Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Vai Alfa meedz buut uzticama?
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man reiz bija OOOO, ar kuru  veicu nelielu BUMS, ieliku vienam pakaļā, pavisam nedaudz, nekādus bleķus nemainīju, tikai buferis pagāja par 1,5 cm dziļāk un nomainīju lampas, kas buferī (pagriezieni, miglinieki)
Pēc tam sākās. Tuvākā 1/2 gada laikā
- radiators pārplīsa
- braucot nokrita ģenerators, kuram pārlūza stiprinājuma skrūve
- plaisa kolektorā un vēl kautkur izpūtējā
- nolūza motora stiprinājuma kronšteins
Pērkot auto ar nezināmu dzīvesstāstu mūs var sagaidīt ļoti nopietni pārsteigumi.
No alfām , kas bijušas manā lietošanā, pārsteigumi bijuši tikai lampām izdegot.


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es tikko uzrakstiju veselu penteri, tad nodzeesu, jo izdomaaju, ka pofig.

pusgada laikā 500 lati. kur? check da garage.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man ari pofig  yo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
šodien biju līdz klaipēdai - 650km, kaine problemo. es pat mierīgi uz eiropu brauktu......

Es ar savu pagājušovasar izbraucu arī eiropu, nopirku un pēc kādiem 2 mēnešiem neko nelabojis aizlaidu uz Slovākiju, atpakaļ braucot sāka eļļa tecēt ārā no motora, jo iepriekšējais saimnieks bija remontējis karteri Autofavorītā un tur meistari bija kautkādu saplīsušu blīvi ielikuši vietā kur ščupa tā trubiņa ieiet karterī. Rezultātā kādus 8 litrus eļļas nācās izlaist caur motoru cauri un biju atpakaļ LV. Polijā vienā servisā domāju varbūt polis var ko apskatīt, bet viņš man sastāstija zilus brīnumus un piedāvāja auto astāt uz pāris dienām remontam, mājās LV remonts aizņēma kādas 2 stundas paša rociņām Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bet arī tajā pašā pagājušajā vasarā kādus 2 mēnešus pēc Slovākijas brauciena, tepat LV ārēs paliku uz ceļa, jo noplīsa sajūgs, un tas viss pašā nepiemērotākajā brīdī - sievas brāļa kāzās Smile Vienīgi labi ka nebija ilgi jāgaida kamēr kāds aizvilks, uzreiz tika piekabināts trosē un ar visu balto lentu aiziet uz tuvākajām pazīstamajām mājām Smile Pēc tam 300Ls un jauns sajūgs iekšā un var rūcināt atkal  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Lauda rakstīja:
godiigi sakot man buutu bail ar vinju braukt taalaak  kaa 100km no maajas ,jo kas to zin vai tikshu saviem speekiem atpakalj,vai atkal buus zvans draugam SOS Confused  Laughing


paardod! ja ir zudusi uzticiiba mashiinai, tad jaapardod. neesmu speeciigs psihologjijaa, nemaaceeshu izsmeljoshi paskaidrot, kaapeec, bet taa ir jaadara. vienkaarshi tiec no vinjas valjaa.


...to ar meegjinaashu dariit,kaut gan zinu ka viegli tas nebuus Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lauda rakstīja:
elbee rakstīja:
Lauda rakstīja:
godiigi sakot man buutu bail ar vinju braukt taalaak  kaa 100km no maajas ,jo kas to zin vai tikshu saviem speekiem atpakalj,vai atkal buus zvans draugam SOS Confused  Laughing


paardod! ja ir zudusi uzticiiba mashiinai, tad jaapardod. neesmu speeciigs psihologjijaa, nemaaceeshu izsmeljoshi paskaidrot, kaapeec, bet taa ir jaadara. vienkaarshi tiec no vinjas valjaa.


...to ar meegjinaashu dariit,kaut gan zinu ka viegli tas nebuus Rolling Eyes

Un tad Alfistos paradisies jauns AR lietotaajs kurš atkal sūkstēsies ka AR ir suuds un visi ieteiks viņam pārdod  Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Megaboriss rakstīja:
Lauda rakstīja:
elbee rakstīja:
Lauda rakstīja:
godiigi sakot man buutu bail ar vinju braukt taalaak  kaa 100km no maajas ,jo kas to zin vai tikshu saviem speekiem atpakalj,vai atkal buus zvans draugam SOS Confused  Laughing


paardod! ja ir zudusi uzticiiba mashiinai, tad jaapardod. neesmu speeciigs psihologjijaa, nemaaceeshu izsmeljoshi paskaidrot, kaapeec, bet taa ir jaadara. vienkaarshi tiec no vinjas valjaa.


