Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Vai Alfa meedz buut uzticama?
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
njem 3l V6 Wink nopietni, ja domaa mashiinu pirkt eiropaa, tad ir veerts iespringt, pamekleet, pagaidiit un samaksaat shtuku vairaak. 97. gadaa bija veel taadi pirms facelift modelji, bet jau ar 3l 24v dzineeju.


un, ja esi gatavs tam, tad labaak piemest veel shtuku un samekleet peec 98. gada facelift modeli ar 3l V6 6 robu kaarbu, momo salonu, brembo bremzeem u.c. runaa arii, ka 3l esot mazaak problemaatiski kaa 2l. ne taa ka leetaak uztureet, vienkaarshi probleemu mazaak, izturiigaakas, uzticamaakas.

 Vai tad Alfa vispaar meedz buut uzticama? Confused  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lauda rakstīja:
Vai tad Alfa vispaar meedz buut uzticama? Confused  Razz


jautaajums jaunai diskusijai Smile

es viennoziimiigi saku "jaa". man ir ljoti laba pieredze ar 33, 145, to pashu GTV. tikai jaaieveero paaris likumi un Alfas kalpo uzticami kaa vaacu aitu sunji Wink

* peerc cik vien labu (jaunu, maznobrauktu, koptu) mashiinu vari atljauties un
* turies pa gabalu no nobrauktiem un citaadi shaubiigiem (leetiem, sistiem, shkjiibiem, aizdomiigiem paardeveejiem) eksemplaariem
* atturies no pirmo izlaiduma gadu modeljiem, izveelies facelift versijas, ja taadas ir
* kop regulaari nevis tad, kad vairs nekust


bet tas jau principaa uz visaam mashiinaam attiecas Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man dzivē bijušas 10 mašīnas
Vaz 2011  2 gabali - uz ceļa paliku un remontēju regulāri, bet visu varēja pats sataisīt
VAZ 2008              - uz ceļa paliku regulāri, bagāžniekā vienmēr bija līdzi otrs komutators, bet parasti problēmas pašas pārgāja pastāvot kādu 1/2 stundu
Alfa Sprint - ne reizi nepaliku uz ceļa
Alfa Sprint - ne reizi nepaliku uz ceļa , tika izbraukta arī Eiropa
Audi 200 -  regulāri tika vilkts uz servisu, plīsa radiatori, ģenerators, radiatora trubas
Audi 90 - regulāri tika vilkts uz servisu dažādu iemeslu dēļ, vienreiz tika atvilkts no Polijas ar nolocītiem vārstiem, pēc zobrata apraušanas uz kloķenes
Mazda 626 - ne reizi nebija problēmu, kuru dēļ būtu auto jāvelk
Alfa  156 -  bez nekādām problēmām
Lex - ??????????????????????????
Alfā kaitina nieki  - izdegušas lampiņas, nestrādājošs slēdzītis, grabošs logu tīrītājs, bet nopietnas lietas viņās ir uzticamas


