Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Par un ap CELINIEKIEM!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
155 vai 146 tomeer?


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
155 vai 146 tomeer?


146. nedomaaju gan, ka vinjsh te kaut ko komentees. varbuut vieniigi pie kaadas picas vai alinja naakamjaa AROMA Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Oga rakstīja:
155 vai 146 tomeer?


146. nedomaaju gan, ka vinjsh te kaut ko komentees. varbuut vieniigi pie kaadas picas vai alinja naakamjaa AROMA Wink


žēl, man jau liekas ka kautkādas kļūdas, pielaides utml. nav nekāda slepena info.....bet nu ok, pofig.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ko cepaties ar tam kljudam... ta matematika ir gauzam vienkarsha ka 2*2=5...Smile

Bija reiz "veca parauga" radari..., kam bija tie +/- 5% (vai ari 7% Rolling Eyes  ), ko ari protokolaa raksta, ka tevi panjemushi ar tadu un tadu radaru, kam pec instrukcijas ir tada un tada kluda...
Pedejaa laikaa arvien biezak ir redzeti un diemzel ari ir nacies parliecinaties par radariem, kam kluda nav vispar, vai ir tikai 1%... parasti tie ir t.s. "videoradari", kas iemonteti skaistos CP automobiljos. Ja tevi panjem ar shadu, tad nekadas "atlaides"...Sad

Un nevienaa protokaalaa veel neesmu redzejis, ka tiktu fiksetas tavas riepas, to nodilums vai veel kadi raaadiitaaji... taatad CP pilniigi un galigi nekrata cik rada tavs spidometrs parkapuma briidii, ja tev trosiite parplisusi un tas nerada neko, tikvaitaa soda punktinjus sapelnisi...

stavosham radaram ir pavisam vienkarshi, tas izsauj un mera laika spridi kamer signals atnak atpakalj, pie kam tiek shauti 2 stari ar fiksetu intervalu, tadejadi iegustam merijumu. Biskji sarezgjiitaak ir ar kustigu radaru (iemontets auto). shitais verkjis shos pashus merijumus veel piekorigjee ar pasha radara parvietoshanas atrumu.
Un es gan nedomaju ka CP tagadinjaas pats njem un klabina radaraa iekshaa vinja parvietoshanas atrumu. lai varetu piekorigjeet. taksh shto kljuudas var minimizeet pat ljoti.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cik ir sanācis ar to saskarties, pat tie 7% kljudas radari rada to pašu, ko redzu spidometrā, kad ieraugu onkuli ar fēnveidīgu uzparikti rokās Smile


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bet neiet jau runa par riepaam, bet gan par to ka reāli tu nevari pārbaudīt cik pareizs ir tavs spidometrs un tādēļ nezinu vai ir kaut kur rakstīts vai nē, bet dzirdējis no amatpersonām presē gan esmu, ka tie procentiņi veidojas no abu pušu kļūdām.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
muuris rakstīja:
Bet neiet jau runa par riepaam, bet gan par to ka reāli tu nevari pārbaudīt cik pareizs ir tavs spidometrs un tādēļ nezinu vai ir kaut kur rakstīts vai nē, bet dzirdējis no amatpersonām presē gan esmu, ka tie procentiņi veidojas no abu pušu kļūdām.


kā nevaru? paņemu GPS un pārbaudu. saki kur es dzirdējis, neticu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
da kaada tur starpiiba +5 vai -7. paarkaapi, maksaa. man nekad CP nav teikushi vairaak kaa raadiijis spidometrs, parasti ir pat par kaadiem 5~10km mazaak.

btw kaadam nevajag Whistler Pro58. slinkums vilkt vadus un taa tas verkjis meetajas bagazhniekaa bez iipasha pielietojuma. pa kaut kaadu videejo tirgus cenu - iipashaa drauga atlaide vareetu ievietot kaadaa citaa bagaazhniekaa pameetaaties. njem visus latvijas radarus, lieki netrokshnjo, normaals leetaa gala aparaats.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
da kaada tur starpiiba +5 vai -7. paarkaapi, maksaa. man nekad CP nav teikushi vairaak kaa raadiijis spidometrs, parasti ir pat par kaadiem 5~10km mazaak.

btw kaadam nevajag Whistler Pro58. slinkums vilkt vadus un taa tas verkjis meetajas bagazhniekaa bez iipasha pielietojuma. pa kaut kaadu videejo tirgus cenu - iipashaa drauga atlaide vareetu ievietot kaadaa citaa bagaazhniekaa pameetaaties. njem visus latvijas radarus, lieki netrokshnjo, normaals leetaa gala aparaats.

cik naudiņas gribi????????????

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nez, latvinjaa shitaam mantaam ir pilniigi nesaprotamas cenas, viens prasa 200ls, cits 90. ebay taadus pa ~50ls tirgo + ~10ls piegade.  pa tik pat njemsi?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pirms kaadiem gadien diviem ments panjeema auto uz aatrumu. Saka ka aatrums taads un taads un paraada man to meeriijumu. Izraadaas ka tur cipars lielaaks nekaa protokolaa ierakstiic. Tieshi par 5%.Vinjam bija stalker. Patiikami.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
nez, latvinjaa shitaam mantaam ir pilniigi nesaprotamas cenas, viens prasa 200ls, cits 90. ebay taadus pa ~50ls tirgo + ~10ls piegade.  pa tik pat njemsi?

Hmmm.Bikapdomāšos kas un kā,via maz vajag un ja kas tad došu ziņu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bet ja nopietnāk par tām riepām...... kā tur īsti ir??? ja man ir paredzētas 15'' a man stāv 17'' kāda tad man kļūda ir??? man spidometrs rādīs vairāk vai mazāk?? un apm par cik?? Confused  Confused  Question

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
www.riepuserviss.lv

labajā pusē meklē kalkulatoru.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
laneks.lv lapā bija kaut kur riepu kalkulators. Tur varēja parēķināt par cik kas mainās. Bet parasti uzliekot lielākus diskus, riepas augstums samazinās un grabēšana salonā paielinās  Twisted Evil

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database