc būtības dilstoša lieta.. hmm Man, kad bija 159tā, ar buksēm problēmas it kā nebija, bet gultni gan vienu par garantiju dabūju jaunu vietā..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a varbut iesakuma vajadzetu celus hmm liec ko gribi piekarei, bezcelam neder Rolling Eyes  ne tikai Alfai, man piemeram busam slavenie un muzigie lemfordera stures pirksti ir izturejusi 2500 km no kuriem  gruntene ir apmeram 50 km bijusi Mad  lielaka dala no ta A klases cels par kuru vel vinjete japerk Evil or Very Mad  tik cela ta nav Mad
p.s vw lt28,     visam Alfam kas man ir bijusas un ir piekare tomer ir izturigaka ka busam Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Liec alfai tur kadas bukses gribi,vinjas sitis araa,konstrukcijas ipatniba...d vinjad neko nemaksa,mainas pa 10 minutem,neredzu jegu iesringt Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
krods rakstīja:
Liec alfai tur kadas bukses gribi,vinjas sitis araa,konstrukcijas ipatniba...d vinjad neko nemaksa,mainas pa 10 minutem,neredzu jegu iesringt Wink


nu pa 10min gluži nenoskrūvēsi, neizpresēsi un daudzīvokļu ēkā jau nu noteikti Very Happy it kā jau nav kosmiski dārgi, bet tāpat katra puse ar darbu pa 35eur x3 gadā = 210eur par smirdīgām buksēm Very Happy bet pat nav tik ļoti runa par naudu, cik tas čakaras dzīt uz servisu mainīt.

Labi paldies visiem par atbildēm, skaidrs, ka vieta ir vārga, atliek tikai testēt.. TRW toč vairs nelikšu, cik sapratu, tad tās točna birst un man tas pats. tagad atliek saprast, vēl mējģināt to pašu lemforderu vai uzreiz pa dārgo poli bukses..

..., te skaidrs viss, jāņem šitās, es teiktu mega lēti.. http://adparts.eu/lv/auto/suspension/bushes-bumpstops/strongflex.html



Pēdējoreiz rediģējis jancs1988 Sat Apr 22, 2017 12:16 am; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jancs1988 rakstīja:


nu pa 10min gluži nenoskrūvēsi, neizpresēsi un daudzīvokļu ēkā jau nu noteikti Very Happy it kā jau nav kosmiski dārgi, bet tāpat katra puse ar darbu pa 35eur x3 gadā = 210eur par smirdīgām buksēm Very Happy bet pat nav tik ļoti runa par naudu, cik tas čakaras dzīt uz servisu mainīt.

Labi paldies visiem par atbildēm, skaidrs, ka vieta ir vārga, atliek tikai testēt.. TRW toč vairs nelikšu, cik sapratu, tad tās točna birst un man tas pats. tagad atliek saprast, vēl mējģināt to pašu lemforderu vai uzreiz pa dārgo poli bukses..

Ты считай по пробегам.Уменя в год под 50000км.Теперь норамально высчитай со средним пробегом как у всех ну 15000в год

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
alfa146 rakstīja:
jancs1988 rakstīja:


nu pa 10min gluži nenoskrūvēsi, neizpresēsi un daudzīvokļu ēkā jau nu noteikti Very Happy it kā jau nav kosmiski dārgi, bet tāpat katra puse ar darbu pa 35eur x3 gadā = 210eur par smirdīgām buksēm Very Happy bet pat nav tik ļoti runa par naudu, cik tas čakaras dzīt uz servisu mainīt.

Labi paldies visiem par atbildēm, skaidrs, ka vieta ir vārga, atliek tikai testēt.. TRW toč vairs nelikšu, cik sapratu, tad tās točna birst un man tas pats. tagad atliek saprast, vēl mējģināt to pašu lemforderu vai uzreiz pa dārgo poli bukses..

Ты считай по пробегам.Уменя в год под 50000км.Теперь норамально высчитай со средним пробегом как у всех ну 15000в год


tad jau tev vēl kalpo labi. es braucu ~30t. pa pēdējiem 20t man sanāk, ka 4. reizi jau jāmaina labajā pusē un 2. reizi kreisajā. viens komplekts uz 5-7t.. nenopietni.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lemforders teoretiski ir sliktaks neka trw...

P.s kads tev disku izmers?r-cik?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
krods rakstīja:
Lemforders teoretiski ir sliktaks neka trw...

P.s kads tev disku izmers?r-cik?


oriģinālie r17 ar 50mm riepām.

nu ja tie flexi ir tik salīdzinoši lēti, tad jāmēģina un miers, sliktāk jau nebūs.
es pat varētu pieciest to čīkstēšanu uz guļošajiem, bet tā klabēšana pa bedrēm.. sajūta, ka auto izjuks.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jancs1988 rakstīja:
krods rakstīja:
Lemforders teoretiski ir sliktaks neka trw...

P.s kads tev disku izmers?r-cik?


oriģinālie r17 ar 50mm riepām.

nu ja tie flexi ir tik salīdzinoši lēti, tad jāmēģina un miers, sliktāk jau nebūs.
es pat varētu pieciest to čīkstēšanu uz guļošajiem, bet tā klabēšana pa bedrēm.. sajūta, ka auto izjuks.


ar r18 vai r19 noteikti ka vēl atrāk izsit viņas Very Happy nu pamēģini ielikt strong fleksu,čīkstēšanu var novērst zini kā?kā spec tehnikai ielikt masļonku,kā sāk čīkstēt iespied ar šprici smazku un vis ok! Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
krods rakstīja:
Lemforders teoretiski ir sliktaks neka trw...



Kas tev liek ta domat, vai ari kadus labaratorijas izmeginajumus esi veicis lai sadi apgalvotu?  hmm


_________________
Mūsu klienti brauc! http://auto-apkopes-serviss.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 11 lapa no 13 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database