Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 88 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 86, 87, 88  Nākošais
Alfa 166
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Alfa 166 
Sveicināti! Ir doma par AR 166 V6 iespējamo iegādi, vairak sliecos uz 3.0 motoru, 99-2001. gada.

Pirmais tads muļķīgs jautājums, kā ir ar AR automātu (tiptroniku), vai nav kādas baigas ķibeles ar to un ka ar ekspluatāciju (gribas to komfortu Smile ) vai tomer labāk mehānika.

Nejautāšu par remontiem un izmaksām jo tas jau miljoniem reižu aprakstīts.

Lūgums ir tāds, vai kāds kam ir AR 166 ar 2.5 vai 3.0 l motoru, būtu ar mieru sarunāt kādu nelielu testa braucienu brīvdienās (sestdien vai svētdien), esmu sēdējis tai auto bet nav iespējas pabraukt. gribas zināt vai ir iespēja gūt kaifu no braukšanas. Tas ir pats svarīgākais man. Kā teikt: labāk vienreiz izmēģināt nekā 10x dzirdēt cik labi braucas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kad es njeemu saveejo, bija pieejams gandriiz taads pats bet automaatisku kaarbu. chalji te riktiigi nokritizeeja automaatu, sakot, ka "tas noeed visu 3l jaudu un burviibu" + veel iespeeja iegraabties automaatiskaa tiptronic remontaa. izveeleejos manuaali, briizhiem zheel. 166 labs automaats buutu tieshi laikaa. aarzemju forumos nevienu sliktu vaardu automaatiskaas kaarbs virzienaa neesmu dzirdeejis, visi brauc, nesuudzaas, neko neremontee. ja buutu bijis vairaak laika izveeleeties, mekleetu labu mashiinu ar automaatu. no taa ka tikai 4 aatrumi nav jaabaidaas, jo no pieejamajiem 6 ikdienaa lietoju ~3. jaudas pietiek Wink

starp 99 un 01 gada mashiinaam buus ar aci gandriiz neredzamas, bet tomeer atshkjiriibas- jaunaakas paaudzes ICS, uudenssuuknja laapstinjas nevis plastmasas, bet metaala, stuures zobstienis, kas neiztek pie -10 u.c.



piedod, savu mashiinu tuvaako 2 nedeelju laikaa nevareeshu demonstreet. bet sarunaat testa braucienu ar tirdznieciibaa esosho auto paardeveejiem nevajadzeetu buut gruutiibaam, nee?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Gruti jau ar tiem pardevējiem, viņi kaut kā jut ka es negrasos te Latvijā pirkt, tad ir arī brīžiem nepierunājami uz testa braucieniem, bet gribējās ar kadu lietotāju patērzēt un bez stresa patestēt., jo pārdevējs tikai stāsta savu dziesmu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NU es pats pirms 2 nedēļām nopirku 166 Alfu 1999. gada ar 3.0 motoru un mehānisko kārbu. Sākumā pirms vispār nonācu pie risinājuma, ka pirkšu Alfu vēl šaubījos, vai labāk tomēr kādu pārbaudītāku mašīnu pirkt, bet to laiku ko esmu nobraucis - vienkārši dievīgs auto. Vēl neesmu visas štelles pa mašīna siekšām atkodis, bet saku ka auto ļoti ērts. Braucot nenogurstu un galvenais, kas par jaudu!!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
drīz jau 166 būs tikpat pillas ielas, kā ar 156......
 aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man jau gan neliekas ka tik driiz, jelgava 166 varbut 1 vai 2, bet 156 kadad 3 esmu maniijis, Jelgava tomer ir maza, nezinu ka ir Riga, turklat sludinajumos ari maz vispar tas 166 ir.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
166 ir saražotas 10 x mazāk kā 156, tā kā pilnās ielas nespīd, kautgan nu jau arī ar GTV ir pilnas ielas Smile
Par 166 - labākais, ko par tādu naudu var nopirkt (runa ir par lietotu ), bet kur lai viņu atrod, jo viņas neviens jaunas nepērk Smile
Izdomāšu pārkāpt uz lietotu auto, pirkšu 166


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
166 ir saražotas 10 x mazāk kā 156, tā kā pilnās ielas nespīd, kautgan nu jau arī ar GTV ir pilnas ielas Smile
Par 166 - labākais, ko par tādu naudu var nopirkt (runa ir par lietotu ), bet kur lai viņu atrod, jo viņas neviens jaunas nepērk Smile
Izdomāšu pārkāpt uz lietotu auto, pirkšu 166


