Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
mīnus 13
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ilonchix rakstīja:
Trax rakstīja:
Lampa numur 4 otrajaa ziimeejumaa.



Tur jau tā lieta, ka brīžiem tā lampiņa deg, brīžiem nē, un atkarībā notā arī auto iet vai neiet. Brīžos, kad iedegas štepselītis autiņam vispār nav rāviena, Auti Italia mani telefoniski informēja, ka mašīnīte esot pārslēgusies minimālajā izdzīvošanas režīmā, un es esot laipni gaidīta viņu servisā.
Bet tā kā baidos no kārtējā iespaidīgā remonta un rēķina especially for blondīnēm, tad tagad domāju braukt uz kādu citu servisu.
Kāda pieredze, piemēram, ar  SONO auto?


Te par servisiem, liekas ir runāts bezgalīgi. Ar viesiem var sadzīvot tikai jāpierod. Exclamation

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MF rakstīja:
Ilonchix rakstīja:
Trax rakstīja:
Lampa numur 4 otrajaa ziimeejumaa.



Tur jau tā lieta, ka brīžiem tā lampiņa deg, brīžiem nē, un atkarībā notā arī auto iet vai neiet. Brīžos, kad iedegas štepselītis autiņam vispār nav rāviena, Auti Italia mani telefoniski informēja, ka mašīnīte esot pārslēgusies minimālajā izdzīvošanas režīmā, un es esot laipni gaidīta viņu servisā.
Bet tā kā baidos no kārtējā iespaidīgā remonta un rēķina especially for blondīnēm, tad tagad domāju braukt uz kādu citu servisu.
Kāda pieredze, piemēram, ar  SONO auto?


Te par servisiem, liekas ir runāts bezgalīgi. Ar viesiem var sadzīvot tikai jāpierod. Exclamation


Nu es vēl neesmu pieradusi, es vēl tikai mācos, ņemot vērā, ka Alfa man ir tikai no pagājušā rudens, un novembrī jau dabūju pamatīgu mācību saistībā ar Auto Italia.
Tādēļ jau piereģistrējos šeit, lai gūtu kādu info.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ilonchix rakstīja:
Trax rakstīja:
Lampa numur 4 otrajaa ziimeejumaa.



Tur jau tā lieta, ka brīžiem tā lampiņa deg, brīžiem nē, un atkarībā notā arī auto iet vai neiet. Brīžos, kad iedegas štepselītis autiņam vispār nav rāviena, Auti Italia mani telefoniski informēja, ka mašīnīte esot pārslēgusies minimālajā izdzīvošanas režīmā, un es esot laipni gaidīta viņu servisā.
Bet tā kā baidos no kārtējā iespaidīgā remonta un rēķina especially for blondīnēm, tad tagad domāju braukt uz kādu citu servisu.
Kāda pieredze, piemēram, ar  SONO auto?

Ja tas ir diesel tad ieteiktu Dīzeļcentru - lēti nebūs bet toties kvalitatīvi.
Man arī dega tā lampiņa Sono teica ka gaisa masas mērītājs beigts un laipni piedavaja jaunu pa 280Ls. Nopirku to gaisa mērītāju vienā citā vietā pa ~ 80Ls bet problēma nepazuda. Līdz ar to secināju ka SONO diagnostika&cenas ir nekam nederīga, aizbraucu uz Dīzeļcentru un tie uzreiz pateica vaina ir turbīnā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
A man vot pirms kāda laiciņa iedegās un nu visu laiku deg tā pirmā zīmējuma 7 lampiņa?????Ko tā nozīmē?????

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
A man vot pirms kāda laiciņa iedegās un nu visu laiku deg tā pirmā zīmējuma 7 lampiņa?????Ko tā nozīmē?????


Ja nemaldos, tā lampiņa ir kaut kādā sakarā ar airbag, tipa, to airbag var atslēgt, ja priekšā ir bērnu sēdeklītis, un tad tā lampiņa signalizē, ka airbag ir atslēgts. Kaut kā tā laikam  Mr. Green

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tādēļ jau piereģistrējos šeit, lai gūtu kādu info.[/quote]

Visticamāk, ka Tev mirst lambda zonde. Kaut gan vispirms vajag diagnostiku, lai dabūtu zināt kas par vainu. Dodies uz jau pašas minēto Sono Auto, bet manā gadījumā Auto italia atrisināja problēmu, kuru neviens cits nespēja. Negribas teikt, bet pēc diagnostikas labāk varbūt tomēr brauc uz Arfilu. Zilupes iela 7, Maskavas forštate. Ja zināsi kādas detaļas vajag, tad EBay. Nu kaut kā tā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MF rakstīja:
Tādēļ jau piereģistrējos šeit, lai gūtu kādu info.


