Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
ALFA ROMEO 159 2.4 stūres pastiprinātājs.
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs ALFA ROMEO 159 2.4 stūres pastiprinātājs. 
Pērku alfa romeo 159 2.4 dīzeļspēka stūres pastiprinātāju līdz 100 eur..
PM vai 2912seši222

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: ALFA ROMEO 159 2.4 stūres pastiprinātājs. 
EvilEye rakstīja:
Pērku alfa romeo 159 2.4 dīzeļspēka stūres pastiprinātāju līdz 100 eur..
PM vai 2912seši222


EvilEye rakstīja:
Tak tepat leišos ir https://www.xdalys.lt/en/20885813 tik vajag izmantot iespēju ka šodien internets valstī ir un pameklēt.. Very Happy


naac


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: ALFA ROMEO 159 2.4 stūres pastiprinātājs. 
elbee rakstīja:
EvilEye rakstīja:
Pērku alfa romeo 159 2.4 dīzeļspēka stūres pastiprinātāju līdz 100 eur..
PM vai 2912seši222


EvilEye rakstīja:
Tak tepat leišos ir https://www.xdalys.lt/en/20885813 tik vajag izmantot iespēju ka šodien internets valstī ir un pameklēt.. Very Happy


naac


Nja, jau jūtu ka autoficina piedāvās pa 200 lietotu, kaut gan jaunu bosch var pa 213 nopirkt.. Very Happy

Tas tāpat kā stures pastiprinātāja trubu piedāvāja lietotu bez garantijas pa 170, kaut jaunu var pa 230 orģinālo nopirkt.. Very Happy

Pa bagažnieka pārvalku ar bija bomba.. Very Happy prasija 150.. Very Happy man no itālijas ar visu sūtīšanu sanāca 65 eur.. Very Happy


_________________
Braucu ar priekšpiedziņas Golf mk1, pilnpiedziņas 159 sw un dirsas piedziņas e46.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: ALFA ROMEO 159 2.4 stūres pastiprinātājs. 
EvilEye rakstīja:
elbee rakstīja:
EvilEye rakstīja:
Pērku alfa romeo 159 2.4 dīzeļspēka stūres pastiprinātāju līdz 100 eur..
PM vai 2912seši222


EvilEye rakstīja:
Tak tepat leišos ir https://www.xdalys.lt/en/20885813 tik vajag izmantot iespēju ka šodien internets valstī ir un pameklēt.. Very Happy


naac


Nja, jau jūtu ka autoficina piedāvās pa 200 lietotu, kaut gan jaunu bosch var pa 213 nopirkt.. Very Happy

Tas tāpat kā stures pastiprinātāja trubu piedāvāja lietotu bez garantijas pa 170, kaut jaunu var pa 230 orģinālo nopirkt.. Very Happy

Pa bagažnieka pārvalku ar bija bomba.. Very Happy prasija 150.. Very Happy man no itālijas ar visu sūtīšanu sanāca 65 eur.. Very Happy


Sito es neaprotu.... te brauc pie dilera remonteties un tur viss labi, te atkal grib samainit vienu lietotu sukni prec citu tadupasu lietotu?
Pec menesa atkal bus ieraksts ka mekle sukni un ieprieksejais pardevejs redz pardevis sliktu nolietotu l gejs

Ja jau esi atradis interneta tik leti jaunu. Uzliec un aizmirsti par so problemu...


_________________
Mūsu klienti brauc! http://auto-apkopes-serviss.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
1. Kur ir problēma ka dodos pie dīlera remontēt savu auto?

2. Pirmo reizi meklēju sūki, ne jau tādēļ ka mans beigts, bet kādam citam projektam kuram pēc stiprinājuma atbilst.. Very Happy

3. Esmu tik dusmīgs ka lietotas alfa 159 detaļas pārdod par maseratī cenām, kaut gan pārdošanas apjoms ir līdzvērtīgs ar to pašu volvo v70 eiropā..

4. Nu ļoti žēl ka man ir pieejama ape un intercar.. Very Happy


_________________
Braucu ar priekšpiedziņas Golf mk1, pilnpiedziņas 159 sw un dirsas piedziņas e46.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
EvilEye rakstīja:
1. Kur ir problēma ka dodos pie dīlera remontēt savu auto?

2. Pirmo reizi meklēju sūki, ne jau tādēļ ka mans beigts, bet kādam citam projektam kuram pēc stiprinājuma atbilst.. Very Happy

3. Esmu tik dusmīgs ka lietotas alfa 159 detaļas pārdod par maseratī cenām, kaut gan pārdošanas apjoms ir līdzvērtīgs ar to pašu volvo v70 eiropā..

