Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
kas jaskatas iegadajoties alfu??
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs kas jaskatas iegadajoties alfu?? 
ir doma iegadaties  1998-1999g 156 alfu no sakuma doma bija par dizeli bet pec tam mani servisa chali nobaidija teica ka labak nem benzinieku nu tad man vajadzetu tadu videjas klases auto 2.0 vai 1.8 dzinejiem gribets visu uzinat par sho masinu, ka ar rezerves daljam latvija un kada butu sakariga cena par normala stavokli esosu auto un vel gribetu zinat lielakas alfas problemas, kur labak to pirkt vest no vacijas vai no lietuvas jo pastijos ipashi lielas izveles latvija.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
te principaa ir viss, ko vajadzetu zinaat peerkot 156. kur pirkt? es teiktu- vaacijaa, vislabaak vaacijas dienvidos, kur nav sniega un saals, vieniigais celju segums ir asfalts Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vai vislabaak Itaalijaa. man ir bijusi laba pieredze ar mashiinu, kas naaca no shii autosalona

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: kas jaskatas iegadajoties alfu?? 
maksys rakstīja:
ir doma iegadaties  1998-1999g 156 alfu no sakuma doma bija par dizeli bet pec tam mani servisa chali nobaidija teica ka labak nem benzinieku nu tad man vajadzetu tadu videjas klases auto 2.0 vai 1.8 dzinejiem gribets visu uzinat par sho masinu, ka ar rezerves daljam latvija un kada butu sakariga cena par normala stavokli esosu auto un vel gribetu zinat lielakas alfas problemas, kur labak to pirkt vest no vacijas vai no lietuvas jo pastijos ipashi lielas izveles latvija.


Pasēdi 5 minūtes pie mašīnas ārpusē, paklausies, ka dara apgriezieni tukšgaitā. Es tam pērkot lielu uzmanību nepievērsu, bet nu minimālas svārstības beigās noveda pie svārstību amplitūdas 1000 rpm robežās un nost slāpšanas, un beidzās ar tīri tā neko ieguldījumiem. Pieņemu, ka no tā ir iespējams arī izbēgt. Jebšu meklē auto, kam jau ir nomainītas sveces, gaisa mērītājs, tukšgaitas vārsts, variators (manējam bija saplīsis korpuss) (tikai nesaprotu kāpēc gan kāds tādu mašīnu gribētu pārdot)  Very Happy Very Happy   P.S. tik un tā man tā mašīna čo ta neiet uzrāvienos tā kā būtu jāiet 144 zs. toties to visu atsver viss pārējais braukšanas priks Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Shobriid braucu ar auto no shejieneshttp://www.moser-fiat.com/neu/eng2005/index.htm
Ar nomainiitu gaisa meeriitaaju, 4/5 ritoshaas daljas utt. un... paardodu!  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu tad uz ko ir jāskatās, čekojot 156tās dīzeļvagonu? Cerību par ādu esmu atmetis, beidzot mēģināšu sarunāt un apskatīties šo eksemplāru


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu tak. Vai nu pirmo auto peerc.  Shocked
Klausamies vai negrab. Klausamies, vai dieselpowerz paarliecinoshi neklakshkj. Skatamies vai peec pamatiigas ruchkaa iebeershanas nekuup Ikarusa duuminsh no auspuffa. Nu taa. Kaa jebkuram auto nu Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vinalga auto meklēšana / izvēle ir viens frustrējošs pasāciens.

Biju to vagonu skatīties. Nekad nebiju redzējis tik mazu bagažnieku Very Happy pat Pļaviņa kvatru epopejas upuriem bija lielāki Very Happy

Salons - vidēji nolietots Razz virsbūve vidēji apskrāpēta, bet tas nu tā. 190 000, servisenes nav.

Pamatīga vibrācija (librai točna tāda nebija - lai gan motors tāds pats), turklāt uzgāzējot nebija foršais dīzeļa rēciens, bet gan kaut kas aizsmacis.

Maģis uzreiz atdodams Edc, vai palaidniekam, vai kam tur vajadzēja (kasetnieks)

Turklāt jautrā tērcītē no motortelpas vadītāja kāju rajonā tecēja... kaut kas bezkrāsains (tosols?)

tālūk.
Tākā šito - atlikt.

Rītdien palūrēšu vienu izteikti labu dīzeļsedanu, kas pie Sašas arfilā stāv. Moš kāds no jums zin? Zils 2.4 JTD ar ādu...


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tas ka vagonam baga]znieks mazāks kā sedanam jau ir zināma lieta


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vopshem jaskatas pardevejam acis!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
tas ka vagonam baga]znieks mazāks kā sedanam jau ir zināma lieta

da tur bagažnieka vispār nav. Bija ideja par vagonu, lai var bērnu ratus neizjauktā veidā iemest, bet tur imo viņi pat izjaukti nelien! Smile

156tai var atmest atzveltni pakaļējo? Es zinu ka dažām 155 var, bet tā ir tāda samērā reta opcija...



Pēdējoreiz rediģējis smic Wed Aug 02, 2006 6:17 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs par alfu. 
Tu ieraugi mašīnu un saproti-TĀ IR VIŅA! Un viss.paliek tikai jau vienoties par cenu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: par alfu. 
dzintis rakstīja:
Tu ieraugi mašīnu un saproti-TĀ IR VIŅA! Un viss.paliek tikai jau vienoties par cenu.

ekzektlī Wink


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
156 pakaļējie sēdekļi uz priekšu negāžas, un tas ir darīts speciāli !!!!!!!!!!, lai patiprinātu virsbūves izturību pret vērpi, vagonam (pakaļējie sēdekļi nolaižas) ir speciāli pastiprināta virsbūve, sakarā ar ko viņš ir smagāks par kādiem 100 kg


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Beidzot redzēju 156, kas man patīk Wink tur bija viss kā vajag - koks āda alpina bose un nebija kur piesieties. Tā kā domāju, ka uz aromu būs jauns braucamais Wink

Tagad sēžu kā uz adatām un kamēr aclēgas nebūs kabatā, sirdsmiers zaudēts.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database