Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 110 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 108, 109, 110  Nākošais
Hokejs
Ko domā par hokeju?

Īstu vīru spēle, regulāri apmeklēju vietējās spēles, skatos NHL apskatus 17% 17% ( 5 )
Skatos PČ, pārējais viss neinteresē 62% 62% ( 18 )
Garlaicīga spēle. Nesaprotu, par ko tur būtu jājūt līdzi 13% 13% ( 4 )
Mammīt, ko viņi tur runā??? 6% 6% ( 2 )

Balsis pavisam : 29
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Hokejs 
Nutur... PČ tuvojas. Paskatīsimies, kā Alfistiem ar attieksmi pret citiem ziemas sporta veidiem Wink


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kādreiz fanoju.
Pārgāja...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mazliet intereseejos par autosportu, par paareejiem sportiem neko nezinu un zinaat negribu. aa, futbola vai regbija pasaules chempionaata speeles var paskatiities, ja galiigi nekaa cita nav ko dariit Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ar draugiem obligati skatos PČ speeles kuraas Latvijaspeelee... savaacamies vai nu pie kaada dziivoklii, vai arii mekleejam lielo ekraanu... kad bija riigaa lielais hokjis, uz vienu speeli biju aizgaajis... PČ ir forshi, bet skatiities tur NHL utt mani nepiespiest

a no citiem sportiem skatos ar LIELU interesi snukeru... nezinu kas tur taads mani piesaistiijis, bet patiik, ljoti Smile bet arii skatos tikai chempionatus utt kurus pa Eurosportu raada...
Veel keerlings patiik, WRC ralliju arii skatos, bet F1 gan ieniistu, jau gadiem neskatos, apnikaas... Un protams skatos olipmiskaas speeles, visas Smile



Pēdējoreiz rediģējis Pagaans Wed Jan 09, 2008 12:24 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
mazliet intereseejos par autosportu, par paareejiem sportiem neko nezinu un zinaat negribu. aa, futbola vai regbija pasaules chempionaata speeles var paskatiities, ja galiigi nekaa cita nav ko dariit Wink


+1
F1 skatos ar interesi. Ralliju arī iemācijušies baudāmi parādīt.
Futbols - tikai fināli.
Mākslas vingrošana, šahs vai matu ātraudzēšana - pilnīgi neinteresē.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kad ar Ivanaanu veel biezjaak satikaamies, tad man patika ieskriet, paskatiities kaa Latvijas Beerzs vai Riiga speelee. Tagad nekaadas emocijas sports vispaar nerada, kaut ar interesi sekoju liidzi STIenja Banjul Aafrikas iekarojumam.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...F1 un WRC skatos regulāri, kad sanāk WTCC, skatos arī SNOOKER... Embarassed hokejs tikai PČ + kāda atlases spēle, nepanesu bumbu spēles (basketbols, futbols, volejbols u.t.t.)... Very Happy


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vispār biju domājis runāt tikai par ledus hokeju, nevis par WRC, F1, snooker un sieviešu kērlingu c Bet nu labi. Pagaidām viedokļi visai līdzīgi Wink


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ieliku garlaiciigs. Nekaada interese skatiities kaa 10 vai cik tur viiri skaraida pakalj vienai mazai ripai, bumbai vai ovaalam gurkim... ja netiishaam uzleedzaas kanaals kur raada daamu pludmales voljuku, nu tad gan war paskatiities, vai tennis  Very Happy .
Man labaak patiik ideja pashiem kkur ziemaa paslidinaaties vai wasaraa bumbu diikii iespert aiwa . Iistaa "profesionaalju" liigaa  drink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Fans neesmu, respektīvi, taurē nepūšu un seju nemālēju  Razz  bet vispār hokejs interesē, eju dažreiz arī uz vietējām spēlēm, gan uz Samsung līgu (virslīgu), gan RAČ (tipa nākošā pēc spēka aiz virslīgas), gan uz NAHL (amatieri). Uz pēdējām divām gan vairāk tāpēc, ka draugi un paziņas tur spēlē. Cenšos apmeklēt arī augstāka līmeņa spēles (izlases pārbaudes spēles, Kontinentālo kausu, utt.). Esmu bijis arī klātienē uz vairākiem PČ un braucis līdzi "Rīgai 2000" uz Kontinentālo kausu Slovēnijā. Arī TV skatos, gan LAT čempionāta, gan RUS Superlīgas, gan NHL spēles, gan arī izlašu spēles. Īsāk sakot - patīk un interesē Smile



Pēdējoreiz rediģējis PZ Wed Jan 09, 2008 12:46 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hokejs - PČ, pārējos nav ko tur... vietējās spēlēs aizmigt var. Bez ripas dzēnāšanas WRC un WTCC. F1 pēdējos gadus bija izcili garlaicīga  Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a mana varianta nav Sad man interesētikai PČ un viss kas saistīts ar Latvijas izlasi, pārējais neinteresē, BET ziemā es pats bieži vien uzsēlēju kādā dīķī vai hallē ar draugiem... un tas man arī patīk  hammer  violent

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
skatos PCh, shad tad LCh, regulaari paskatos nahlu pa NASN.

P.S. Uz PCh laiku varu sabiidiit GH Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenja, būsi atkal D-pilī, paņem slidas un kļušku  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Labaak skeitu un nunchakus  shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 110 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 108, 109, 110  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database