4. Nu ļoti žēl ka man ir pieejama ape un intercar.. Very Happy


Ja godīgi, pilnībā nesaprotu nostāju. Ir brīvais tirgus. Ir dažādi piedāvājumi ar dažādām cenām.
Katram ir tiesības izvēlēties, viņaprāt, visatbilstošāko pēc personīgajiem kritērijiem. Savukārt, pārdevējam arī ir tiesības uzlikt tādu cenu, kas viņam šķiet adekvāta vai vēlama. Nebūs pircēju par tādu cenu - nepārdos, cena būs izrādījusies adekvāta - pārdos, vienkārši kā 2x2. Parasti cena nostājās tur, kur sastopās pieprasījuma un piedāvājuma līknes.

Kliegt, ka vienam ir pārāk dārgi, ja var citur atrast un nopirkt lētāk vai, samaksājot dārgāk, iegūt labāku cenas/kvalitātātes attiecību, manuprāt, ir visai stulbi. Dodies tur, kur, tavuprāt, attiecība cena/kvalitāte vai citi, pašam vien zināmi un svarīgi, kritēriji, vislabāk apmierina un pērc! naac

Neviens tak nespiež pirkt tur, kur nepatīk, negribas vai šķiet par dārgu!  Rolling Eyes



Pēdējoreiz rediģējis palaidniex Fri Oct 05, 2018 9:19 am; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
EvilEye rakstīja:
1. Kur ir problēma ka dodos pie dīlera remontēt savu auto?

2. Pirmo reizi meklēju sūki, ne jau tādēļ ka mans beigts, bet kādam citam projektam kuram pēc stiprinājuma atbilst.. Very Happy

3. Esmu tik dusmīgs ka lietotas alfa 159 detaļas pārdod par maseratī cenām, kaut gan pārdošanas apjoms ir līdzvērtīgs ar to pašu volvo v70 eiropā..

4. Nu ļoti žēl ka man ir pieejama ape un intercar.. Very Happy


Problēmas nav, es tikai Tev no blakus topika iekopēju norādi, kur Lietuvā var dabūt lietotas detaļas par labu cenu. Ja Tev ir iespēja iegādāties auto rezerves daļas par vaiurumtirdzniecības cenu, tad Tev ir ļoti paveicies, izmanto to. Par cik tad, Tavuprāt, būtu jāpārdod to sūkni, kura vairumcena ir 213eur, autofficinai? Tā lai piekopjot šādu biznesa modeli varētu samaksāt telpu īri, komunālos maksājumus, algas darbiniekiem, grāmatvedim? Samaksāt nodokļus, izpildīt darba drošibas, ugunsdrošības, vides dienesta prasības utt. 0?

PS: Par Volvo V70 nesapratu. Latvijā lietotu 159 detaļu pārdošanas apjoms ir kā Eiropā Volvo V70? Latvijā ir reģistrētas 153 sedani un 143 Sportwagoni, kopa nepilni 300 mašīnu. Samērā ekskluzīvs klubiņš...


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Blakus topikā centos izpalīdzēt.. Very Happy Un laikam jau kādam neatļāvu noslaukt naudu.. Very Happy

Ficina, lai jaunu sūkni tirgo pa cik grib.. Very Happy Kaut gan uzskatu ka virs 400 jau būtu nepieklājīgi tirgot.. Bet tas nav mans bizness..

Vienīgais kas šo uztaisa ekskluzīvu ir domāšana ka mēs dzīvojam uz salas, nevis eiropā.. Dēļ maseratī cenām uz šīs "salas" nav arī vairāk alfas.. Un cilvēki pēč šādas politikas arī domā ka alfa ir skaista, loti dārga mašīna.. Kaut gan reālajā dzīvē alfas eiropā (saprotu ka grūti šo būs sagremot) ir tik pat cik volvo v70 un alfām lietotas detaļas tik uz salas ko sauc Latvija maksā gandīz kā jaunas. Ja uz šīs salas turpinās tirgot lietotas detaļas par kosmosu, sabiedrība turpinās izvairīties no alfu iegādes.

