Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Ziemas prieki
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man vispar ir Elan delis, jau gadus vismaz piecus, viss kruta yo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tātad vakar Riekstukalns.
1) kalns = mēsls. Bet tas jau bija paredzams.
2) 1h biļete (ar parasto "extension" par 20 min) 1 cilvēkam 4.50Ls. Diez kas nav.
3) slēpot joprojām, kā par brīnumu, mazliet protu aiwa
4) liekas, ka latvju pauguru reputāciju ir izredzes glābt vienīgi Svētajam kalnam un Ozolkalnam. Pēdējais tiks iemēģināts kaut kad... HVZ kad... Smile
5) arī meiteņu sniegadēlis nelien iekšā 159 bagažniekā. Tur pa diagonāli knapi lien onkulīša slēpju nūjas.  :dfghj:


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
man vispar ir Elan delis, jau gadus vismaz piecus, viss kruta yo


mana veca palodze ari ir ~ tik pat veca, un nekas, viss ka vaig. Es jau ari kadus 2 gadis vismaz perku jaunu deli... aizeju uz veici, izdicu atlaidi bezmas jau velku maku ara, tad izdomaju, ka japadoma lidz ritdienai, majas apsezos, "aprunajos" ar veco deli, secinu ka shis te vel ir gana kruts un tiek nolemts atlikt visu lidz nakamajam gadam.

bet shodiem pienjemu lemumu un kluvu par Ride ipasnieku. Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es vienmeer ar nelielu skaudiibu klausos, kad runaa par kalnu priekiem. es nekad neesmu braucis ar sleepeem vai deeli (ja neskaita veljas deeli agraa jauniibaa). bet lai mani iemaaciitu sleepot, jaabuut kilometriigam nobraucienam a'la daamaam un beerniem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nemīz, Trax! Ar slēpēm iemācīsim easy-peasy naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vienreiz muuzjaa esmu staaveejis golgaatas augshaa un skatiijies lejup - piedoshanu, man driizaak caureja piemetiisies kaa mani uz sleepeem uztuteetu. brrr....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
da labi. Pirms gada mani pirmoreiz muuzhaa uzlika uz kalnu sleepeem.
No saakuma likaas:"kaa tie atsaldeetie tur vispaar var tik smuki nobraukt no zhagarkalna?"
Tachu peec 0.5h treniņa pie trenera uz leezenaa kalninja, tad kādu 1h pa zhagarkalna abaam nogaazeem un jau uzstaadiitaas prasiibas:"Dajoš kko stāvāku!"
Tā kā ar slēpēm braukt jau nu točna ir īzī pīzī!


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
vienreiz muuzjaa esmu staaveejis golgaatas augshaa un skatiijies lejup - piedoshanu, man driizaak caureja piemetiisies kaa mani uz sleepeem uztuteetu. brrr....


Emmm... Golgāta nav tas patīkamākais, ar ko sākt c


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nee, nee - juus mani paarprataat - golgaata galiigi nav tas kalns, kur vispaar arii maaceedams sleepot liistu. es labaak pastaaveeshu malinjaa ar tejas kruuzi, labi?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
vienreiz muuzjaa esmu staaveejis golgaatas augshaa un skatiijies lejup - piedoshanu, man driizaak caureja piemetiisies kaa mani uz sleepeem uztuteetu. brrr....

Vot tieši tur es atceros savu pirmo reizi... uz slaloma slēpēm, protams.  piip  No kaut kāda puskalna plēsu zemē "taisnajā" - ātrums zajebis.. kaut kā tur jāpagriežas ar būtu, kā onkoļi televizorā to dara.. nu tad pagriezās ar.. slēpes pa gaisu, pilla mute ar sniegu un gandrīz pārlauzta kāja (iztikām ar KĀRTĪGU zilumu zem ceļa un punu pierē).  c emo  Doh!   Pēcāk jau sanāca ar biš labāk, kad sadrosmējos atkal uzkāpt uz slēpēm.  shura Vēl pēcāk tika noprovēts arī dēlis, bet nu kādi gadi 2 uz kalna nav kāpts. Toties savulaik biju skolas čempions distanču slēpošanā.  Laughing  laureats

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es biju chempions skolas distanchu sleepju lauzshanaa. viens paaris sezonaa bija ar garantiju un kaadaa otreshajaa reizee vairs neko neviens neteica, bet fizruks rekomendeeja vienkaarshi pastaigaaties Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pirmie soļi - vai tas ir dēlis vai slēpes - obligāti ar instruktoru - lai  pareizs pamats. tālāk jau kad pats māk pagriezt, var sākt klausīties gudro līdzbraucēju padomus, kas kā un ko darīt. un iemācīties to var JEBKURŠ. tā ka tikai jāsaņemas līdzaizbraukt Wink
ideāli, ka tagad arī krēsliņi ir pieejami, vismaz no dēļotāju skatpunkta - 85% no pirmās mācībdienas nepaiet stresā par to kā tikt augšā.


_________________
neko nevar skaidri zināt. atliek vienīgi mi-nēēt...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pirms gadiem diviem - trīs bijām (Oga, Elbee) uz kalna, tikai kā to sauca - neatceros, Bija viss ļoti O.K.
P.S. Ar slēpēm var ziloni iemācīt braukt un instruktoram naudu tērēt nav vērts. Ar dēli varbūt ir citādi, bet kā - zināt nemaz negribu Wink


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Baldone, Riekstukalns - trasese visas valja, dazas nedaudz izbraukatas, sadzitas kunkuljos, siniega dafiga un cilveku 150 reiezes vairak ka sniega... - ir debili stavet rinda un par to vel maksat

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vakar pēcpusdienā Žagarā sniegs labs, cilvēki nav. max rinda pie pacēlāja bij 3 cilvēki. kalns protams galīgi sux, kā visi iekš LV.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database