Visticamāk, ka Tev mirst lambda zonde. Kaut gan vispirms vajag diagnostiku, lai dabūtu zināt kas par vainu. Dodies uz jau minēto Sono Auto, bet manā gadījumā Auto italia atrisināja problēmu, kuru neviens cits nespēja. Negribas teikt, bet pēc diagnostikas labāk varbūt tomēr brauc uz Arfilu. Zilupes iela 7, Maskavas forštate. Ja zināsi kādas etaļas vajag, tad EBay. Nu kaut kā tā.[/quote]

Paldies par info! Smile Par Arfilu es jau esmu vairākkārt dzirdējusi, tiešām būs vien uz turieni jāaizbrauc.
Un saki lūdzu, kas tā tāda lambda zonde - cik aptuveni dārgs prieks?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man airbag lampinja iedegaas peec tam, kad njeema stuuri nost. Taa arii neesmu dzeesis to lampinju. Kur var nodzeest to signaalu?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
Man airbag lampinja iedegaas peec tam, kad njeema stuuri nost. Taa arii neesmu dzeesis to lampinju. Kur var nodzeest to signaalu?


Jebkur, liekas Ls 2 tas maksā - Sono, AutoItalia vai Saša Rolling Eyes Varbūt vēl kāds kas darbojas ar Bosch, bet diez vai.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
°Ka tikai Ai vai Sono nesaak mekleet vai airbagam tieshaam nav shaize un man tas maksaas daargaak Smile
Laikam jaaiebrauc pei kaada Boshista uz audienci.
Paldies!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
Man airbag lampinja iedegaas peec tam, kad njeema stuuri nost. Taa arii neesmu dzeesis to lampinju. Kur var nodzeest to signaalu?

Var mēģināt atslēgt aķi vismaz uz stundu, itkā tādā veidā arī kļūdas var nodzēst.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Megaboriss rakstīja:
Trax rakstīja:
Man airbag lampinja iedegaas peec tam, kad njeema stuuri nost. Taa arii neesmu dzeesis to lampinju. Kur var nodzeest to signaalu?

Var mēģināt atslēgt aķi vismaz uz stundu, itkā tādā veidā arī kļūdas var nodzēst.

Šo variantu es jau izmēģināju,bet lampiņa kā dega,tā deg.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
Megaboriss rakstīja:
Trax rakstīja:
Man airbag lampinja iedegaas peec tam, kad njeema stuuri nost. Taa arii neesmu dzeesis to lampinju. Kur var nodzeest to signaalu?

Var mēģināt atslēgt aķi vismaz uz stundu, itkā tādā veidā arī kļūdas var nodzēst.

Šo variantu es jau izmēģināju,bet lampiņa kā dega,tā deg.


pa pa taa tak nau parastaa airbaglampinja. shitaa deg, ja ir atsleegts blakusseedeetaaja airbags, ko var veikt ar atsleegu griidaa vai druviis, vai kaukur pie pasazhiera kaajaam

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
Megaboriss rakstīja:
Trax rakstīja:
Man airbag lampinja iedegaas peec tam, kad njeema stuuri nost. Taa arii neesmu dzeesis to lampinju. Kur var nodzeest to signaalu?

Var mēģināt atslēgt aķi vismaz uz stundu, itkā tādā veidā arī kļūdas var nodzēst.

Šo variantu es jau izmēģināju,bet lampiņa kā dega,tā deg.


Vadības bloks Exclamation Ja iet runa par sarkano airbag lampiņu



Pēdējoreiz rediģējis Presto Tue Jan 30, 2007 10:33 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pa pa taa tak nau parastaa airbaglampinja. shitaa deg, ja ir atsleegts blakusseedeetaaja airbags, ko var veikt ar atsleegu griidaa vai druviis, vai kaukur pie pasazhiera kaajaam[/quote]

Atverot pasažera priekšējās durvis un ar aizdedzes atslēgu izveikt operāciju priekšējā paneļa sānu rajonā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database