Runājot par pieprasījuma/piedāvājuma līkni.. Šai līknei ir vairāki punkti un nepareizi spēlājoties ar šo līkni jau ir iegūts pāris teikumus aprakstītais rezultāts (dzīvojam uz salas un lietotas detaļas maksā maseratī cenas), ja spēlētos savādāk, tad arī lietotas alfas būtu iespējams pārdot divu nedēļu laikā, nevis kā dažs labs tirgo sešus un vairāk mēnešus. Bet atkal, nav mans bizness.. Very Happy

Ps. alfai un opelim ir viens un tas pats 1.9 dīzeļspēks zem haubes.. Wink

Pps. Mēs varam šo bezjēdzīgo diskusiju turpināt ilgi un dikti, bet neredzu tam jēgu. Un pēkšņa detaļu cenu samazināšana vēl gadus trīs nepacels lietotu alfu tirzniecības apjomus, jo tauta runā ka alfa ir dārga.

Nu tad beidzot par tēmu.. Very Happy
Paldies visiem par uzmanību, esmu ieguvis kāroto lietoto stūres pastiprinātāju pa 85 eur..


_________________
Braucu ar priekšpiedziņas Golf mk1, pilnpiedziņas 159 sw un dirsas piedziņas e46.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
EvilEye rakstīja:


Ps. alfai un opelim ir viens un tas pats 1.9 dīzeļspēks zem haubes.. Wink

Pps. Mēs varam šo bezjēdzīgo diskusiju turpināt ilgi un dikti, bet neredzu tam jēgu. Un pēkšņa detaļu cenu samazināšana vēl gadus trīs nepacels lietotu alfu tirzniecības apjomus, jo tauta runā ka alfa ir dārga.


APSVEICU! Vari dabūt vēl kādus 5 šādus sūkņus par to pašu cenu? Cik laika iztērēji meklējumiem?

Mums jau viens arī mēģināja pierādīt, ka alfas dīzelis ir mēsls, jo opelim tas lūztot. Tā arī lekciju par to cik tie ir vienādi nesagaidījām. Smile
Ja jau Volvo detaļa ir lētāka - kas traucē to uzlikt uz tās Alfas? :ezelis:

Uzņēmums, kas uzņemas kaut kādu atbildību par lietotas detaļas piegādi, spēju strādāt, saderību utt. nevar taču strādāt filantropiskajā režīmā ar peļņu "0". Vispār jebkura uzņēmējdarbība ir saistīta ar vienu mērķi - pelnīt! Iedomājies tā sūkņa iepirkuma cenu apē vai intercar vai vēl labāk šo uzņēmumu piegādātāja iepirkuma cenu vai pašu detaļas tīro pašizmaksu rūpnīcā - Vispār ar sirdi var aiziet...
Privātais var atrast, kur iepirkt detaļu vislētāk, saņemt to un tad arī pats uzņemties uz sevi pilnu atbildību un izdevumus, lasi - palikt ar to detaļu savās rokās un iztērētiem 85 EUR, ja tā ir nestrādājoša vai nederoša.  Smile

Un kāds ir sakars lietotas detaļas cenu samazinājumam ar pašu markas ražotāju un tā dīlerservisu nesaistītā uzņēmumā Rolling Eyes , un kā tieši tas ietekmēs jaunu vai lietotu auto tirdzniecību?

Un jā - noteikti pozicionēta tirgus segmenta transportlīdzekļiem detaļas maksā ~vienādi. Kam dārgāk, kam lētāk, bet +/- vienādi. Ir dzirdēti baisi stāsti par dažu japāņu vai korejiešu riteņu rumbu gultņu agro un regulāro mirstību uz LV ceļiem un to kosmisjkajām cenām. Un? Tas tāpat neattur cilvēkus tos iegādāties. Patīkamu un reizē vispār nesalaužamu vai par kapeikām remontējamu mašīnu nav...

Iesaku pārdot to nožēlojamo AR lūzni, nopirkt vietā to foršo volvo vai opeli, vai vēl labāk fordu, tam droši vien visi remonti būs lētāki, plīsīs mazāk un nebūs jāmokās. naac


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Iztērēju aptuveni 20 min pēc darba piestājot vienā šrotā. Jo man vajadzēja ātri un Latvijā.. Ak vai, gribēju teikt uz salas.. Very Happy

Z19DTH no 09/2006 ir gandīz identiski, 939A2000 atšķirās tik apkare. Un man ir pilnībā vienalga par to cik labi vai slikti, jo salūzt var jebkurš.. Very Happy

Ja tev ir vēlma diskutēt par iepirkumiem, detaļu cenu veidošanos un visu pārējo -> Droši sesdien pie alus glāzes kādā bārā.. Vēlies runāt par servisu un kas nepieciešams lai viņš izdzīvotu -> Joprojām sesdien pie alus glāzes bārā. Tik no manas puses dzirdēsi par smagās tehnikas detaļām un servisu..

