Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 54 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 52, 53, 54  Nākošais
Fotokrāniņu beztēma...
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Fotokrāniņu beztēma... 
Man domāt, ka diskusiju par verķīšiem ar bibīšiem varētu turpināt šeit...
Visādā ziņā jāatzīst, ka Olympus nebūs katram, eto raz, otrkārt, ja viņi paši taisītu optiku - tad tā viņiem izdodas...

Tikai nav godīgi salīdzināt 6 mpix kameru D40 ar diviem 10 Mpix aparātiem Olympus un Canon...
Tad jau vajadzeja līdzināt ar D80...


Bet runājot par Canoniem - tie kā golfi - katram otrajam un nejauši var pagrābt svešu aparātu sava vietā... Smile


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Golfi, kuriem troksnis pat nav īsti samanāms pie iso 1600 Wink

Kamēr Olimpu tumsā griezt virs 200 ir pilnīgs bezcers.

Otra lieta, kas e500 man nepatika - fokusēšanās (ne)ātrums krēslā.

Es 400d varu vienīgi piesieties pie viewfindera izmēra un tā, ka varēja būt pilna izmēra matrica Cool

Vakar no k-kāda usa krieva nopirku 28-135 stobru ar IS, to plastmasas širmi un polarizera/uv filtru - tā kā vairs nebūs arī jāsarkst par kitenieku.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu ja palūr šeit, tad viss paliek skaidrs...
Visām tak ir vismaz vienāds sensora izmērs, tikai Olimpam tāds maziņš... Wot i trokšņi tumsā...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kursh pusprofi verkjis speej normaali aatri fokuseeties tumsaa? Izmanto tachu kontrasta fokusu, nekaada uuberpaargudraa elektronika tur nav.

P.S. Es no aparaatiem neko daudz nejeedzu, protams, taadeelj luudzu stipri pa pluupaam neklapeet Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
canons pagaldē bez zibenes normāli fokusējas.

Interesanti ir tas, ka D80 un Sony alpha ir viena un tā pati (Sony)matrice, bet bildes diezgan krasi atšķiras par labu nikonam.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par fokuseeshanos - piekrist. Arii ziepjutrauki Mju 750 vs Ixus kautkaadstur - man canonam fokuseeshana patika labaak.
Veelreiz uzsveru - canons netiek izskatiits kaa variants, jo jau pliks body ir daargaaks. Stikli vispaar kosmoss. Cik dzirdeets no "iistajiem viiriem", tad jaapeerk uzreiz L, citaadi nav veerts naudu teereet.
Savukaart tie, kas meeginaajushi, atziist ka olympus kita objektiivi esot super Turklaat no canon vs nikon vs olympus peedeejais ir visvisvis...vieglaakais! Smile
Savukaart par Nikoniem man nav nekaadas jausmas. Liidz ar to izveele daudzmaz skaidra, ne? Smile
PS: bet atrunaajiet, atrunaajiet mani jel luudzu! naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Aih, ar Olimpusistiem tāp pat kā ar Alfistiem - nopērk, cieš, bet nesūdzas Mr. Green

Runā, ka ar Olimpusu vieglāk noslīpēt fotospējas, jo pie katra kadra jāpiedomā, nedrīkst kļūdīties uzstādījumos utt.

Canons tādā ziņā ir pielaidīgāks - kā nospied podziņu - tā sanāk māxla shura

Un man kā profesionālam štruntiņu un bundulīšu bildētājam tas ir svarīgi, lai nav liekas pistnes, ka krēma kārbiņas ēnā parādījies cromatiskais troksnis dēļ sliktā apgaismojuma.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Par fokuseeshanos - piekrist. Arii ziepjutrauki Mju 750 vs Ixus kautkaadstur - man canonam fokuseeshana patika labaak.
Veelreiz uzsveru - canons netiek izskatiits kaa variants, jo jau pliks body ir daargaaks. Stikli vispaar kosmoss. Cik dzirdeets no "iistajiem viiriem", tad jaapeerk uzreiz L, citaadi nav veerts naudu teereet.
Savukaart tie, kas meeginaajushi, atziist ka olympus kita objektiivi esot super Turklaat no canon vs nikon vs olympus peedeejais ir visvisvis...vieglaakais! Smile
Savukaart par Nikoniem man nav nekaadas jausmas. Liidz ar to izveele daudzmaz skaidra, ne? Smile
PS: bet atrunaajiet, atrunaajiet mani jel luudzu! naac


