Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
ALFA ROMEO 159 2.4 nelec
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs ALFA ROMEO 159 2.4 nelec 
HELP!!
Šorīt mans 2.4 dīzeļspēks izdomāja nestartēties.
Ieliekot atslēgu panelis iedegās, parāda ka uzsilst kvēlsveces, nospiežu bremzi sajūgu un start pogu noskan relejs --> bet starteris negriež.
Degviela ir (nestes dīzelis puse bākas), akumulātors uzlādēts.

Man paniski skriet uz veikalu pēc jauna startera vai ir vēl lietas ko pārbaudīt??

Iepriekš visos lielajos mīnusos leca bez problēmām, iepriekšējais īpašnieks pie pārdošanas apgalvoja ka dpf ir izņemts un izprogrammēts, bet paziņojums par dpf izdedzināšanu deg. Nebraukāju sēņojot, tā kā trubām jābūt gana tīrām.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: ALFA ROMEO 159 2.4 nelec 
EvilEye rakstīja:
HELP!!
 nospiežu bremzi sajūgu un start pogu noskan relejs --> bet starteris negriež.


pēc pogas nospiešanas viss izdziest? kad problēmas ar klemmēm, tad parasti viss izdziest nekādas skaņas, kustības neseko. bet parasti pēc klemju sataisīšanas arī aķi vismaz jāuzlādē kārtīgi. manuprāt, jāsāk ar klemmēm, akumulatoru,  un tikai tad starteris.

varbūt kāds spečuks zinās vairāk, varbūt tur kāda aizsardzība, bet, manuprāt, ar degvielu un pārējo tam nekāda sakara.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man bija sekojoši, nospied starta pogu ( ar ieliktu atslēgu ), nekas nenotiek ( neatceros par to releju, baigi neklausījos ), katrā ziņā panelis nedzisa. Pārgāja pāri visiem masas savienojumiem un šeku-reku starteris atkal sāka strādāt ( un pat daudz jestrāk griezt ) Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paldies par ieteikumiem, vakarā būs jāpamēģina pārbaudīt visi kontakti un masas ir vietā.. Jau pasēju salasīties internetā par beigtiem kloķenes devējiem un beigtiem starteriem.. Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Varbūt kāds var pateikt kurus vadus paraustīt ārā auksti un pirksti salst lai ārā visus vadus rakstītu.. Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Gangamstyle rakstīja:
Lūk kā remontē savu alfu tipiskais alfas īpašnieks. Smile

Tā vietā, lai mašīnu nogādātu pie ficukiem, kapeikdrāte ziliem nagiem ir gatavs "raustīt" vadus pie -10 grādiem. Smile


Es saprotu ka tev abas ir kreisās un piedevām aug no dirsas laikam (spriežot pēc taviem komentāriem visur)..
Visas savas mašīnas esmu pats skrūvējis un nav bijušas nekādas problēmas, tā kā šo mašīnu esmu nesen nopircis, nepārzinu viņu vēl. Bet noteikti pats atrisināšu problēmu, jo man atšķirībā no tevis apstājosties nekurienes vidū, nebūs jākrīt panikā un es pats varēšu sataisīt mazus novēršamus defektus. Protams es saprotu ka tādiem kā tev (mūsdienu janatne ķipa), ir iemācīts tikai ka ja kkas nestrādā, tad izmet un nopērc jaunu vietā (citi gan nav tik tizli un iemācās sataisīt paši)..

Jebkurā gadījumā droši vari paturēt savas abas kreisās nost no klaviatūras, ja reiz tālāk par diršanu izauksmes ziņā neesi ticis..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Gangamstyle rakstīja:
Ar Alfu jau nemaz nevar aizbraukt uz nekurieni. Stipri šaubos vai tā parodija aizbrauks stipri tālāk par evakuatoru.

Alfai tas starteris ir stipri līdzīgs citiem auto.


Vajadzētu sākt ar sprieguma paamērīšanu uz akumulatora spailēm. Multimetrs tev, meistar, ir?


Jā protams ka man ir multimetrs, jau nomērīts --> šobrīd meklēju kura masa varētu būt vie vainas, vai kurš kontakts (ja protams tas nav pats starteris kas izbeidzis savu dzīvi)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
12,5 ja atmiņa neviļ..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Gangamstyle rakstīja:
Kā sokās? Miskkaste rūc.?


Sokas labi, alfu piedarbināt izdevās pēc startera motivācijas ar metāla trubu.. Very Happy Jau pasūtīju jaunu starteri..

Par miskastes rūkšanu tev gan jāgriežas pie atkritumu apsaimniekotājiem..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
šits man vienmēr paticis, ka sterteri sāk strādāt, pēc iekaustīšanas SmileSmileSmile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
šits man vienmēr paticis, ka sterteri sāk strādāt, pēc iekaustīšanas SmileSmileSmile


Viņiem vnk vajag motivāciju kad sāk izlaisties.. Very Happy

Starteris nomainīts un šorīt starts bez problēmām..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database