Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Domāju iegādāties 156 Sportwagon
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Domāju iegādāties 156 Sportwagon 
Laba diena, cienījamie Alfu fani!

Situācija sekojoša. Gatavojos apgreidot sievas Prelude V. Gadījums jau protams klasiskais - vajag smuku, ātru, automātu. Esmu uzlicis aci uz Alfa 156 Sportwagon Selespeed (2000+ gada ražojumu). Ar smukumu viss, protams, alfai ir kārtībā, ar ātrumu arī itkā ir ok... Lielākais jautājums ir par Selespeed. Esmu braucis tikai ar manuālo alfu (tiesa vecu), ļoti labprāt pamēģinātu Selespeed darbībā.

Laipni gaidīšu kādu jauku atsauksmi, piedāvājumus iegādāties, vai arī laipnu piedāvājumu pamēģināt selespeed Smile

PM vai piecis@inbox.lv

Cerams, ka drīz pievienošos alfistiem Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja interesee 1/2 gadu vecs distinctive wagons ar selespeed par ~24k EUR, tad laipni luudzam shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Laikam šoreiz tik jaunu nē... diemžēl Sad Uzturēt 2 jaunas mašīnas ir diezgan problemātiski ...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pieci rakstīja:
Laikam šoreiz tik jaunu nē... diemžēl Sad Uzturēt 2 jaunas mašīnas ir diezgan problemātiski ...



Shitam nu es negribeetu piekrist! Manupraat divas jaunas uzturet vareetu buut mazliet leetaak kaa divas pabrauktas!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu ja par to otro nav jāmaksā nekādi līzingi... tad laikam gan sanāk lētāk Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ko leetaak uztureet, lai katrs pats reekjina. par pabrauktas 156 izmksaam aptuvenu nojausmu var ieguut palasot sho pashu forumu. Selespeedam izteiktu vainu, probleemu nav. es skatiitos uz 02~03 gada wagonu jau ar jauno salonu, selespeeds uz laapstinjaam nevis pogaam uz stuures, bet veel bez facelifta. kur taadu dabuut?

lietuvaa 2 gabali pa leeto
http://www.autoplius.lt/pirkejams/skelbimas?type=lengvieji&id=1016688
http://www.autoplius.lt/pirkejams/skelbimas?type=lengvieji&id=1091060

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://www.autoplius.lt/pirkejams/skelbimas?type=lengvieji&id=1091060[/quote]

Shis ir diezgan interesants piedāvājums! Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pratigais rakstīja:
http://www.autoplius.lt/pirkejams/skelbimas?type=lengvieji&id=1091060

Shis ir diezgan interesants piedāvājums! Laughing


njaa shito es ar taa noskatiijos, ka vareetu njemt njegljadja, melns, sarkana aada, selespeeds, xenons, bose, viss, ko vien var veeleeties. paturam paaris k eur praataa katram gadiijumam un riskeejam! sliktaakaa gadiijumaa var iebersties uz dzineeja vai kaarbas remontu, vai shkjiibu virsbuuvi, bet pat to saremonteejot gala cipars buus tiiri draudziigs.

lai peec iespeejas minimizeetu iebershanaas iespeeju Lietuvaa ir oficiaals Alfa Romeo diileris, kur mashiinu notesteet. ir tur arii savs cilveeks, ja kas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Elbee, paldies par linkiem. Vairāk gan bija doma iegādāties Vācijā, vai arī ja paveiktos, tad LV.

Bet par tām izmaksām... Atmetam degvielu, kas ir ceteris paribus šajā gadījumā... Mēnesī = ~200+ Ls līzings + ~ 10 Ls starpība kasko + ~ 30 Ls servisa izmaksas jaunam auto = ~ 250 Ls. Nu ja kāds mani pārliecinās, ka lietota alfa izmaksā tādu summu, tad viennozīmīgi izvēlēšos citu auto! Un tā kā alfa tiek plānota kā otrā mašīna, tad īpaši nesatraucos, ka šad tad nāksies to atstāt servisā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pieci rakstīja:
Elbee, paldies par linkiem. Vairāk gan bija doma iegādāties Vācijā, vai arī ja paveiktos, tad LV.

Bet par tām izmaksām... Atmetam degvielu, kas ir ceteris paribus šajā gadījumā... Mēnesī = ~200+ Ls līzings + ~ 10 Ls starpība kasko + ~ 30 Ls servisa izmaksas jaunam auto = ~ 250 Ls. Nu ja kāds mani pārliecinās, ka lietota alfa izmaksā tādu summu, tad viennozīmīgi izvēlēšos citu auto! Un tā kā alfa tiek plānota kā otrā mašīna, tad īpaši nesatraucos, ka šad tad nāksies to atstāt servisā.


neko nesapratu  Question


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu kā, elementāri Smile
Tā kā lietotu alfu pirkšu bez līzinga, attiecīgi līzinga maksājumi atkrīt. Un 200 ls mēnesī ir jau pietiekošs arguments mašīnai, kas izskatās gandrīz kā jauna Smile. Kasko jaunai ir apmēram ir par 100-150 ls dārgāks uz gadu. Jaunam auto servisa izmaksas ir kādi 500 eur/gadā (Mazda6 man sanāk apmēram 750 eur/gadā - eļļas, apkopes, visādi citādi pribambasi).

