Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Manuālās kārbas eļļas noplūde.
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Manuālās kārbas eļļas noplūde. 
Auto 147 1.6, bet kārbas līdzīgas arī citiem motoriem un modeļiem.

Bilde no interneta, jo man bez pacēlāja nesanāk tik smuki nobildēt visu apakšu.

Tek kārbas eļļa tajā vietā, kas apzīmēta ar sarkano līniju. Piles krājas tur, kura beidzas sarkanā līnija, kā arī slapjums uz kārbas korpusa veidojas uz motora pusi un notek arī pa kārbas apakšu. Apakšējā plaukta lielā bukse arī visa slapja.

Tur kur zilā līnija, tur netek un ir gandrīz sauss. Esmu drošs, ka netek neviens no pusasu blīvslēgiem un arī ieejošās vārpstas blīvslēgs.

Problēma pakāpeniski (uzreiz netecēja, jo vairāk brauc, jo vairāk tek) parādījās pēc motora izcelšanas un iecelšanas atpakaļ, izmantojot kārbu kā vienu no celšanas punktiem un noņemot kārbas gala motora stiprinājumu ar visām skrūvēm.

Man ir savas domas, kas tur varētu būt noticis un ko es esmu izdarījis nepareizi, ceļot motoru, bet gribu dzirdēt citu viedokli.
Vai kādam ir bijusi pieredze ar šādu eļļas tecēšanu? Kas par vainu un kā to risināt?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja eļļa tek starp 2 detaļām, tad jāatjauno blīvējums. Vai tas ir speciālais silikons, vai blīve. Ja blīvējums bija vecs, kas kanpi knapi turējis, ceļot izbeidzies pavisam.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paldies diviem foruma biedriem par atbildēm. Smile Manas aizdomas apstiprinājās. Tika sabojāts blīvējums. Lai salabotu nav jāņem nost kārbu. Pašam ar to ņemties nebija iespēju, atradu, kam uzticēt. Rīt jau kārba būs vesela.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database