Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
3 gala kandidaati...
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
hmmm.. a šitā nav tā, kas bija jau pārdota vienu brīdi?
Links
[img]http://ss.ss.lv/imgs/49/2407/96264/U3UIH0lkQQ==/1.th.jpg[/img]


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Liekas, ka diez vai. Tai tak cipars bija kaut kaadi piecdesmitciktur eiro...

Izklaastiishu apmeeram savus apsveerumus par kandidaatiem.

1) man patiik tas Q4. Patiik arii tas 150Zs JTD. Nepatiik >20k EUR par lietotu 156. Un nav paarlieciibas, ka taa ritoshaa dalja tieshaam ilgi dziivos, bliezhot ar tiem lielajiem ritenjiem pa Latvijas neceljiem.

2) man patiik 159. Ar visu to shtrunta alumiinija paneli. Taa beigu beigaas ir gandriiz vai pirmaa mashiina manaa dziivee, ar ko naa cies sastapties, kuraa varu nolikt stuuri kaa vajag, kreeslu kaa vajag un nekas nespiezhas pret celjgaliem. Ljoti stingra, meereni klusa, manupraat neko no AlfaRomeo burviibas nav iipashi zaudeejusi. Jaapadomaa, varbuut veerts tomeer domaat par JTD nevis 2.2JTS. Jebkuraa gadiijumaa taa NAV spoooooorta mashiina. Un tas arii nav jaapieraada.

3) paarbaudiita veertiiba, elegance, draivs, V6, neliela cena, plashums un cienja. Miinusi - atbaidoshs degvielas pateerinsh. Smile Lai gan pie maniem nobraukumiem tas ir plusmiinus pofig. Veca mashiina. Dazhi radi un draugi buus nesaprashanaa par mainju uz taadu pashu, tikai citaa kraasaa Very Happy

Par garantiju - nu lai ir 2 gadi. Es vienalga iipashi ilgaak ar vienu auto nebraucu Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
hmmm.. a šitā nav tā, kas bija jau pārdota vienu brīdi?
Links
[img]http://ss.ss.lv/imgs/49/2407/96264/U3UIH0lkQQ==/1.th.jpg[/img]



nee, taa ir taa, ar kuru gaazaat pa rajonu. interesanti, vinjai pakalja jau uzsista vai bildeejot nav veel bijusi liidz galam sagatavota?!? dibenam buutu jaabuut shitadam



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu nez. Tai Tavaa bildee nav piem. antenas un izskataas, ka 3. stopsignaala arii ne Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
bla bla bla


1) cross ir spainis, piekare netur latvijas celjus un daudz maksaa. nav arii iipashi gliita taa mashiina imo. un smird. un neiet.

2) ar 159 mees veel paspees izbraukties. nevajag pirkt pirmos eksemplaarus, iipashi veel bezmotorus. ja njem, ta njem 4x4 un lielo diizeli vai benziinu. un ir jaapagaida kameer itaalji noveersh visas beernu kaites. nav jau veel zinaams kaa vinjsh kalpos, kas buus tipiskie defekti utt.

3) par 166 viss zinaams, par 3l V6 arii, ljoti daudz mashiinas par sameeraa nedaudz naudas.

4) varbuut ir veerts kadu GT? bet nu tas gaumes jautaajums.


taada ir mana doma, kuru oga jau zin Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
4) http://mobile.de/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=1&id=11111111215657583&
Man gan jau ir bijushas paaris 2-durvju mashiinas. Neko forshi tas nav...
GT apakshaa bija 156, ja?

Vispaar pagaidaam sliecos tomeer uz 166 Smile Redzees, kaa buus riit. Tad arii esmu noleemis atdot dajebkuram no potenciaalajiem pirceejiem savu peleeciiti un saspringt uz naakamo spaini Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
4) http://mobile.de/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=1&id=11111111215657583&
Man gan jau ir bijushas paaris 2-durvju mashiinas. Neko forshi tas nav...
GT apakshaa bija 156, ja?

Vispaar pagaidaam sliecos tomeer uz 166 Smile Redzees, kaa buus riit. Tad arii esmu noleemis atdot dajebkuram no potenciaalajiem pirceejiem savu peleeciiti un saspringt uz naakamo spaini Smile



vajadzeetu buut 1:1 ar 156, kas nemaz nav slikti.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hmm.. 166 mit diesel?
Brauc ar limo, poh, ka rokas smird, ne?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nee. 166 ar diizeli - NEKAD!!! Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Nee. 166 ar diizeli - NEKAD!!! Smile


Esot tāc teiciens - nekad nesaki nekad...

Jo vārdi nekad un vienmēr ir tik līdzīgi...  Rolling Eyes


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un 10k EUR par 144k km nobraukushu 140Zs shrotu arii negribas atskaitiit Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Un 10k EUR par 144k km nobraukushu 140Zs shrotu arii negribas atskaitiit Laughing


tā ir cita štelle...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
oga: a mosh tomeer shito?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ak dies.. Pētījumā 'Hyundai' apsteidz 'Toyota' kompāniju pēc automobiļu kvalitātes.. Kas tad tas par pētītāju bijis?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
oga
Tu vienreiz izdomā, ko gribi, vai pērc visas 3  Very Happy
Citādi tev tās velmes galējībās iekrīt no GT līdz 166 pa vidu vēl paņemot 156 un CW
Ko tad tu gribi - lielu mazu, benzīnu, dīzeli 4x4 citādi tu to jauno auto vēl 3 gadus meklēsi.
Tev jau viens ir, ko pirki ar nobraukumu 90000, gribi vēl vienu ?


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database