Vāčos esmu noskatījis kaut ko šādu:
http://www.mobile.de/SIDL5g9zT9iaSA9lur2G6PXPg-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11Iindex_cgiJ1168959715A1Iindex_cgiD1100CCarX-t-vctpLtt~BmPA1A1B20B29%81b-t-vCaMiMkMoQuSeUnVb_X_Y_x_ygesO~BSRA6D1100A9C900JsportwagonBGNCPKWA0HinPublicA2A0A0A0IAutomatikA0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=4&id=11111111241273836&

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vaacija ir taalu un daargi, saliidzinot ar lietuvu. un muusu ljaudis nav moraali gatavi maksaat ashpadsmit tuukstoshus par Alfu

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pieci rakstīja:
Nu kā, elementāri Smile
Tā kā lietotu alfu pirkšu bez līzinga, attiecīgi līzinga maksājumi atkrīt. Un 200 ls mēnesī ir jau pietiekošs arguments mašīnai, kas izskatās gandrīz kā jauna Smile. Kasko jaunai ir apmēram ir par 100-150 ls dārgāks uz gadu. Jaunam auto servisa izmaksas ir kādi 500 eur/gadā (Mazda6 man sanāk apmēram 750 eur/gadā - eļļas, apkopes, visādi citādi pribambasi).

Vāčos esmu noskatījis kaut ko šādu:
http://www.mobile.de/SIDL5g9zT9iaSA9lur2G6PXPg-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11Iindex_cgiJ1168959715A1Iindex_cgiD1100CCarX-t-vctpLtt~BmPA1A1B20B29%81b-t-vCaMiMkMoQuSeUnVb_X_Y_x_ygesO~BSRA6D1100A9C900JsportwagonBGNCPKWA0HinPublicA2A0A0A0IAutomatikA0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=4&id=11111111241273836&


hmm vai nav dīvaini, ka ir sportpack mellie pulksteņi, bet sliekšņu ta nav..... tas tapēc, ka SW?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
Pieci rakstīja:
Nu kā, elementāri Smile
Tā kā lietotu alfu pirkšu bez līzinga, attiecīgi līzinga maksājumi atkrīt. Un 200 ls mēnesī ir jau pietiekošs arguments mašīnai, kas izskatās gandrīz kā jauna Smile. Kasko jaunai ir apmēram ir par 100-150 ls dārgāks uz gadu. Jaunam auto servisa izmaksas ir kādi 500 eur/gadā (Mazda6 man sanāk apmēram 750 eur/gadā - eļļas, apkopes, visādi citādi pribambasi).

Vāčos esmu noskatījis kaut ko šādu:
http://www.mobile.de/SIDL5g9zT9iaSA9lur2G6PXPg-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11Iindex_cgiJ1168959715A1Iindex_cgiD1100CCarX-t-vctpLtt~BmPA1A1B20B29%81b-t-vCaMiMkMoQuSeUnVb_X_Y_x_ygesO~BSRA6D1100A9C900JsportwagonBGNCPKWA0HinPublicA2A0A0A0IAutomatikA0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=4&id=11111111241273836&


hmm vai nav dīvaini, ka ir sportpack mellie pulksteņi, bet sliekšņu ta nav..... tas tapēc, ka SW?


dzineejs mainiits, salons vecais tb mashiina reaali razhota buus kaut kad 2001. gada viduu, regjistreeta 2002.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pēc pieredzes jebkura lietota auto uzturēšana labā stāvoklī vidēji sanāk 100Ls mēnesī, šis cipars gan var ievērojami mainīties, iespējams, ka tie būs 2 remonti gadā - siksnas (300 Ls ) + riepas (400), bet vidēji tā sanāks.
Bet ja auto būs pārdošanā tādēl, ka iepriekšējā servisa apmeklējuma laikā saimniekam pateikuši, ka būtu  jāmaina sajūgs, siksnas, bremžu diski (+kluči) augšējās šaras un būtu vēlams arī stabilizatora bukses un vēl lambda zonde.
Tad iepazīšanās ar AR būs ļoti nepatīkama.
Par nožēlu Alfām (156 un 166) ir ļoti izteikts 100 000 km sindroms
Līdz ar to nonākam pie iepriekš piesauktā -
ALFA JĀPĒRK LABĀKĀ , KO TIRGŪ VAR ATRAST UN MAKSIMĀLI JĀKAULĒJAS (pat par gabarīta lampiņu, jo pats to skuju apmainīsi )
Un vispār jāpadomā vai neņemt labāk tomēr jaunu Škodu op. lizingā ikdienai un šo svētdienām
http://www.mobile.de/SIDRueazVZLdqMFE5VgSlc86A-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11Iindex_cgiJ1168964308A1Iindex_cgiD1100CCarX-t-vctpLtt~BmPA1A1B20B11%81M-t-vCaMiMkQuRDSeUnVb_X_Y_x_y~BSRA6D1100B19C900BGND1980CPKWA0HinPublicA2A0A0A0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=1&id=11111111239743171&


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database