Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Akumulators 166 2.4 JTD cik amper/stundu vajag?
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Akumulators 166 2.4 JTD cik amper/stundu vajag? 
Akumulators 166 2.4 JTD cik amper/stundu vajag? Uk kur to nemt nedargi Smile Paldies

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Prasi jebkuram akjiishu tirgotaajam, lai dod Tev akji prieksh 166 2.4JTD. Nosauc gadu utml. un vinji piemeklees peec kataloga.
Es iesaku DETA. Pirkt Autofavoriitaa.
PS: turi gataviibaa kodu kartes - peec akjiisha mainjas noderees shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...vai piesledz kaut kadu akiti - kaut no urbjmashinas pa taisno uz vadiem - lai nepazustu tie barojosije 12V

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alsi rakstīja:
...vai piesledz kaut kadu akiti - kaut no urbjmashinas pa taisno uz vadiem - lai nepazustu tie barojosije 12V


 super


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Prasi jebkuram akjiishu tirgotaajam, lai dod Tev akji prieksh 166 2.4JTD. Nosauc gadu utml. un vinji piemeklees peec kataloga.
Es iesaku DETA. Pirkt Autofavoriitaa.
PS: turi gataviibaa kodu kartes - peec akjiisha mainjas noderees shura


Kartes nav bet ir lapina Smile kur ierakstits kods no ICS ... info pazud tikaj pec kadiem 3-5 minutem man liekas. Pec tam jaliec kodu. Es kadreiz gaidiju 5 minutes laj ICS sbrosit'.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a es 3x peec kaartas ievadiiju nepareizu un ICS noblokjeejaas. uz 10 minuuteem Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man peec akja nonjemshanas vieniigais ko nometa pa nulleem bija trip meter. Man pat kodu kartes nav, lai vareetu ko izdariit, ja buutu taada nepiecieshamiiba.
Kaa vispaar to kodu ievada? ar aizdedzes atsleegu liidziigi kaa signalizaacijaam?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
aha, trip meters un radio settingi.....vakar izveicu Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Radio nometas jau pie pirmaas iespeejas, iedot tik iemeslu. Tachu man trip meter nometa arii reizee, kad skjiilu klaat un relejs saaka kaa negudrs metronoms leekaat, tad ieruucinaaju un aizgaaja, tachu trip meter laikam ir cimperliigs uz shpannungu.
Vispaar runaajot par akjiishiem: kaa ziemaa Jums, cieniijamie koleegji, sokas? Man pagaidaam ir kaartiibaa, tachu shoriit mazliet domiigi pieskjiilaas...  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man jau pie pirmajiem -2 bik lēnāk grieza, aizvakar pie -9 bij vēl lēnāk, likās ka pie -20 točna nekas nenotiks, tepēc ieliku jaunu.

bet neskatoties uz to, ka tagad griež zvērā, pielec pēc 2 apgriezieniem, tam tā TS ir jābūt?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
man jau pie pirmajiem -2 bik lēnāk grieza, aizvakar pie -9 bij vēl lēnāk, likās ka pie -20 točna nekas nenotiks, tepēc ieliku jaunu.

bet neskatoties uz to, ka tagad griež zvērā, pielec pēc 2 apgriezieniem, tam tā TS ir jābūt?



tagad maini sveces!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kuras tev palīdzes par 1/2 apgriezienu Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tikpat, manupraat, var buut izdegushi svechvadi, kaa man gadiijaas. Sveceem bija kirdik, tachu nomainja neliidzeeja ne par matu. Tad luuk vadus jaamaina. Man AI servisa meistars sviniigi iznesa sveces no boksiem un iedeva rokaa patureet jaunu sveci - lai redzu atskjiriibu. Lieki piebilst, ka es aizskreeju uz cv  mozaika

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Akumulators 166 2.4 JTD cik amper/stundu vajag? 
Sergiy rakstīja:
Akumulators 166 2.4 JTD cik amper/stundu vajag? Uk kur to nemt nedargi Smile Paldies

Ņemam piemēram BOSCH katalogu un skatamies.
Ja pēc tam gribam zināt cenas, tad kopējam kodu ar visām atstarpēm www.rolis.lv lapā un skatamies

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vadu maiņas intervāls TS motoram bija ~25 000 km ja pareizi no manuāļa atceros!


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database