Atbildēt pie šī temata 9 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
GT
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
Gribu izliet sakrajusos un lieko zulti:
GT karba ir sliktakais izstradajums, kads jebkad ir manits jebkurai automasinai ar kuru man ir nacies braukt, runa iet par 1.9 dizeljmotora manualo karbu, bet laikam visam 147, GT, 156 ta ir vienada. Dzuzepe, kad konstrueja so karbu bija nevis vienkarsi steidzigs, vai pusaizmidzis, bet nemaz nebija ieradies darba, un karbu uzkonstrueja kads zemakas klases mehanikis Fabio, kura iepriekseja darba pieredze bija zirgu pajugu rumbu eljosana.
Cik daudz man patik viss parejais taja automasina, tik pat daudz ta karba noed visu prieku. Karba pati pa sevi jau strada un viss chiki, BET! Tik neprecizu karbu redzejis nesmu nekad... klokis kustas tikai sev zinamos virzienos, ik pa bridim to ar grutibam var pakustinat (sakotneji tika norakstists uz sledzejmehanisma buskem, kas tika izjauktas, satiritas un saliktas atpakalj). pie kam tas notiek spontani... viss viegli un forsi, te peksni no 2 uz 3treso lai parslegtos ir jaiespringst, kad parsledzas, ta atkal viss viegli un forsi. tad dazreiz nevar iznemt no 1ma, tad gruti ielikt 1maja...  Mad

uffff... ceru, ka paliks vieglak dzivot tagad


man 1.9jtd 16v viss ok. Tikai priekšā to bukšu taisīšana- saprotu ka ar smērēšanu/pārjaukšanu tur nav vēl līdzēts. Kaukas jāvirpo.... Ja ir auksts ir ok, kad uzkarst kloķis nekustas neitrālajā pa labi-kreisi.
Bet ar kārbu- nav nekādas sūdzības !

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nr.7 rakstīja:
tomēr to V6 Tev vajag - brauc ar robu, kurā vari ielikt naac

V6 viņam jau bija))) ar lielisku kārbu toties! Varu apgalvot ka tieši 166 V6 kārba bija vislābākā un visprecīzākā. Ļoti patika!

Bet 156 modeļiem tiešām kārbas ir nedaudz dīvainas... ka saka mans draugs - autoservisa meistars: "Как будто палку воткнули в тряпки"

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:
Nr.7 rakstīja:
tomēr to V6 Tev vajag - brauc ar robu, kurā vari ielikt naac

V6 viņam jau bija))) ar lielisku kārbu toties! Varu apgalvot ka tieši 166 V6 kārba bija vislābākā un visprecīzākā. Ļoti patika!

Bet 156 modeļiem tiešām kārbas ir nedaudz dīvainas... ka saka mans draugs - autoservisa meistars: "Как будто палку воткнули в тряпки"


Tīrā diršana hmm


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu kā nekā man jau divas 156 bija, abas ar 2.0 un abām kārbas bija - tak sebe. Par GTA neatceros, jo ilgi pabraukt nav sanācis Razz

Bet es jau uz 100% patiesību nepretendēju, tīri savus novērojumus rakstu. Ar 156 V6/R5 arī nekad nebraucu, pieļauju, ka tur arī ir tā starpība

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:
Nr.7 rakstīja:
tomēr to V6 Tev vajag - brauc ar robu, kurā vari ielikt naac

V6 viņam jau bija))) ar lielisku kārbu toties! Varu apgalvot ka tieši 166 V6 kārba bija vislābākā un visprecīzākā. Ļoti patika!

Bet 156 modeļiem tiešām kārbas ir nedaudz dīvainas... ka saka mans draugs - autoservisa meistars: "Как будто палку воткнули в тряпки"


Par lupatu 156 piekrist. Hužāk bija tikai vecam Mondeo, kur ātrumu tā i nesanāca uztaustīt. 155-ā šai ziņā ir ļoti forša, jo tur nav trosīšu, bet ir stienīši. Gājiens kulisei ir nedaudz prāvāks, salīdzinot ar japāņu autopromu, bet precīzs. Sliecos domāt, ka risinājums ar trosītēm ir sūds kā tāds, ne?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:
Quattordici rakstīja:
Nr.7 rakstīja:
tomēr to V6 Tev vajag - brauc ar robu, kurā vari ielikt naac

V6 viņam jau bija))) ar lielisku kārbu toties! Varu apgalvot ka tieši 166 V6 kārba bija vislābākā un visprecīzākā. Ļoti patika!