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sprints? Es pat nezinaaju, kaa taaads izskataas - vajadzeeja mekleet guuglee.
Man Alfa, savukaart ir 3 mashiina un es saku, ka izdoshanas ir lielaakas kaa taam ieprieksheejaam kopaa njemtas. Diemzjeel man nebija paveicies ar ieprieksheejo saimnieku .Kad pirmo reizi aizvedu pie Sashas uz Arfilu, vinsh man taadu lekciju par ellju regulaaru mainju un graboshu hadeni nolasiija, ka man palika skjeermi! Paarlasiija, saveda kaartiibaa, bet taas pashas vainas uzpeld atkal: hadene jau 3 reizes taisiita, pie tam es to mashiinu tieshaam nejaaju tiishupraat. Izdegushie gabariiti peec otraas nomainjas atkal paraadiijushi kursh ir saimnieks lukturu departamentaa - man jau apnika - liidz TA nemainiishu Smile Salona mazaas lampinjas tikai vienreiz mani ir nokaitinaajushas, bet tie ir siikumi. Paareejaas lietas kaa jau visaam citaam mashiinaam. Naudu peec manas garazjas modifikaacijaam variet apskatiit. Taada reklaama, saprotiet.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es, godiigi sakot, neuzskatu Alfu par ko ljoti uzticamu. Ne taadeelj mees taas mashiinas miilam, vai ne? Bet, neiedziljinoties siikumos, nekaa 166 biezhaak mainaama kaa piemeeram paaris pazinju audi a6 arii nebija. Pat vairaak. Paklausoties vinju staastus, secinaaju, ka pajaata V6 166 naudas apeed mazaak kaa vinju divtuukstoshkautkaada gada a6...
Un veel. Pirmo reizi muuzhaa, izskatot vairaakus auto piedaavaajumus, nopirku taas pashas markas auto, kas bija pirms tam. Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Braucu no Jelgavas studentu dienu balles uz Tukumu...  yo
...3-jos naktii...
...Gjenerators izbeidzaas (kolektora gredzeni nodilushi, kaa izraadiijaas) - saak degt attieciigaa sarkanaa lampa...
...saak degt ABS lampa, motors raustaas, pazuud radio...
...akjis iztureeja ~30km...
...tad tumsa, klusums - romantika...
...apkaart "dremuchij ljes".Twisted Evil
Pirms tam kaut kaads 156.praats man lika tomeer uzlaadeet telefonu.
Cik noveerots, tad shitaadas shaizes ar visiem autinjiem notiek visnepiemeerotaakajaa vietaa un laikaa. angry  melns uz balta
Ja kaads grib uzticamu mashiinu, superleetu un retu remontu, tad jaapeerk kaut kaads cits auto, tikai ne AR. Ja gribas auto ar raksturu, dveeseli, auru utt., tad nemaz tik liela taa izveele nav. Lielaakaa dalja auto tomeer ir folksvaageni.
Nepeerciet Alfas - paaraak daudz daudz to uz ielaam!!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sen nedzirdeets Arbas citaats... par alfu pirkshanu. Vinsh gan konkretizeeja 156 modeli savulaik.
Ar patiikamu nostalgiju atceros savu 2.5 litriigo vaacieti... ehh, kaadi laiki... un remontos neko neprasiija...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...es savaa 98 gada 156 parpalaa pa 6 meeneshiem preciizi nepateikshu,bet aptuveni esmu iegaazis ap 1000EUR Sad  kaut kaa diivaini paliek,ja pat 95 gada zviedrs  3 gados vicojot pa muusu bezceljiem man ir izmaksaajis 2X leetaak (remontos) Rolling Eyes
ieprieksh ir bijis BMW 320'95
                       BMW 740'99
                       MAZDA MX3 '94
                       PEUGEOT 605'92
                       AUDI A4 '95
                       MITSUBISHI CARISMA '98
                       SAAB 900 CABRIO'95
                       FORD PUMA'98
 NEVIENS NO IEPRIEKSH MINEETAJIEM NE TUVU NESTAAV REMONTU IZDEVUMOS PA SHITIK IISU LAIKU mozaika

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lauda rakstīja:
...es savaa 98 gada 156 parpalaa pa 6 meeneshiem preciizi nepateikshu,bet aptuveni esmu iegaazis ap 1000EUR Sad  kaut kaa diivaini paliek,ja pat 95 gada zviedrs  3 gados vicojot pa muusu bezceljiem man ir izmaksaajis 2X leetaak (remontos) Rolling Eyes
ieprieksh ir bijis BMW 320'95
                       BMW 740'99
                       MAZDA MX3 '94
                       PEUGEOT 605'92
                       AUDI A4 '95
                       MITSUBISHI CARISMA '98
                       SAAB 900 CABRIO'95
                       FORD PUMA'98
 NEVIENS NO IEPRIEKSH MINEETAJIEM NE TUVU NESTAAV REMONTU IZDEVUMOS PA SHITIK IISU LAIKU mozaika


Ja nopērk šeit AR, kas ir tiko no Vācijas, par cenu, kas ir apmēram 30% zem lētākā gala vidējās cenas mobile.de, tad nerodas vairs jautājumi, ka mašīnā ir kaut kas jāiegulda... Kaut kā dīvaini - cena mazāka nekā Vācijā, bet pārdevēja nosauktajā cenā ir iekļauts transports no turienes, reģistrācija šeit, kā arī pārdevēja peļņa.

Nevajag lolot izlūzijas, ka izvedot uz pavisam no Vācijas lietotu AR automašīnu, muitnieki izmaksātu vairāku kEUR kompensāciju...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tas viss ir SUBJEKTĪVI. Katrs auto ir savādāks. Jebkurā markā mēdz būt sūdi un mēdz būt labas mašinas. Bet ja viena ir slikta, tas nenozīmē ka citas ir tādas pašas. Rolling Eyes  Piekrist Palaidniekam.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un remontus labāk vispār neskaitīt. Sirds mierīgāka un miegs saldāks Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MF rakstīja:
Un remontus labāk vispār neskaitīt. Sirds mierīgāka un miegs saldāks Razz