...to ar meegjinaashu dariit,kaut gan zinu ka viegli tas nebuus Rolling Eyes

Un tad Alfistos paradisies jauns AR lietotaajs kurš atkal sūkstēsies ka AR ir suuds un visi ieteiks viņam pārdod  Sad


jaapaardod kaut kur uz laukiem, kur nav interneta Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
....baidos ka taadas vietas LV nav Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Agrāk arī braukāju ar Fiat un domāju, ak vai cik dārga mašīna, bet nu ko lai dara, ka māte tādu mopirka, citas nebija!! un tik vaimanāju, ka dārgi un plīst, bet kad uzzināju, ka Jelgavā visas mašīnas tikpat ātri plīst, tad nomierinājos + salīdzināju cenas un visp''ar mierīgi ap sirdi palika  Razz  Razz  
Tagad ir ķopā 3 fiati un 1 AR  1 fiats stāv miris  Crying or Very sad  Crying or Very sad  braukāju ar Punto Ulysse un 147 un salīdzinot ar tāda paša gada mašīnām citas markas - nekas tur nesanāk lētāk un mazāk  Rolling Eyes  Rolling Eyes  
daudzi nerēķina ceļu atšķirības pa kuriem ikdienā nākas braukāt  Razz  Varu pateikt, ka Ventspilī un Rīgas centrā, jebkura mašīna plīst daudz, daudz retāk nekā Jelgavā vai piem, ja saimnieks dzīvo laukos un ikdienu veic kaur 2 km pa grants veļas dēli  Razz  Razz  Mad
Tādēļ jau arī Vācijā tās mašīnas ir labākā stāvoklī!!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jaapaardod kaut kur uz laukiem, kur nav interneta Wink[/quote]

Nu pisec šitā pateikt Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja reiz viss ir tik slikti ar tām alfām, kādēļ tad braucat ar tām?

Pārdodiet! Un nepērciet vietā neko, būs biežāk iespēja tiem, kas neņaud, straujā gaitā ņemt asfaltētus līkumus  Twisted Evil

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Atkal gari neizpluustot detaljaas. Lauda? Tu esi pamaniijis(-usi), ka esi vieniigais taads nelaimes putns sheit?
Veel man ienaaca praataa, ka Alfa ir mazliet varbuut vairaak jaapucee kaa, teiksim, 93. gada diizeljvolvo, jo ar Alfu mees braucam un daram to ar garshu... Kameer (manam vecteevam taads ir shura ) ar 740 ar VW LT diizeli var drilleet visu muuzhu, bet katra tajaa pavadiita sekunde ir mokosha. Un tad tieshaam var nemaz nemaniit, ka riepas dazhaadas un pamazaam saak vibreet kardaans, visur tek ellja uttuc. Bet auto toties neprasa investiicijas un iet uz priekshu! Smile


Braukt jau var ar viskautko. Tikai negribās. Es vēl neesmu tik nabags, lai nevarētu atļuties nedadz baudas uz riteņiem. Un nav tas nemaz tik ļoti dārgi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
piekare protams tiek pista. Tādā ziņā Audi Coupe type85 ričaga konstrukcija ar noskrūvējamu šaru par sešiem latiem ir kudi atbilstošāka. Tikai laikam šāda konsrukcija sver bik vairāk un arī uzražot ir dārgāk (kas laikam galvenais iemesls, kādēļ jaunajiem auto viss mainās kopā)


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote="Prusaks"]Ja reiz viss ir tik slikti ar tām alfām, kādēļ tad braucat ar tām?


....un kapeec tad pats tirgo nost savu Alfu?
ja nemaldos vietaa esi pakjeeris AUDI un kaa atmazka tipa gjimenes auto Laughing

kas attiecaas par njaudeeshanu,tad kljuudaaties ,manaa gadijumaa tas ir BESIS ka neviens servis ne "auto italia" ne "arfila" ne ar kaads cits ,nespeej noteikt manas parpalas shaizi un tas arii tracina Mad
es jau nenjaudu ka nav naudas ,plaanots bija uzfrishinaat un visaadi citaadi ieguldiit savaa 156AR,bet ja vinja mani shaadi ir pieviilusi,tad sorry....
Kas tas par auto,  ja man ir taa jaapishaas pie pirmajiem miinusiem ???? fuck Tad nafig man taadu auto vajag,labaak braucu ar jebkuru citu,kura man tiik ne mazaak par AR!!!



Pēdējoreiz rediģējis Lauda Sun Jan 14, 2007 2:01 am; pavisam rediģēts 3 reizes
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database