Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Ar Alfu uz Lietuvu
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Ar Alfu uz Lietuvu 
Šo nedēļas nogali biju aizklīdis leišus apraudzīt. Maršruts: Rīga-Liepāja-Palanga-Klaipēda-Nida-Klaipēda-Palanga-Šiauliai-Jelgava-Rīga.
Kopā pa 3 dienām norullēti 870km. Vispārsteidzošākais šajā visā braucienā bija bezīna patērīņš. Baidoties no bargajiem leišu poličiem tas saruka līdz ~8,03l/100km  Wink
Par ceļiem Lietuvā es tagad gan vairs neesmu sajūmā. Izrādās, ka nobraucot no lielajām šosejām ceļi ir līdzīgi/tikpat nelīdzeni kā pie mums. Protams nekas nav salīdzināms ar Liepajas karostas ceļiem.  Mad  Tur labāk nemaz ar Alfu nerādīties.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Friči jau arī sāk nelāgi izteikties par mazākas nozīmes ceļu kvalitāti...
Situācija esot sākusi tā attīstīties pēc apvienošanās.
Tagad labāki ceļi pat esot pie osīšiem, jo turp aizplūst lielākais piķīc, lai uzrekonstruētu nolaisto...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nav nekaa sliktaaka par latvijas celjiem. pat riigaa viss ir ljoti slikti. ja saliidzina ar kaut vai ar to pashu poliju, kur skaitaas, ka esot ljoti slikti celji Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
8l normaals kruizeejamais pateerinjsh, ar V6 arii var iekljauties 8l Wink man gan uz 5k km celjojumu bija bish zem 10l, bet tas ir nebaidoties no mentiem, ieskaitot kalnu paarejas, vaacijas baani, kuraa ir vai nu sastreegums vai nu 200km/h Wink poliju ar 110~130 un lietuvu ar 130~150 (4 no riita pa pilniigi tukshiem celjiem lietuvas policisti kaut kaa likaas mazsvariigi). Austrijaa gan braucu godiigi, tur maximaalais atljautais 100kmh kalnu celjos bija pilniigi pienjemami un diez gan biezhi bija viirelji ar radariem redzami.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NJa... pēc pēdējiem kartera remontiem, varu tikai piekrist.
Starpcitu, aizbraucot uz Austriju, man likās ka tur ceļi ir stipri sliktāki kā Vācijā.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Starpcitu, aizbraucot uz Austriju, man likās ka tur ceļi ir stipri sliktāki kā Vācijā.


nez, nesajutu atshkjiriibu, es gan biju tik tajaa austrijas stuurii, kur kalni ir - salzburgas zemee un tirolee. un tur robezha ar vaaciju ir vienkaarshi informeejosha celja ziime, ka te tagad saakas vaacija vai austrija, nekas cits, tai skaitaa celja segums, iipashi nemainaas. autobaanji arii taadi pashi, tikai aatrums ierobezhots.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
nav nekaa sliktaaka par latvijas celjiem. pat riigaa viss ir ljoti slikti. ja saliidzina ar kaut vai ar to pashu poliju, kur skaitaas, ka esot ljoti slikti celji Sad


aizbrauc uz Krieviju...
TUR IR VĒL SLIKTĀKI ceļi Exclamation


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja brauc uz Tallinu tad paarbraucot paari robezhai ieraugi ar igaunjiem piemiitosho lepnumu un iedomiibu uzrakstiito "Shis celjsh ir uzriikots par Eiropas naudu"...nu tipa juus nepaspeejaat letinji, a mees sagraabaamies eiropas naudu)))....a peec kaada gabal saak kratiit kaaa iistos amerikaanju kalninjos un pashai Tallinai vispaar ar alfu nedriikst tuvoties, pat ar 2002 gada VW Passaatu (komandeejumaa mani aizveda) nav ko dariit (sajuuta ka brauc ar plikiem diskiem pa bedreem)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tomAss rakstīja:
Ja brauc uz Tallinu tad paarbraucot paari robezhai ieraugi ar igaunjiem piemiitosho lepnumu un iedomiibu uzrakstiito "Shis celjsh ir uzriikots par Eiropas naudu"...nu tipa juus nepaspeejaat letinji, a mees sagraabaamies eiropas naudu)))....a peec kaada gabal saak kratiit kaaa iistos amerikaanju kalninjos un pashai Tallinai vispaar ar alfu nedriikst tuvoties, pat ar 2002 gada VW Passaatu (komandeejumaa mani aizveda) nav ko dariit (sajuuta ka brauc ar plikiem diskiem pa bedreem)


heh.. imho tādi uzraksti arii Latvijā ir. Piem., Saldus rajonā.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Gan Saldus rajonaa, gan sha jau kaukad arii posmaa Baltezers->Ikla buus taadi uzraksti un labi celji. Pamazaam jau taisa arii muuseejie. Viss buus labi, beidziet pinnjaat un peerciet Nissan Patrol - tad celja kvalitaate buus plusmiinus pofig Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
visdraņķīgākos ceļus esmu sastapis rietumukrainā. Un pie mums. Visur citur (t.sk. Lietuvā) ir labāki. Igaunijā (ja nebrauc uz Kohlajarvi) arī. Krievijā neesmu bijis. Bet esmu braucis pa to ieliņu, kas savieno Alfas daudzstāvu stāvvietu un Teiku Very HappyVery HappyVery Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
IMHO taa nermaz nav ielinja taa oficiaali Smile
Es esmu braucis pa baismiem celjiem arii Igaunijaa. Neatceros, kas tas bija par posmu, bet taa nebija ielinja kaut kur pakaljas caurumaa, bet gan "normaala" shoseja. Tas bij shausmiigi. Bet gan jau viss buus labi! Kaadu dienu Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tā ir Stāmarienas iela Very Happy



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Viss buus labi, beidziet pinnjaat un peerciet Nissan Patrol - tad celja kvalitaate buus plusmiinus pofig Very Happy


luuk, shito gan es neatbalstu Twisted Evil es jau gandriiz 10 gadus maksaaju visaadus celju un akciizes nodokljus, par kuriem vareeja uzbuuveet kilometriem celjus, bet nee, nekaa nav. un kur taa nauda palika, ko? kas atbildees? cykac mlje!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Domaa, ka te alfistu forumaa bljaustoties, tie celji kljuus labaaki? Esi pareekinaajis, CIK konkreeti TU esi samaksaajis tajaa celju nodoklii pa shiem gadiem, lai vareetu kliegt? Un cik mees visi kopaa? Un cik kilometriem celja remontu ar to pietiek? Leishiem mazliet veesturiski cita taa situaacija ir. Vinjiem jau padomjlaikaa tika sakaartots jautaajums ar celju pamatneem. Savukaart Igaunjiem, ja neskaita to jauno posmu liidz Tallinai, neko baigi labaaki kaa mums tie celji nav. Mums viss tika likts uz plikas zaales saliidzinoshi. Taa ka ir milzums nianshu. Nav ko te vicinaat karogu. Negrasos neko un nevienu aizstaaveet. Debiili ir atdot kautkaadus suuda paardesmit % no celju nodoklja tieshi celju uztureeshanai. Bet nu jau, ar ES atbalstu, viss iet uz labo pusi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database