Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
GT
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cik saprotu piekare ir no 147/156 ? tad tur risinājums ir tikai viens!  Laughing
Panelis man arī nepatīk... Sad bet ja tas ir ar nafigāciju, tad vēl ir ok! Par to pārdošanu bažījos, jo ss.lv viena jau vismaz pusgadu stāv un tā arī neviens to nav nopircis... bet protams kaut kāda plika versija un vispār tādā krāsā Alfu neviens nepērk...

Par dzinēju?! Kāds ta jamais ir? remontējams? čipojams? zobsiksna/ķēde? common rails? vārdu sakot neko par to nezinu  Embarassed

njā... bet skaists GT ir bezgala... sevišķi sarkans vai melns...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Viss ar to diizeljdzineeju ir labi super EdgarsL var pastaastiit siikaak, bet nedomaaju, ka tur kaut ko baigi vajag chipot un/vai remonteet...


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man ir slikts stils.... pirkt tikai ar Turbo aprīkotus auto un pirmajā nedēļā tos nočipot... cik atradu info tad 180zs no tā dīzeļa un ap 400nm grieze Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Viss ar to diizeljdzineeju ir labi super EdgarsL var pastaastiit siikaak, bet nedomaaju, ka tur kaut ko baigi vajag chipot un/vai remonteet...


starp citu man bija doma chipot GT diizeli, bet njemot veera to, ka ritenji jau taapat spolee arii uz sausa asfalta, sapratu, ka jeegas no taa nebuus, jo lai paarvadiitu veel lielaaku jaudu par to, kas jau ir, tieshaam nepiecieshama pilnpiedzinja! es uzchipoju savu 1/2 bobiku outlanderu un strauju uzraavienu laikaa vienmeer sleedzu iekshaa pilnpiedzinju, citaadi ritenji spolee un jeegas nekaadas. bet... atgriezoties pie GT  1,9 diizelja, man pret vinju pagaidaam pretenziju nav , un par degvielas pateerinju vispaar nav ko zeeloties, 1000km ar 1 baaku ir realitaate!


_________________
Edgars
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
--> Edgars L, vai ir iespējams ar Tevi sarunāt tādu kā mini testiņu? Smile un vai šī nav tā pati GT, kas uz nometņu ielas dzīvo?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
racingparts.lv rakstīja:
--> Edgars L, vai ir iespējams ar Tevi sarunāt tādu kā mini testiņu? Smile un vai šī nav tā pati GT, kas uz nometņu ielas dzīvo?


1.mana alfa nedziivo uz ielas
2.mana iela nesaucas nometnju iela
3.un vispaar manaa pilseetaa nav taadas ielas
4.gribi testinju??? atbrauc pie manis uz jeekabpili vai gaidi, kad es naakoso reizi buusu riigaa!!!


_________________
Edgars
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
racingparts.lv rakstīja:
Par to pārdošanu bažījos, jo ss.lv viena jau vismaz pusgadu stāv un tā arī neviens to nav nopircis... bet protams kaut kāda plika versija un vispār tādā krāsā Alfu neviens nepērk...


pats arii atbildeeji Wink Alfas peerk, bet peerk labas un labi aprikotas. un Alfu pirceeji parasti ljoti labi zin, ko vinji grib. sarkans, melns vai tumshi peleeks GT diizelis ar Momo salonu, bosi, xenonu, 17" diskiem, manupraat, buus paardodama manta. ne taa ka viegli, aatri un ar baigo peljnju, bet paardot varees Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
šodien papētīju caur stikliem to nometņu ielas GT... viņai ir ar ādu pārvilkts panelis?! tas ir rūpnīcas aprīkojums? Shocked

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nezinu kurām komplektācijām tāds nāk, vai arī tā ir optional-extra, bet ir tādas arī no rūpnīcas: Piem šajā video arī redzams: http://www.youtube.com/watch?v=_mgv1MXR1qs


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
shitas ir smuks video http://www.youtube.com/watch?v=njA8wgeGfX8&feature=related

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
aadas panelji bija "Pione Fiore vai kaa nu tas saucaas" aadas salona sastaavdalja. Auto Italia vienu taadu sarkanu tirgoja. Crosswagoniem ar shitaa ekstra bij. taas leishu 3.2 neskatiijies jeb 3.2 neinteresee vispaar? Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
aadas panelji bija "Pione Fiore vai kaa nu tas saucaas" aadas salona sastaavdalja. Auto Italia vienu taadu sarkanu tirgoja. Crosswagoniem ar shitaa ekstra bij. taas leishu 3.2 neskatiijies jeb 3.2 neinteresee vispaar? Wink
man interesē 3.2 Laughing  bet baidos, ka to degvielas strūklu es nepavilkšu ikdienā to mašīnu lietojot! gadā nobraucu 30000-40000km  Crying or Very sad  Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es ar 3.2 nobraucu ~ tikpat... Un neko - viss mieriigi Smile Nav tik traki! Skaidrs, ka diizelpowaa eediis mazaak utt., bet taa V6 skanja un atsauciiba... yo


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Piekrītu, piekrītu! Bet paldies nē! Labāk naudu ko maksāju par degvielu ieguldu izglītībā vai mājā! Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Laikam vajag izbraukt ar to 1.9JTDm. Viņš tiešām ir tik labs kā cilvēki mēļo?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database