atrunāt? ir alternatīvas - xenons, v-pumpis.....utt. utml.
 shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Par fokuseeshanos - piekrist. Arii ziepjutrauki Mju 750 vs Ixus kautkaadstur - man canonam fokuseeshana patika labaak.
Veelreiz uzsveru - canons netiek izskatiits kaa variants, jo jau pliks body ir daargaaks. Stikli vispaar kosmoss. Cik dzirdeets no "iistajiem viiriem", tad jaapeerk uzreiz L, citaadi nav veerts naudu teereet.
Savukaart tie, kas meeginaajushi, atziist ka olympus kita objektiivi esot super Turklaat no canon vs nikon vs olympus peedeejais ir visvisvis...vieglaakais! Smile
Savukaart par Nikoniem man nav nekaadas jausmas. Liidz ar to izveele daudzmaz skaidra, ne? Smile
PS: bet atrunaajiet, atrunaajiet mani jel luudzu! naac


Nu nez vai ir vērc atrunāt...
Bet pat dievīga optika neglābj švaku matricu...
Visādā ziņā Nikonam optika nemaksā tik lielu čupu ar naudu kā Canonam, kā arī viņi ir vienīgie, kam ir 18-200 (jebšu filmu kamerai atbilstošs 28-300) bibis ar stabilizatoru, par ceļamu ciparu... Par vienu L sērijas canon bibi var sapirkt veselu steru ar Nikon bibjiem.
Un Tas bibis, kas manam nāca defaultā 18-70 ir hvz cik reizes labāks par to canona kit bibi...
Bet ar Olympus bibjiem saskares nau bijis tāpēc - bez komentāriem...

RUnājot par svaru - ja kamera ir paviegla - tad tajā kaukas nav ielikts. Jo smagāka kamera, jo mazāks rukotrjasss, bet toties ir jātrennējas ar gludekli, katru dienu! crazy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Aih, ar Olimpusistiem tāp pat kā ar Alfistiem - nopērk, cieš, bet nesūdzas Mr. Green

Runā, ka ar Olimpusu vieglāk noslīpēt fotospējas, jo pie katra kadra jāpiedomā, nedrīkst kļūdīties uzstādījumos utt.

Canons tādā ziņā ir pielaidīgāks - kā nospied podziņu - tā sanāk māxla shura

Un man kā profesionālam štruntiņu un bundulīšu bildētājam tas ir svarīgi, lai nav liekas pistnes, ka krēma kārbiņas ēnā parādījies cromatiskais troksnis dēļ sliktā apgaismojuma.


Nikon D80 tieši trokšņi ir zemāki par Canon 400D, it īpaši chromatiskie...
You bought a wrong body! Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Labi, ka es nesaprotu par ko jūs runājat  party


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Labi, ka es nesaprotu par ko jūs runājat  party

Pareizi. Man arī ir Canon 620 un bildēšanai pietiek Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:


Par vienu L sērijas canon bibi var sapirkt veselu steru ar Nikon bibjiem.


nu nez - man gar degunu aizgāja kā reiz lietoc 100-300L par neticamiem 217$ Surprised - tiesa bez stabilizatora


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu reku var visai civilizētā veidā palasīties par kamerām...
Vispār feina lappuse, tur džeks daudzas lietas populāri apskaidro un nav piesējies nevienai fotomarkai.
Visai inčīgs skats uz to foto pasaauli.


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MF rakstīja:
arba rakstīja:
Labi, ka es nesaprotu par ko jūs runājat  party

Pareizi. Man arī ir Canon 620 un bildēšanai pietiek Wink


tas jau ir baigais aparāts, man ir ixus 30 un nesūdzos  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 54 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 52, 53, 54  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database