Bet 156 modeļiem tiešām kārbas ir nedaudz dīvainas... ka saka mans draugs - autoservisa meistars: "Как будто палку воткнули в тряпки"


Par lupatu 156 piekrist. Hužāk bija tikai vecam Mondeo, kur ātrumu tā i nesanāca uztaustīt. 155-ā šai ziņā ir ļoti forša, jo tur nav trosīšu, bet ir stienīši. Gājiens kulisei ir nedaudz prāvāks, salīdzinot ar japāņu autopromu, bet precīzs. Sliecos domāt, ka risinājums ar trosītēm ir sūds kā tāds, ne?


nu, hvz... man ir bijušas 155 gan ar stienīšiem - 2.0 8V, gan ar trosītēm V6...
Trosītes šķieta uzticamākas, stienīši 2x likuši vērsies servīzē - vienreiz vija tikai 3. un 4. ātrums, otrreiz tikai 5.


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kungi, vai ir kas vairāk zināms pa šo te auto - https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/gt/pjeil.html ? Prasitos pec 2. Auto gimenee..
tencinu!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaneelis rakstīja:
Kungi, vai ir kas vairāk zināms pa šo te auto - https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/gt/pjeil.html ? Prasitos pec 2. Auto gimenee..
tencinu!


Loti laba cena FL GT dizelim, janem! Wink


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ar ko atšķiras FL no pre FL?


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaspars rakstīja:
ar ko atšķiras FL no pre FL?

pāris grami vairāk hroma sejā? hmm
Vienkārši tā mašīna ir tik laba, ka tā pa īstam liftot (kosmētiskās ķirurģijas izpratnē) tur nebija ko. Par tehniskajiem risinājumiem vēl varētu diskutēt, bet šķiet, ka tajā ziņā nekas tomēr netika mainīts. Varbūt kāds modernāks bosch bloks ielikts?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Redzamakas un acij tikamakas izmainjas skara tiesi salonu. FL spiido un vidusskonsole izskatas daudz patikamak un modernak neka pre FL.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaneelis rakstīja:
Kungi, vai ir kas vairāk zināms pa šo te auto - https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/gt/pjeil.html ? Prasitos pec 2. Auto gimenee..
tencinu!


Konkretais sludinajuma redzamais auto izskatas labi (bildes vismaz, daba nav redzets), dzeltenais salons un mella virsbuves krasa ir visskaistaka kombinacija sim modelim, IMHO. Gluzi tapat, ka manai GT. Smile
Diski varetu but citi, bet citejadi cena loti laba un tas 1.9 ir tiesam izdevies motors.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
Kaneelis rakstīja:
Kungi, vai ir kas vairāk zināms pa šo te auto - https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/gt/pjeil.html ? Prasitos pec 2. Auto gimenee..
tencinu!


Konkretais sludinajuma redzamais auto izskatas labi (bildes vismaz, daba nav redzets), dzeltenais salons un mella virsbuves krasa ir visskaistaka kombinacija sim modelim, IMHO. Gluzi tapat, ka manai GT. Smile
Diski varetu but citi, bet citejadi cena loti laba un tas 1.9 ir tiesam izdevies motors.


Skaidrs. jā, diski noteikti citi prasās. motors man jau viens tāds ir iekš 159. - galīgi nav ne vainas Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tā, kopš vakardienas augstākminētais GT ir manās rokās. šo to prasītos iegādāties -

* Priekšējais grils, der arī salauzts, jo nepieciešama ir tikai viena "riba".
* Ja kāds grib tikt vaļā no daudzmaz glītiem, vēlams oriģināliem, R17 diskiem, uz 5*98, tad padodiet ziņu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
sveiki, varbūt kāds zina kko par šo alfu? https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/gt/pjfgx.html

cena laba, ja defekti tādi kā uzrādīti, problēmām nevajadzētu būt sataisīt...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 9 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database