Clarksons vienā topgear arī šausminājās par baismīgo cenas kritumu.....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MAna pārliecība, ka 3,0 ir jāpērk tikai ar automātu, nepiestāv limuzīnam to kloķi raustīt Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Biker rakstīja:
Gruti jau ar tiem pardevējiem, viņi kaut kā jut ka es negrasos te Latvijā pirkt, tad ir arī brīžiem nepierunājami uz testa braucieniem, bet gribējās ar kadu lietotāju patērzēt un bez stresa patestēt., jo pārdevējs tikai stāsta savu dziesmu.


ja paaraak nesteidz ar pirkumu, varam tikties 14. februaara kartingos. peec tiem vareetu arii bez stresa pateerzeet un patesteet Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Labi skatisos, naks tuvak, tad redzēs.  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu taa ir igādāta AR 166 3.0 ar automatu, '99 gada. Pirku vācijā, pats aizbraucu pakaļ. Pardevējs parmaiņas pēc nebija turks, bet itāļu vai franču izcelsmes vīrietis, kurš placītī tirgo tikai vācu mašīnas un ienīst iāļu auto, tāpēc cena ļoti draudzīga. nelielas švīkas uz labā sāna priekšējā un pakaļējā spārna. nedaudz piešmauca ar ekstram, nebija stabilitātes kontrole un cd mainītājs, bet kopumā baigi labs auto. Baigas kaifs vilkt ar tādu pa autobāni, jo pie mums jau nevar vispar gandrīz izbautīt auto tās pašas labākās gaitas īpašības. Automāts tomēr man šķiet ka nu ļoti piestāv sitādam auto.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu, ko - apsveicu!
Tikai kosmētiskos darbus gan sadari. Nepiestāv tāadai lēdijai ar švīkām uz sāna cilvēkos rādīties...
Tas ir gluži tas pats, kas dāmai saplīsusi zeķe vai izplūdusi skropstu tuša... Smile


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Biker rakstīja:
Nu taa ir igādāta AR 166 3.0 ar automatu, '99 gada. Pirku vācijā, pats aizbraucu pakaļ. Pardevējs parmaiņas pēc nebija turks, bet itāļu vai franču izcelsmes vīrietis, kurš placītī tirgo tikai vācu mašīnas un ienīst iāļu auto, tāpēc cena ļoti draudzīga. nelielas švīkas uz labā sāna priekšējā un pakaļējā spārna. nedaudz piešmauca ar ekstram, nebija stabilitātes kontrole un cd mainītājs, bet kopumā baigi labs auto. Baigas kaifs vilkt ar tādu pa autobāni, jo pie mums jau nevar vispar gandrīz izbautīt auto tās pašas labākās gaitas īpašības. Automāts tomēr man šķiet ka nu ļoti piestāv sitādam auto.



apsveicu! un par kaifu piekriitu. un tagad dajosh pastaastu kaa noskatiiji mashiin u, kaa brauci pakalj, kaa sarunas vedi, kaa ar dzeltenajiem numuriem atpakalj tiki? cik maksaaji par formalitaateem utt. u.c.?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Auto jau saku meklet janvarī, prasības daudz naudas pamazak tātad ilgi jāmeklē. Noskatiju mobile.de. Sazvanīju pārdevēju, nosutu faksu ar saviem datiem, tjipa rezervēju. Nakošais ir letais RYANAIR ar kuru var aizlidot uz franfurt, tad ar ICE(jeb ātrvilcienu, 300 km/h) aizbraucu uz nirnbergu, tad ar mazo bānīti līdz savam miestam. Par cik tur bija ļotim jauks pavasaris, no rīta +7 grādi, saulīte, putniņi, gāju 3 km līdz placitim kājām. Satieku pārdevēju, viņš runā angliski tikpat labi kā es, atradām kopīgu valodu. Noformēja nelielus doķus lai varu veikt testa braucienu. Izgāzēju krustu šķersu vietējo apgabalu, slēdziens auto ņemams.  Viņš iesaka ņemt dzeltenos NR jo tagad tiem var pievienot zaļās kartes apdrošināšanu uz divām nedēļām, kas darbojas pa visu europu. Nr kopā ar apdrošināšanu 50 eur, sarkanie Nr ir 150 eur. Auto rokā, nafigācija arī strādā, dodos uz rostoku uz prāmi ~ 700 km. Tad jau ar kravas prāmi uz ventspili, 220 eur par diviem, kajīte un pamatīga ēdināšana. Nu īsumā viss. SAlona ventilators atteica, meģināšu sataisīt, jo jauns jāgaida 1-2 ned. tad arī varēs sākt ekspluatēt pa mūsu bezceļ apstākļiem  Laughing



Pēdējoreiz rediģējis Biker Sun Feb 25, 2007 3:13 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 88 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 86, 87, 88  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database