Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Degvielas filtrs
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Degvielas filtrs 
Kur 156. atrodas degvielas filtrs, a to man vienaa servisaa megina iestaastiit ka filtra vispaar neesot

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man liekas ka Arba arī teica ka viņs neesot

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nekāda degvielas filtra tur nav, iespējams, ka kaut kāds siets ir bākā, kas nav jāmaina
,


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man ar domāt ka tur tāda nemaz nav. pats viņu neredzējis neesmu, bet nu neesot.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Degvielas filtrs 
SlesersAR156 rakstīja:
Kur 156. atrodas degvielas filtrs, a to man vienaa servisaa megina iestaastiit ka filtra vispaar neesot


Tādas mantas kā degvielas filtra - 156 NAV!


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Atceros, ka es Arfilas Sasham teicu, lai maina degvielas filtru arii! Vinsh uz mani taa paskatiijaas, it kaa es butu ar Opeli atbraucis Very Happy
Es veel peecaak servisa manuaalii skatiijos peec degbvielas filtra. Info netika atrasta.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
A vot tas gan ir stranna.Tad ju visas kakas kas ir degvielā un pa gadiem sakrājušās bākā var mierīgi aizceļot uz motoru

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
A vot tas gan ir stranna.Tad ju visas kakas kas ir degvielā un pa gadiem sakrājušās bākā var mierīgi aizceļot uz motoru


Ne guži tā...
Uz degvielas sūkņa iesūkšanas dalas ir tāds smalks, smalks sietiņš, kurš lielākoties nekad neierauga dienasgaismu, kopš tas kopā ar sūkni tiek ievietots bākā...

Un vēl - Tev nebūs savā alfā liet sūdus un kontrobasa beņu no tumšas izcelsmes avotiem un izrūsējušām pencīnkannām!  Twisted Evil


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
vilsons rakstīja:
A vot tas gan ir stranna.Tad ju visas kakas kas ir degvielā un pa gadiem sakrājušās bākā var mierīgi aizceļot uz motoru


Ne guži tā...
Uz degvielas sūkņa iesūkšanas dalas ir tāds smalks, smalks sietiņš, kurš lielākoties nekad neierauga dienasgaismu, kopš tas kopā ar sūkni tiek ievietots bākā...

Un vēl - Tev nebūs savā alfā liet sūdus un kontrobasa beņu no tumšas izcelsmes avotiem un izrūsējušām pencīnkannām!  Twisted Evil


tātad,tas sietiņš mainās kopā ar sūkni.
Es tad kakainu dekti neleju\neliešu,bet kā es varu zināt,ka iepriekšējais saimnieks to nav darijis????/

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...un kaa var zinaat, ka Statoilaa taa zupa ir ok? Vai Nestee? Vai Uno-X? Vai Lukoilaa? Un, ja taa kopumaa ir ok, vai konkreetaa tanka vadiitaajs neatshkaida konkreetaa tanka zupu?  Vai nav ekonomeejis savai algai uz rezervuaaru profilakses reekina? Uttuc. Smile
Es teiksu, ka degvielas filtra neesamiiba gan ir lieka ekonomija. Kaut gan pieljauju, ka nevis liidzeklju, bet gan degvielas pluusmas ekonomija. Nu tipa lai nekas netraucee tai zupai shljaakties ar pilnu sparu uz suukni un nemazina performanci.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
palaidniex rakstīja:
vilsons rakstīja:
A vot tas gan ir stranna.Tad ju visas kakas kas ir degvielā un pa gadiem sakrājušās bākā var mierīgi aizceļot uz motoru


Ne guži tā...
Uz degvielas sūkņa iesūkšanas dalas ir tāds smalks, smalks sietiņš, kurš lielākoties nekad neierauga dienasgaismu, kopš tas kopā ar sūkni tiek ievietots bākā...

Un vēl - Tev nebūs savā alfā liet sūdus un kontrobasa beņu no tumšas izcelsmes avotiem un izrūsējušām pencīnkannām!  Twisted Evil


tātad,tas sietiņš mainās kopā ar sūkni.
Es tad kakainu dekti neleju\neliešu,bet kā es varu zināt,ka iepriekšējais saimnieks to nav darijis????/


To sietiņu grūti ir pilnībā aiz&(^$t, ja neiet dēļ sūkņa (nepietiekams degvielas spiediens) tad rauj bāku vaļā un lūr, ja nē - maina visu citu, kas neļauj motoram brīvi elpot...
Ja sūknis nomirst - tad nomirst...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja auto iet, tad viss ir labi. sūdi var gadīties, ja ieliesi kādu maģisko injectoru clīneri bākā - uzcels nosēdumus no bākas dibena un sietiņš ciet.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
A vot tas gan ir stranna.Tad ju visas kakas kas ir degvielā un pa gadiem sakrājušās bākā var mierīgi aizceļot uz motoru

dieseļiem IR filtrs


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
vilsons rakstīja:
A vot tas gan ir stranna.Tad ju visas kakas kas ir degvielā un pa gadiem sakrājušās bākā var mierīgi aizceļot uz motoru

dieseļiem IR filtrs


Nu ja dieseļiem nebūtu filtra tad gan būtu jautri ja kādā rītā konstatētu ka pilsss mators ir ar parafīnu Very Happy  Very Happy  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
... degvielas pluusmas ekonomija. Nu tipa lai nekas netraucee tai zupai shljaakties ar pilnu sparu uz suukni un nemazina performanci.


vot es ar par to padomāju Exclamation


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database