Atbildēt pie šī temata 87 lapa no 88 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... , 86, 87, 88  Nākošais
Alfa 166
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
varbūt KKL com portu nokofogurēt, kā multiecuscan rekomendē  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tur ir ari nelaime ar to portu konfiguresanu,ieejot multiecuscan settingos,nevar atrast interfeisu,bet pie motora ta es varu pieslegties... Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu AIM Adrese

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ABS problēmai var šo pamēģināt šis gan ir no gtb foruma:
Citāts:
Many thanks to those who helped out with my ABS issue over the weekend. Turns out it is a 2Si ABS unit. After having earthed a pin on the diagnostic connector, you can read off the error code. Found the Error Codes Table - Reading Code 19 which is Faulty Safety Relay.



_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es nezinu kas ar to alfas forumu ir,bet man neradas,ka foruma kautkas jauns ir noticis,bet paldies AMV,ir tikai neskaidriba,kadu pina vadu vienot uz massu,diagnostikas pina vadu vai masas vadu kas ir diagnostikas vadaa?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu AIM Adrese

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
motofanats rakstīja:
Es nezinu kas ar to alfas forumu ir,bet man neradas,ka foruma kautkas jauns ir noticis,bet paldies AMV,ir tikai neskaidriba,kadu pina vadu vienot uz massu,diagnostikas pina vadu vai masas vadu kas ir diagnostikas vadaa?

Šinī vadā:
 


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
motofanats rakstīja:
Kāds varbut var palidzet,iepirku kkl kabeli,ieinstaleju multiecuscan,varu tikt klat motoram un nodzest kludas un darit visu parejo,bet nevaru pieslegties ne karbai,ne abs,nekam citam,to pareju kuru vajag uzlodeju pareizi,kad meginu pieslegties karbai vai kam citam vins megina savienoties,bet apmeram pec 30sekundem izlec ka no response from ecu,check your cable or interface,bet ka var but kautkas ar kabeli vai interfeisu,ja pie dzineja piesledzas ok? Atvainojos,ka bez garumzimem,bet rakstu no telefona.

Problēma atrisināta,vaina patiešām bija manis lodētajā pārejā,multiecuscana saitā adaptera shēmā tas gals kurš spraužas mašīnas obd ligzdā bija pareizi parādīts,bet otrs gals kurš spraužas kkl kabelī bija parādīts spoguļveidā,attiecīgi bija jāpārsprauž 2 pini pārejai un tagad viss iet un notiek Smile

P.S. Šoreiz izmantoju arī jaudīgāku portatīvo,un šoreiz viss notika bez aizķeršanās,paldies visiem kas palīdzēja Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu AIM Adrese

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tikai tagad ir cits jautājums Very Happy kad skanēju to alfu uzrādas unsuported spidometrs un ICS un klimatkontrole,kur tur ir problēma? Spidometrs izskatās ka ir bijis mainīts,jo caur multiecuscan uzrādas viens nobraukums,bet uz spidometra ir nedaudz lielāks. Bet par spīti visam visas lietas iekš auto strādā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu AIM Adrese

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kāpēc gļukoja sportronika kompis un abs bloks? Lūk kāpēc:




tas ir štepselis kurš atrodas virs vadītāja kājām,kautkādā veidā bija ticis virsū mitrums un nokorodēja divi pini,ielodējot jaunu konektoru viss strādā lieliski,bet tagad diemžēl esmu 100% drošs,ka automātu atkal jāšķeļ uz pusēm un jāliek jaunu eļļas sūkni Sad[/list]

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu AIM Adrese

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kādam varbūt ir 166 alfas 2.4jtd 110kw motora spilvena kods? kas atrodas pie šofera puses ritena. Man viņa ir izbeigusies ,un vietā vēl nevaru atrast bez detaļas koda

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Squash3 rakstīja:
Kādam varbūt ir 166 alfas 2.4jtd 110kw motora spilvena kods? kas atrodas pie šofera puses ritena. Man viņa ir izbeigusies ,un vietā vēl nevaru atrast bez detaļas koda


ieraksti savu VIN, un dabūsi i kodu, i aptuvenu izskatu, i cenu oriģinālam
https://www.fiatautoparts.lv/

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
petjka rakstīja:
Squash3 rakstīja:
Kādam varbūt ir 166 alfas 2.4jtd 110kw motora spilvena kods? kas atrodas pie šofera puses ritena. Man viņa ir izbeigusies ,un vietā vēl nevaru atrast bez detaļas koda


ieraksti savu VIN, un dabūsi i kodu, i aptuvenu izskatu, i cenu oriģinālam
https://www.fiatautoparts.lv/

Tur var ar sirdi aiziet uzzinot detaļu cenas  emo  vismaz gtv.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Takā Alfa nogāzās un nu ieradušies neplānoti tēriņi varbūt kādam ir lietota labā stāvoklī tā motora paduska (atrodas pie šofera puses riteņa) priekš 166 2.4jtd?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man vajadzetu but Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paņem līdz nopirksu Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Squash3 rakstīja:
Paņem līdz nopirksu Smile
vel uz auto, sodien neko neskruvesu


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 87 lapa no 88 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... , 86, 87, 88  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database