Palasot atpakaļ manu rakstīto, laikam izlaidi ka man viņš ir nepieciešams dēļ stiprinājumiem un nevienā brīdī es nejautāju ideālu lietotu, ko es pat uz savas AR nemaz netaisos likt.. Very Happy

Man tiešām jāskaidro tev ka cilvēki uz salas ko sauc Latvija kā vienu no kritērijiem vērtē lietotu rezerves daļu cenas?? Un jo lielāka cenā, jo mazāk pērk??

Zin kā, esmu braucis ar Fordu focus vairākiem, Škoda oktavia, Volvo v70 xc70 xc90, bmw e46, mk1 golf.. Tā kā vari man nestāstīt ar ko ir forši un lēti braukt.. Ja tev sagādā kādu nepatika tas ka braucu ar AR 159 -> tava problēma..

Neviens arī tevi nepiež man pārdot detaļas par cenām ko es vēlos.. Ja tu nevari man piedāvāt cenu ko vēlos, es varu nopirkt citur..


_________________
Braucu ar priekšpiedziņas Golf mk1, pilnpiedziņas 159 sw un dirsas piedziņas e46.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
EvilEye rakstīja:
Ficina, lai jaunu sūkni tirgo pa cik grib.. Very Happy Bet tas nav mans bizness..


super

Citāts:
Kaut gan reālajā dzīvē alfas eiropā (saprotu ka grūti šo būs sagremot) ir tik pat cik volvo v70


Shocked Ir kāds avots šiem datiem?

Citāts:
un alfām lietotas detaļas tik uz salas ko sauc Latvija maksā gandīz kā jaunas.


Parasti lietotu detaļu cenas rēķina kā 50% no jaunas oriģinālas. Vai tas ir Volvo vai Alfa, nav īpašas nozīmes. Un nevis 50% no Polijā atjaunota vairumcenas. Par Maserati detaļu cenām labāk nemaz nezināt, viņiem nav aftermarket detaļu kā tādu, tiai oriģināls, jauns vai lietots, balstiekārtu pārdod kompklektos nevis atsevišķi buksi vai vienu sviru, bet visu komplkektu! Quattroporte priekšējās balstiekārtas komplekts ~3000EUR, Ghibli visi četri bremžu diski un uzlikas ~2500EUR, 3200GT ūdenssūknis 900EUR... Ta ka salīdzinājums ar Alfu pavisam nevietā.


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
EvilEye rakstīja:
Tik no manas puses dzirdēsi par smagās tehnikas detaļām un servisu..


Taisni vai žēl ka man nav kāda kravinieka, kuram pie tevis servisā meklēt daļas...  Smile
Es tad zinātu, kur mani apkalpos pa lēto, bet jutīšos kā karalis. Smile


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Viens bija carsalesbase.com bet viņam nevarēja atsevišķi izdalīt pa modeļiem jo viņi te kopā rāda volvo otro ar trešo paaudzi un v70 ar xc70..

Otrs saits mājās saglabāts kur varēja atsevišķi pa paaudzēm un precīziem modeļiem dabūt info.


Bet kamēr tikšu līdz mājām vari paskatīties precīzāku sadalījumu pa volvo te https://www.media.volvocars.com/global/en-gb/corporate/sales-volumes?year=2007&month=9

Eu palaidni, nopērc labāk frontālo iekrāvēju vai damperi.. Wink Jo kravinieki un gaz man nav.. Very Happy


_________________
Braucu ar priekšpiedziņas Golf mk1, pilnpiedziņas 159 sw un dirsas piedziņas e46.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
EvilEye rakstīja:


Ja tev ir vēlma diskutēt par iepirkumiem, detaļu cenu veidošanos un visu pārējo -> Droši sesdien pie alus glāzes kādā bārā.. Vēlies runāt par servisu un kas nepieciešams lai viņš izdzīvotu -> Joprojām sesdien pie alus glāzes bārā. Tik no manas puses dzirdēsi par smagās tehnikas detaļām un servisu..



 Katra mēneša Pirmā trešdienā Laipni aicināts uz Alfisu kopāsanākšanu, kā reizi pie   aljons  vai kāda cita dzēeriena

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nepamet  Déjà vu Sajuta .... horse


_________________
Mūsu klienti brauc! http://auto-apkopes-serviss.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database