Gluži kā ar sievietēm - nevajag skaitīt cik uz tām notriekts. Ja viņas patīk - tad tēriņi pieder pie lietas... naac


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Lauda rakstīja:
...es savaa 98 gada 156 parpalaa pa 6 meeneshiem preciizi nepateikshu,bet aptuveni esmu iegaazis ap 1000EUR Sad  kaut kaa diivaini paliek,ja pat 95 gada zviedrs  3 gados vicojot pa muusu bezceljiem man ir izmaksaajis 2X leetaak (remontos) Rolling Eyes
ieprieksh ir bijis BMW 320'95
                       BMW 740'99
                       MAZDA MX3 '94
                       PEUGEOT 605'92
                       AUDI A4 '95
                       MITSUBISHI CARISMA '98
                       SAAB 900 CABRIO'95
                       FORD PUMA'98
 NEVIENS NO IEPRIEKSH MINEETAJIEM NE TUVU NESTAAV REMONTU IZDEVUMOS PA SHITIK IISU LAIKU mozaika


Ja nopērk šeit AR, kas ir tiko no Vācijas, par cenu, kas ir apmēram 30% zem lētākā gala vidējās cenas mobile.de, tad nerodas vairs jautājumi, ka mašīnā ir kaut kas jāiegulda... Kaut kā dīvaini - cena mazāka nekā Vācijā, bet pārdevēja nosauktajā cenā ir iekļauts transports no turienes, reģistrācija šeit, kā arī pārdevēja peļņa.

Nevajag lolot izlūzijas, ka izvedot uz pavisam no Vācijas lietotu AR automašīnu, muitnieki izmaksātu vairāku kEUR kompensāciju...

....neteikshu ka vaacijaa 98 gada 156 maxaa virs 5000EUR,kaut gan manaa gadijumaa viss liecina ka auto ir no Beljgijas,bet tas taapat neko nemaina,jo AR man nav pirmais auto ko esmu iepircis,tachu ar shaadaam probleemaam es neesmu saskaaries ne ar vienu ieprieksh pirkto auto,kuri ir bijushi daudz vecaaki un nobrauktaaki!!!
Jo kad es njeemu saveejo,tad tas nebija uz shuj-duj,bet gan diagnosticeeju divos gudrimelju kantoros(no kuriem viens bija ARFILA),bet tam nebija lielas noziimes,jo tikliidz pienaaca pirmie sali taa visas apsleeptaas kjeskas saaka liist aaraa Mad  un kaa man apgalvoja Arfilas meistari Alfa ir paredzeeta lietot >100000 km(un tad saakaas bezgaliigo remontu epopeja),nu tad sanaak ka normaali lietojot shis auto veelk tikai 3-4gadus,atvainojiet bet tas nav cieniiga auto resurs!!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lauda rakstīja:
...  un kaa man apgalvoja Arfilas meistari Alfa ir paredzeeta lietot >100000 km(un tad saakaas bezgaliigo remontu epopeja),nu tad sanaak ka normaali lietojot shis auto veelk tikai 3-4gadus,atvainojiet bet tas nav cieniiga auto resurs!!!


Pirmkārt - kāpēc servisam teikt ka auto ir sūdīgs, ja remontēsies pie viņiem? Very Happy Kam nenodrošināt sev peļņu nākotnē?

Otrkārt - ko varētu pateikt par E klases MB dīzeli ap 2001-2003 gada ražojuma? Tas taču ir VĒL lielāks sū..

Treškārt - NEVIENS auto ražotājs mūsdienās nav ieinteresēts ražot auto, kas izturētu daudz ilgāk par 3-5 gadiem un 100-120 kkm... Nav izdedvīgi - jo jaunus nepērk...

Ceturtkārt - labus un izturīgus auto beidza ražot 90-to gadu vidū...

Vis izturīgākie mūsdienu auto, kas nelūzt ir tādi kā Dacia Logan, jo tajā nav kam un kāpēc salūzt. Čuguna vannīte bez elektronikas...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu es kad pirku savu 147 meklēju, vai Vācijā būs lētāk pirkt, man sanāca ar transportēšanu, ka tas pats vien sanāks  Rolling Eyes  tā lūk, labāk nopirku šeit, alfu kurai katrs remonts ir viena servisa uzskaitē (Sono) un viss jau tika nomainīts pirms pārdošanas!!! saimnieks tā teikt parūpējās par to, lai kādu brīdi nākošajam saimniekam nebūtu jāiespringst  Twisted Evil  bet nu tās tuvo gaismu lampiņas ir sazvērējušās pret mani  Evil or Very Mad  Mad  Mad  Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database